Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły dot. Prince of Persia - tym razem już po polsku

59 postów w tym temacie

Premiera Pod koniec roku tak? Chyba tylko na konsole :P

W każdym razie żeby tak nie wyglądała grafika w PoP''ie . Nie wiem jak inni, ale ja sądze że to popsuje baśniowy klimat. Zamiana bajecznej grafiki 3D na mangową? Błeh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden na jeden... to chyba jak w Assassin'' s Creed, otacza nas grupa a walczymy z jednym po kolei. Jak nie to kaszanka.
Nowy Książę ma niebieskie oczy jak jego poprzednik (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada bardzo ladnie jak dla mnie. Fabula tez brzmi calkiem calkiem. Nie moge sie doczekac ;].

Dobrze ze to bedzie kompletnie inna historia bo te piaski czasu juz mnie powoli nudzily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁaaaaaŁ...... Zapowiada się tak dobrze że po przeczutaniu artykułu nie mogę się doczekac juz premiery jak wiekszosc innych;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze a miałem nadzieję że zrobią jakieś nowe wykorzystanie Piasków... no i jeszcze pojedynki tylko 1vs 1... oby tylko dobry system walki był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasim - może nie zauważyłeś, że ludzie nie kupują nowych kompów co pół roku. Ja kupiłem owy "komp za 1800" zł prawie rok temu i AC chodzi ma na medium-high, czego raczej nie powiedza posiadacze ''kompa za 1800 zł" sprzed 2 lat i wiecej. Konsole kupuje sie raz ''za 1800 zł'' i przez jakies 5 lat ma sie spokojny dostaw swietnych, choc droższych gier. Hmmmm


CO do PoPa - jestem wielkim fanem oryginalnego Księcia i nie miałbym nic przeciwko gdyby kontynuowali starą serie. Tego sie wlasnie spodziewalem wczesniej. Mieli skonczyc z piaskami - i skonczyli ale bohater mógł zostac ten sam. Ja wciąż jestem głodny przygód tamtego kniazia i historie opowiedziana w trylogii uwazam za nieco wybrakowaną. Przyzwyczailem sie juz do starego bohatera...

Cell Shading przyjąłem zgrzytem zębów, nieco lepiej walki z pojedynczymi przeciwnikami. Jakoś wolałem kilku słabiaków, kombosy obejmujace kilku przeciwników i latające konczyny... Walka z kilkoma jest dynamiczniejsza i efektowniejsza...

Hmm mam powazne obawy co do najnowszej czesci jednej z moich ulubionych serii, ale z osądem poczekam do premiery. Chwała ze bedzie równoczesnie na wszystkie platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez Piasków to już nie będzie ta sama gra. Dla mnie to całkowicie nowy produkt podpięty pod znaną serię. Mam nadzieję że gra będzie dobra, ale to już niestety nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 13:35, DartiReviMaster napisał:

Nie wiem jak inni, ale ja sądze
że to popsuje baśniowy klimat.

"Baśniowy klimat" i Dusza Wojownika mają tyle do siebie co piernik do wiatraka... . :)

Dnia 05.05.2008 o 13:35, DartiReviMaster napisał:

Zamiana bajecznej grafiki 3D na mangową? Błeh ;/

Wiesz co to manga? Z Twojego postu wynika, że nie... . Gdyby nowy PoP miał być "mangowy" to książę miałby wielkie oczy na pół ekranu :).

Rozwalają mnie komentarze typu "bez piasków to już nie PoP". Widać, że niektórzy nie grali w trzy (przynajmniej na PC) pierwsze części PoPa, a księcia znają jedynie z gier Ubisoftu... . Skoro kupowaliście grę dla samej obecności klepsydry z piaskiem, to może pora odejść od kompa i pobawić się w piaskownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, że to już nie TEN Książę z Piasków Czasu. Jakoś już się do niego przyzwyczaiłem.
Jak na razie zapowiada się na godnego konkurenta Assassin''s Creed-a, albo chociaż poprzednich PoP-ów. Według mnie grafika nie jest aż tak zła... do wszystkiego można się przyzwyczaić. Ciekawi mnie model wali, który będzie w nowym Księciu Persji. Jeśli gromada przeciwników zamieni się w jednego to oznacza, że pojedynki będą mniej widowiskowe? Mam nadzieję, że nie i twórcy wiedzą co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:03, milten6 napisał:

"Baśniowy klimat" i Dusza Wojownika mają tyle do siebie co piernik do wiatraka... . :)

To prawda ale nie chodziło mi o WW ;)

Dnia 05.05.2008 o 15:03, milten6 napisał:

Wiesz co to manga? Z Twojego postu wynika, że nie... . Gdyby nowy PoP miał być "mangowy"
to książę miałby wielkie oczy na pół ekranu :).

Raczej nie oto mi chodziło i rzeczywiście troche źle sie wyraziłem :P . Niech ci będzie nie chce by PoP miał kreskówkową grafike :P

>to może

Dnia 05.05.2008 o 15:03, milten6 napisał:

pora odejść od kompa i pobawić się w piaskownicy?


Dobry pomysł! A tak na serio mi tam to nie przeszkadza że nie będzie piasków... Byle gra była grywalna z dobrą fabułą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nowy książę? Nie spodziewałbym się tego, gdyż to stary Książę był zawsze "logiem" marki, no ale w końcu trzeba iść do przodu i robić jakieś zmiany. Fabuła będzie moim zdaniem taka se - walka dobra ze złem, przez co kraina zostaje zalana oleistą substancją, a nasz bohater tradycyjnie musi wszystkim uratować tyłki i stać się zbawcą świata ;-) Nieliniowością już w zasadzie nie ma się co chwalić - teraz to już raczej standard w grach. Dobrze, że twórcy postarają się też zrobić dużą ilość zachowań i możliwości naszego bohatera, bo będzie bardziej realnie. Martwi mnie jedynie oprawa graficzna - po obrazkach widać, że prezentuje się średnio, a jednak przydałaby się jakaś ładna otoczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 14:29, Ray 14 napisał:

Bez Piasków to już nie będzie ta sama gra. Dla mnie to całkowicie nowy produkt podpięty
pod znaną serię. Mam nadzieję że gra będzie dobra, ale to już niestety nie to samo.


Eh nie wiem ludzie, czy wiecie ale Prince of Persia wcale nie zaczął się na Piaskach Czasu (to pierwsza część nowej trylogii) ale w roku 1989... Następny Książę Persji to całkowicie nowa, niewiele mająca wspólnego z poprzednikami część. Choć spoglądając na screen''y (wcześniej myślałem, że to concept arty ale na nieszczęście się myliłem) gra straci duże rzesze fanów ale i przyciągnie nowych graczy. Myślę jednak, że (niezależnie na grafikę) skusze się na nowego Księcia (hmm czy to zdanie nie brzmi troszkę perwersyjnie? :P) - kto wie jakie jeszcze pomysły na rozgrywkę mają twórcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:03, milten6 napisał:

> Zamiana bajecznej grafiki 3D na mangową? Błeh ;/
Wiesz co to manga? Z Twojego postu wynika, że nie... . Gdyby nowy PoP miał być "mangowy"
to książę miałby wielkie oczy na pół ekranu :).


Tak się składa, że twórcy wskazują jako źródło artystycznych inspiracji właśnie japońskie filmy pokroju Księżniczki Mononoke, która to należy zdecydowanie do gatunku anime, który to z kolei w prostej linii wywodzi się od mangi. Czyli ze skojarzenie jak najbardziej uzasadnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal, Żal, Żal jeszcze raz żal. Podrasowany silnik Assassin''s Creed, w cell-shading ? Chyba jakiś ŻART i koniec piasków i cofania czasu. Żal, Żal, Żal. Bardzo dobrze że tamten Prince skończył się na trylogii ale dlaczego nowy ma być kreskówką??? "w samych włosach nowego Księcia można znaleźć więcej polygonów niż w całym modelu jego odpowiednika z Dwóch Tronów." no Tak ale jak się mają polygony rysowane do realistycznych.

20080505154320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować