Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fatal1ty narzeka na brak dobrych FPS-ów na PC

127 postów w tym temacie

Nie ma dobrych FPS`ów na PC? A Call of Duty 4 to pies? Jeżeli nie ma dobrych gier na PC dla niego to niech nie gra i nie narzeka. Co on sobie myśli, że jak powie 2 zdania o FPS`ach to wszyscy się z nim zgodzą, zaczną mu przytakiwać i uznają za FPSowego Geniusza?^^

Ja tam fanem tego całego "pr0 pl4yera" nigdy nie byłem. A teraz kiedy zrobiło się o nim tak strasznie głośno tym bardziej. Nie wiem... ma takie wewnętrzne fuj ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fatal1ty narzeka ba brak dobrych FPSów DLA NIEGO. Jest mnóstw bardzo dobrych fpsów na PC, ale opierających się na współzawodnictwie druzynowym. Fatal1ty jest samotnikiem i potrafi grać doskonale w arcadowe strzelanki jak quake czy painkiller. Jednak rozwój poszedł w stronę działań drużynowych i stąd ma chłopak problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos is so damn right.

Nie wiem, czy niewymieniony tu jeszcze z drużynowych FPSów TF2 jest grą turniejową, ale jak dla mnie jest na razie najlepszy z drużynowych sieciówek (tak tak, tutaj bez porządnego zgrania w drużynie zapomnijcie o zwycięstwach).
Co do Fatal1ty - wszystkie tytuły zdobył w dziedzinie arcade''owych shooterów (jak już ktoś wspomniał) i dziwi mnie, że nagle wspomina o "planie działania i strategii" (taktyki mu już zabrakło w słowniku...), skoro do tej pory po prostu siekł solo, wg zasady f&f.
I proszę was ludzie osobiste sprzeczki załatwiajcie osobiście, nie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeczytalem wszystkie komentarze i grubo ponad polowa wypowiadajacych sie w tym temacie to osobniki ktore nie opanowali sztuki czytania ze zrozumieniem, albo wogole nie mysla... wszyscy albo pierdziela o grach singiel player, albo o grach druzynowych, a Fatal1ty gra w gry turniejowe 1vs1 i ma 100% racji bo rynek tych gier sie zatrzymal i nic przelomowego nie wyszlo i nie zapowiada sie na zmiane tej sytuacji.

A tych co sobie jezdza po nim jak po lysej kobylce to nawet szkoda komentowac... 1. osiagnal tyle ze jestescie przy nim nikim, pylkiem, zerem. 2. postawcie sie na jego miejscu glupole, jak moze trzepac kase to to robi, nie bedzie gral wiecznie, nie bedzie wiecznie wygrywal - a jak dobrze wszystko rozplanuje to bedzie ustawiony do konca zycia... i on na starosc bedzie zyl w luksusie i wspominal mlodosc, a wy bedziecie odbierac emerutury i modlic sie aby starczylo do pierwszego... a moze to zawisc wychodzi, ze on ma kase i ciagle ja zarabia, a wy nie ? jak komus sie powodzi i jest popularny to odrazu jest "noobem, debilem, sprzedawczykiem, smieciem" - zastanowcie co piszecie...

do szkoly dzieci, bo czlowiekowi cisnienie skacze jak czytac kilka stron wypowiedzi osob ktore nawet nie potrafia newsa zinterpretowac, szkoda slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu, ale ma ten chłop problem. Jak nie podobają mu się obecne fps''y to niech gra w inne gatunki, a jak nie to niech wcale nie gra... Niech se książke poczyta, pogra w piłkę czy cokolwiek a nie narzeka bo nie ma w co grać... Zaraz się pochlastam z żalu, tak to biedny chłopczyk nie ma w co grać... (Swoją drogą - chłop ma 26 lat, a ma takie problemy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować