ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2011 o 09:46, SamFiniszer napisał:

Tylko Half Life 2 :/, którego chciałbym za gdzieś 4 wungle.


Cholercia, brakuje mi jednego. No nic, może wieczorem się ugadamy jak zdobędę - być może - kolejny węgiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, kolejna niesamowita oferta z mojej strony:
Payday the heist, zniżka 50%!
Ok, może na pierwszy rzut oka żadna rewelacja, ale raz, gra w promocji już była i kto nie kupił ten już tak tanio gry nie dostanie, bo na co dzień zniżka wynosi -33%. Ja zaś wymienię się na cokolwiek, może być symboliczny jeden węgielek, dorzucę wtedy jeszcze zniżkę na valve -25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 09:52, Kerethzimierz napisał:

> Tylko Half Life 2 :/, którego chciałbym za gdzieś 4 wungle.

Cholercia, brakuje mi jednego. No nic, może wieczorem się ugadamy jak zdobędę - być może
- kolejny węgiel.


Ok to zdobądź ten jeden węgiel to się wymienimy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 11:26, Hartus napisał:

Oddam -50% na Bunch of Heroes i -33% Valve za cokolwiek innego. Węgielek, zniżkę na inną
grę/producenta itp

Jak to jest z tą zniżką? Teraz jest za grę -50%, ona sumuje się z kuponem? 9,99 -> 4,99 -> 2,50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 11:45, ChrisBgnr napisał:

Jak to jest z tą zniżką? Teraz jest za grę -50%, ona sumuje się z kuponem? 9,99 ->
4,99 -> 2,50?

Tak. A jak weźmiesz trzy kupony po 50%, czyli 150% to Ci jeszcze dopłacą za kupno gry. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 00:46, SamFiniszer napisał:

Najlepiej nie craftujcie węgla. Załapałem na forum steam za 5 wungla Deus Ex GOTY. Wam
także radzę to zrobić :D.

Deus Ex czy Deus Ex Human Revolution?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:02, Stalker69 napisał:

> Jak to jest z tą zniżką? Teraz jest za grę -50%, ona sumuje się z kuponem? 9,99
->
> 4,99 -> 2,50?
Tak. A jak weźmiesz trzy kupony po 50%, czyli 150% to Ci jeszcze dopłacą za kupno gry.
:]

OMG... Ale jesteś mądry. No to jeszcze raz j.w. ale tym razem z komentarzem: Gra kosztuje te 9,99 z czego jest teraz w promocji -50% czyli 4,99. Kolejne 50% z tego dałoby 2,50 i jakoś nikt by nie musiał mi dopłacać prawda?
A pytanie wcale takie głupie nie jest bo nawet po 2 stycznia trafią się z pewnością promocje na tytuły z kuponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2011 o 12:25, ChrisBgnr napisał:

OMG... Ale jesteś mądry. No to jeszcze raz j.w. ale tym razem z komentarzem: Gra
kosztuje te 9,99 z czego jest teraz w promocji -50% czyli 4,99. Kolejne 50% z tego dałoby
2,50 i jakoś nikt by nie musiał mi dopłacać prawda?
A pytanie wcale takie głupie nie jest bo nawet po 2 stycznia trafią się z pewnością promocje
na tytuły z kuponów.

Jestem mądry, bo czytam co jest napisane :P W opisie kuponu jest link do tematu wyjaśniający wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:33, necron1501 napisał:

Ekhem, wszedłem na Steama bo chcę się zaopatrzyć w Batmana, ale widzę że jakieś węgle
się pojawiły. O co chodzi?

Taki czarny? tak to mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, otrzymałem jako christmas gift na STEAM "THE ORANGE BOX" a jako, ze mam już w posiadaniu jeden to chętnie wymienię się na inną grę na STEAM - także jeżeli ktoś zainteresowany to proszę złożyc ofertę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się