ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 14:25, Sauron920925 napisał:

ok, sauron9209 znajdz

Ponawiam, bo nie wiem czy przeczytałeś. Co byś chciał za L4D albo CS''a? Mam 9 węgielków i Flatouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma 44 nagrody, masę węgla i posiada zaledwie jedną płatną grę, która daje możliwość zdobycia osiągnięcia (w którą swoją drogą nawet nie zagrał) to wniosek jest prosty. Mam nadzieję, że zbanują takich cwaniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za udaną transakcję! :) czekałem, żeby dostać jako prezent Portala 2, ale szczęście mi nie dopisało, poznam za to pierwszą część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś oddać jakąś grę za zniżki:
50% Sanctum, 25% Lord of the Rings: War in the North, 50% Shattered Horizon. Wstępnie pytam. Jeśli będzie odpowiedź pozytywna to możemy negocjować- więcej nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 14:39, Sauron920925 napisał:

Dzieki takim jak ja to wiecej osob ma okazje wymienic sie grami... nie wiem w czym problem

W uczciwości problem. Valve się stara, organizuje fajną promocję, jest dobra zabawa, ale zawsze się znajdą osoby, które muszą się na tym wzbogacić.
To tak jakbyś poszedł na jakąś charytatywną imprezę, wyniósł w kieszeniach masę darmowych słodyczy i potem je wciskał ludziom w atrakcyjnych cenach. No i jeszcze powinni Ci dziękować za to bo dzięki takim jak Ty mogą je sobie kupić.
Nie wiem jak jest z banami za multi konta, ale z tego co wyczytałem takie osoby, które mają zarejestrowane duże ilości kont są pomijane w losowaniu nagród. Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale mam nadzieję, że chociaż tutaj nikt nie zagnie przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 14:58, Radekl2 napisał:

Chciałbyś oddać jakąś grę za zniżki:
50% Sanctum, 25% Lord of the Rings: War in the North, 50% Shattered Horizon. Wstępnie
pytam. Jeśli będzie odpowiedź pozytywna to możemy negocjować- więcej nie mam :)


obnizek to mam dziesiatki :0 takze dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 14:22, Sauron920925 napisał:

akurat nie chce tych gier wymieniac ale Napoleon czeka na chetnego

Quake IV jest na wymianę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 15:12, Sauron920925 napisał:

mozliwe, inventory please


Mogę 5 węgli zaproponować, bo chcę się tego cholerstwa pozbyć. I HL2, jeżeli nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się