Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow Six Vegas 2 - Recenzja i videorecenzja

42 postów w tym temacie

Rainbow Six Vegas... grało się bo się grało ... gierka nie miała już w sobie tego "czegoś" ... dwójka to już jedynie chwyt marketingowy ... grałem i niestety mogłem się o tym przekonać ... to już nie jest piękno samo w sobie tylko po prostu "gra" :(( (mówie o Jedynce jak i o Dwójce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc dziwi mnie fakt że wszyscy nazywają Vegas 2 grą wtórną, fabuła jest ciekawa i sprawia że grać się chce (według mnie to jest najważniejsze).
Co do grafiki to recenzent chyba dawno w Vegas 1 nie grał bo w V2 znacznej poprawie uległy textury wszystkiego (nie tylko postaci).
Imho gierka godna polecenia tak samo jak pierwszy Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autor recenzji nie ustrzegł sie poważnych byków w recenzji:

odkad to Skorpion będący pistoletem maszynowym jest lekkim kaemem?

i wreszcie odkad karabiny maszynowe są półautomatyczne? xD

Reszta jest w porządku w miarę :)

Recenzja ogólnie spoko, gra tym bardziej. Szkoda jednak ze autor nie wspomniał o levely gdy jesteśmy sami w wadach - to straszny wrzód na dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że PCtowy Rainbow Six Vegas 2 ma błąd w postaci zapychania miejsca na dysku na którym jest zainstalowane że jak macie 16 gb wolnego miejsca to po grze w tę grę już niemacie tych 16 gb, zdarzyło się to wam??? Źródło gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

recenzja fajnie napisana najpierw chyba kupie jedynke a pozniej kupie dwujke. moze byc ciekawa alternatywa dla cod4 albo chociaz odskocznia od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja bym bardzo chciał, żeby w recenzji znalazła się ocena liczbowa. Bardzo to ułatwia życie i orientacyjnie pozwala się połapać w recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy sięgnąłem po Rainbow Six: Vegas, wiedziałem, że ta gra się zmieniła, i taktyki tam za dużo nie ma, i dlatego po nią sięgnąłem. Kiedyś grałem w Rainbow Six (podajże 3), i mi się nie podobało, właśnie przez to, że nie lubię takich gier taktycznych. Wolę właśnie takie ,,szczelanie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejj to macie ten błąd z zapychanie wolnego miejsca na dysku czy nie, chodzi o Rainbow Six - Vegas 2. czyli o tę grę o której teraz piszemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w Vegas 2 na "piecyku" i zadnego problemu z zapychaniem sie miejsca nie znalazlem, wiec nie ma sie chyba czego bac, DArkon. Zreszta polska wersja zapewne bedzie spatchowana skoro taki szum sie na ten temat zrobil.

Absolutnie nie zgadzam sie z osobami, ktore twierdza ze Vegas 2 to odgrzewany kotlet - zmiany nie sa jakies rewolucyjne, ale wystarczajace i dosc subtelne jesli ktos lubi taktyczne strzelanki.

Generalnie bardzo fajna gierka i jak pisze Viper - z niesamowita fabula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż jedynka vegaz też jest dla mnie jak na razie jedną z lepszych stszelanek na blaszaka 2 raczej kupie z ciekawości i głodu gracza bo ostatnio niemam nic nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tak, Rainbow Six Vegas 2 to obecnie bez wątpienia jeden z najcięższych graczy, jeśli chodzi o sprzętowe wymagania." Az musialem sie zalogowac, zeby napisac cos o tym... Nie wiem jak to jest mozliwe, ze piszecie tego typu bzdury, ktore czytam juz nie po raz pierwszy. Na x1950 pro gra chodzi bez najmniejszego zajakniecia w pelnej klasie w natywnej rozdzielczosci 1440/900... Czy to znak, ze mam dwuletnia karte cudo czy tez co innego pozostawie wam do dywagacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 09:45, fcbarca91 napisał:

Ktoś kto grał już w "jedynkę" nie musi zagrać w 2. Odgrzewany kotlet.
pzdr.


Może to i dobrze bo trzyma grywalnosc na poziomie jedynki czyli musi zagrac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować