Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rainbow Six Vegas 2 - Recenzja i videorecenzja

42 postów w tym temacie

Curtiss

Gry firmowane nazwiskiem: Tom Clancy cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i na ogół zasłużoną renomą. Nie dziwi więc fakt, że Rainbow Six Vegas 2 było grą bardzo wyczekiwaną. Dziś opowiemy wam o niej i pokażemy, jakie są wyniki prac nad tą pozycją.

Przeczytaj cały tekst "Rainbow Six Vegas 2 - Recenzja i wideorecenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już przy pierwszym Vegas seria się do reszty zeszmaciła. Nie żeby to były złe gry... Ale niech takie ''''szczelanie'''' nie nazywa się Rainbow Six. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kliknięcie na tytuł newsa ,czy na `więcej` ,czy nawet przez forum odsyła mnie na stronę główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za poprzednimi odsłonami Rainbow Six nie przepadałem i chyba Vegas 2 zbytnio mojego poglądu na tą serię nie zmieni. Zdecydowanie wolę klasyczne FPS jak Soldier of Fortune, Half-Life 2 czy Call of Duty. Może jakbym zagrał w RSV2 to mój komentarz wyglądałby inaczej, ale jak na razie zdania nie zamierzam zmieniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoomnY - Do recenzji dostaliśmy wersję anglojęzyczną. Bardzo jesteśmy za tym by w miarę możliwośći recenzować polskie wydania nie zależnie od tego kto za nimi stoi, jednak jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gra jest bista, nie wiem co wszyscy od niej chca" >> lol :)

A gry nie kupię, bo gustuję w ''szczelankach'' nie zaś pseudotaktycznych shooterach. Jednyka- i owszem, ale dwójeczkę sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobra gra, jednak spodziewałem się trochę więcej w stosunku do jedynki. Jednak zdecydowanie fajną opcją jest możliwość wyboru całego wyposażenia, a nie tylko broni jak było do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w dwójkę nie zagram - w jedynkę, którą mam, pykam tylko w coopie po sieci, nic ponadto. A do tego jest perfekcyjna. Nie potrzeba mi nowych miejscówek ;)

No, chyba że też do taniej serii trafi. Wtedy może :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie… grałem w pierwszą odsłonę i ostatnio skończyłem drugą… atrakcyjna rozrywka… choć po bardzo dobrej fabularnie jedynce, oczekiwałem, że dwójka jeszcze bardziej wciągnie mnie fabularnie, a tak się niestety nie stało… pomimo to całkiem udany produkt… polecam… choć z dwoma ostatnimi Ghost Recon Advanced Warfighter – nie ma szans !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja napisana ciekawie, aczkolwiek nie obyło się bez błędów (Skorpion to pistolet maszynowy, a nie karabin ;). Ja sam sequel Vegasa traktuję jako doskonałą alternatywę dla CoD''a 4, obie gry wspaniale uzupełniają się w multiplayerze - Call of Duty odpalam, gdy mam ochotę na dzikie rajdy przez pół mapy, natomiast R6 umożliwia mi wciągająca zabawę w podchody. Nie można nie wspomnieć o emocjonującej kampanii oraz trybie terrorist hunt, które w kooperacji stanowią niezwykle rajcujący kawał rozrywki na najwyższym poziomie. Gracze zarzucają drugiej części Vegasa niewielką liczbę zmian - i słusznie, ale dla mnie, fanatyka pierwszego Vegasa, liczba nowinek jest całkowicie wystarczająca. Przydałaby się co prawda nieco bardziej dopracowana oprawa graficzna (wizualnie R6:V2 odstaje znacznie od CoD''a), ale pod względem grywalności nie mogę nic zarzucić najnowszemu dziecku Ubisoftu. Krótko mówiąc: Vegas 2 jest dokładnie tym, na co czekałem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować