Zaloguj się, aby obserwować  
Falconer

Awantura o kasę - gra forumowa

1430 postów w tym temacie

Podsumujmy:
1. Numer - Numer 82 (LXXXII),
2. Tytuł tomu na okładce - "Ratuj Ratownika",
3. Conajmniej trzy komiksy z tytułowym włącznie - "Ratuj Ratownika", "Letni Ranking", "Bal w Operze", "Kosmici są wśród nas".

Obstawiam Va Banque! Jestem całkowicie pewny swojej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, pan m. znowu sobie poszedł... Proponuję dokończyć grę jutro, ale żebyśmy najpierw ja z Chaotizzem potwierdzili swoją obecność, bo końcówka jest emocjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,dziś mam prawie cały dzień.Przygotowałem dla was średniotrudne pytanie związane z HotWheels,albo podobne z pewną książką/pismem.Z tego się proszę przygotować.Oczywiście pytanie z obrazkiem.Która godzina wam pasuje?Oby tylko nie wieczór,bo wtedy mnie nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecne stany kont:
1.Gumiś2-9632zł.
2.lordlolek-100zł.
3.Ajacu15-100zł.
4.Chaotizz-9600zł.
5. DanekZiom-100zł.
6.CoD1234-100zł.

Tylko 1 pytanie dzieli Gumisia2 i Chaotizza od wielkiej wygranej.Kto nim będzie?Proszę reklamować temat,niech zjawi się tu publiczność,która będzie mogła dopingować swojego faworyta.Cała walka była emocjonująca.Wiedziałem,że może być wielki finał.Tuż po zakończeniu gry zaczynamy nowe nabory do 4 edycji,tym razem na IRC i tym razem z trochę dłuższą grą,bo będziemy grać nie do 10tysięcy,lecz do 100tysięcy!
A więc-Czekamy tylko na potwierdzenie obecności tych 2 osób i zaczynają się wielkie emocje!Czas je zacząć!Panowie,czekamy!Gumiś2 prowadzi tylko 32 złotymi od Chaotizza.Wszystko może się zdarzyć...Dlatego,by upilnować porządku,jeżeli MG uzna,że dany post jest nie na temat-Chaotizz lub Gumiś2 zostaną ukarani karą porządkową 1500zł,a inni gracz,który popełnił wykroczenie,karą 75zł.
Zaczynacie myśleć pewnie o nagrodzie.To jest gra,i za zwycięstwo jest satysfakcja.Ale,ponieważ przeszliście ciężkie boje i wytężyliście swoje umysły na dość trudne pytania,nie używając Google,Wikipedii,Gryonline,YouTube i tym podobnych,zwycięzca i zdobywca 2 miejsca otrzymają drobne nagrody związane z gram.pl.
I Miejsce-banner reklamujący tą osobę na moim gs przez 1,5 miesiąca,banner reklamujący na gs''ie tematu(zostanie ogłoszony podczas zwycięzcy 3 edycji),wybór kategorii 3 pierwszych pytań w następnej edycji(Komputery,Gry,Lego,Astronomia,Historia,przyroda,nagrody,j.polski,samochody).
II Miejsce-banner reklamujący na gs''ie tematu daną osobę.
Więcej niestety zaoferować wam nie mogę;)
To jak-Kiedy zaczynamy?
Haha mam dla was niespodziankę;)Możecie sobie wybrać na ostatnie pytanie swój team,czyli grupę.Możecie 1 osobę z forum przyłączyć do teamu,i wtedy gracie razem.Może on Ci pomagać i udzielić prawidłowej odpowiedzi,jeślity jej nie znasz.Możesz też zrzec się tej funkcji i grać w pojedynkę.A więc-kogo wybieracie na swego pomocnika?Czy nie chcecie nikogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 10:33, pan m. napisał:

Chaotizz fajnie,że jesteś.Ale nie ma Gumiś2:( Nie wiesz może czasem,kiedy będzie?

Ja jestem i tak do 12 będę, z Gumisiem kontaktu nie mam, więc nie wiem kiedy będzie. Tymczasem powiem tylko, że jestem i być powinienem. BTW. Ciekawe nagrody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co teraz?Gumiś2 dalej nie ma,a ja na was cały czas czekam...A za chwilę idę i dość długo mnie nie będzie..
No,teraz już też Ciebie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,Chaotizz nikogo nie bierze.
Wybierajcie kategorię pytania finałowego-Samochody HotWheels albo screen z bardzo mało znanej gry.
Jak dla mnie HotWheels o wiele łatwiejsze,ale wasz wybór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować