Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

MGS powróci, Snake już niekoniecznie

34 postów w tym temacie

pepsi

To nie koniec serii Metal Gear Solid - zapowiadają twórcy. Jej kolejne części najprawdopodobniej pojawią się w nieokreślonej przyszłości, jednak gracze nie będą się w nich wcielać w głównego bohatera dotychczasowych odsłon, Solid Snake'a.

Przeczytaj cały tekst "MGS powróci, Snake już niekoniecznie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze i beda robic, ale Hideo tyle razy sie zarzekal ze ma juz dosc siedzebnia w temacie MGS ze pewnie ktos inny przejmie glowne skrzypce a to juz nie to samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej czysta biznesowa kalkulacja jak nowy PoP <który nawet nie udaje, że ma z Persją coś wspólnego, ale w/e> skończyły sie pomysły by kontynuować wątek Snake''a i w dodatku nie życzy sobie tego twórca, ale po co uśmiercać logo "metal gear solid" skoro w samej Japonii, choćby wystawiono puste pudełka z napisem "MGS5" to i tak rozeszłyby się w 5 milionach egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 13:37, dark master napisał:

w samej Japonii, choćby wystawiono puste pudełka z napisem "MGS5" to i tak rozeszłyby
się w 5 milionach egzemplarzy?

Bez przesady, sprzedaż MGS3 w Japonii nie przekroczyła nawet 1mln, więc wątpię, żeby z MGS4 było lepiej, tym bardziej, że sprzedaż PS3 jest tam (delikatnie mówiąc) żenująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 14:03, 1602 napisał:

Bez przesady, sprzedaż MGS3 w Japonii nie przekroczyła nawet 1mln, więc wątpię, żeby
z MGS4 było lepiej, tym bardziej, że sprzedaż PS3 jest tam (delikatnie mówiąc) żenująca...


No tak, ale za to X360 sprzedaję się wyśmienicie!

Powiem krótko, MGS nigdy za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2008 o 14:24, Kurammi napisał:

No tak, ale za to X360 sprzedaję się wyśmienicie!

Powiem krótko, MGS nigdy za wiele :)


Jak zwykle na początku wypowiedzi mała ironia, ale tak trzymaj! :D Fakt MGS nigdy nie za wiele, chociaż już teraz będzie to tylko Metal Gear.

PS Ja już swoją grę zamówiłem, a wy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 14:31, Łeber napisał:

PS Ja już swoją grę zamówiłem, a wy? :P


Ja również. EK nawet! Tylko skąd jeszcze wytrzasnąć te brakujące 100zł ;/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem nad EK, ale stwierdziłem, że jeszcze czeka mnie parę gier w tym roku, a nie wiem skąd fundusze wezmę, tak więc tylko normalną edycję mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 14:38, Łeber napisał:

Też myślałem nad EK, ale stwierdziłem, że jeszcze czeka mnie parę gier w tym roku, a
nie wiem skąd fundusze wezmę, tak więc tylko normalną edycję mam. ;)


Ja byłem rozrzutny,ponieważ przez całe wakacje nie będzie żadnego interesującego tytułu. Dopiero końcówka roku będzie interesującą: Motorstorm Pacific Rift, Resistance 2, Nowy PoP, Gears of War 2 i wiele innych :) . Dobra, ale koniec już offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS bez Snake''a, to tak jak samochód bez kół ;-)

No cóż, rozdział Snake''a w Metal Gear Solid 4 zostanie zakończony i sam ja - oraz wielu innych graczy myślało, że będzie to koniec serii. Jednak okazuje się, że tak nie będzie, co mnie cholernie cieszy. Hm, ciekaw jestem, kto mógłby być nowym bohaterem - czyżby jakaś postać z poprzednich odsłon, czy może zupełnie nowy bohater?

P.S - swojego MGS4 zamawiam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox - faktycznie, bez snake''a to nie ta sama gra, ale mam nadzieję, że wymyślą równie ciekawego bohatera ;) A tymczasem czekam na premierę MGS4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda , że to już ostatnia część przygód Snake''a , ale pewnie znając twórców zaskoczą nas nowym bohaterem. :D Miejmy nadzieje , że następne MGS-y będą lepsze od swoich poprzedniczek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować