Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Więcej gier na filmowych licencjach od Capcomu

10 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Szef firmy Capcom ujawnił, że rozmawia ona z hollywoodzkimi studiami filmowymi w sprawie przeniesienia kilku kinowych hitów na grunt branży wirtualnej rozrywki. Nic jeszcze nie jest pewne (nie ma również najmniejszych przecieków na temat konkretnych tytułów), ale kiedy decyzje na ten temat zapadną, to japoński wydawca z radością ogłosi je graczom.

Przeczytaj cały tekst "Więcej gier na filmowych licencjach od Capcomu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No , no to może być dobry pomysł , zwłaszcza że Capcom ma extra gry , a co będzie z filmami ?
To się chyba jeszcze okaże. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Chcemy zrobić z grami to samo, co Marvel zrobił z komiksami."

czyli zeszmacic doszczetnie swiatowe marki... samemu sobie grob kopac - bardzo madre... a moga zrobic anime/animacje komputerow (cos jak film z cutscenek gry), napewne tak znane serie znajda odbiorcow na calym swiecie (nie tylko USA, zreszta DMC jest anime i niezle wyszlo) i przynajmniej nie bedzie problemow z rozpoznaniem postaci z gier i oddaniem klimatu, bo jak jakis aktor z hollywood bedzie odgrywal role glownego bohater to powstanie kabaret...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Renora Mirshanna
Nie Iron Mana, tylko Bloodrayne(ostatnio widziałem na HBO - chyba najgorszy film jaki widziałem), toć Człowiek Ze Stali jeszcze jakiś poziom trzymał...


A co do ekranizacji, to dobrze wróżę dla Lost Planet, Onimushy oraz DMC, całkiem interesująco można je oddać w filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 16:23, Gol Galad napisał:

Nie Iron Mana, tylko Bloodrayne(ostatnio widziałem na HBO - chyba najgorszy film jaki
widziałem), toć Człowiek Ze Stali jeszcze jakiś poziom trzymał...


Tylko że tam chodzi o gry, nie filmy. Kinowego Iron Mana nie widziałem, ale ponoć bardzo dobry - od dzieł Bolla trzymam się z daleka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmpereroKaligula--> zgadzam się w 100%
A film Iron Man jest naprawdę bardzo dobry, na pewno lepszy niż ten crap Spider-Man 3 albo Electra...Daredevil & Iron Man & Spider-Man 2 = best adaptacje komiksów, reszta była co najwyżej średnia. Do grona dobrych adaptacji może dołączyć jeszcze tegoroczny Hulk, mam nadzieję, że nie będę musiał go nazywać "jedynym crapem, w którym zagrał Edward Norton".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się zgadzam z Kaligulą - mam nadzieję, że to tylko niefortunne sformułowanie, a nie rzeczywisty zamiar. Chętnie bym obejrzał Lost Planet albo Devil My Cry, ale żeby to były filmy na jakimś poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O super, chcą zrobić z grami to co Marvel z komiksami. Trzymam kciuki.

A jak chodzi o gry na licencjach filmowych, to ja nie mogę się doczekać Aliens Colonial Marines :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2008 o 19:04, Azreix napisał:

Też się zgadzam z Kaligulą - mam nadzieję, że to tylko niefortunne sformułowanie, a nie
rzeczywisty zamiar. Chętnie bym obejrzał Lost Planet albo Devil My Cry, ale żeby to były
filmy na jakimś poziomie...

Jest tylko ryzyko że zrobią to co z RE. Wywalą z orginału praktycznie wszystko i wezmą tylko kilka znaków firmowych serii (np. film RE:G miał z grą tylko współne zombie i wirusa, w 2 było już lepiej ale trzeci film to tragedia pod względem podobieństwa do gry )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować