Zaloguj się, aby obserwować  
Ixiku

Warcraft III, World of Warcraft... Warcraft IV??

64 postów w tym temacie

Czujecie Arthasa połączonego z Królem Liszem w Wc4? POCZUJ MOOOC !
Niezły boss by był JESTEM ZA !!!! powstaniem dodatku do wc3 lub wc4 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 20:31, skubsa napisał:

Nie wiem czy czuję ale czyję tą grafę ^^Może by tak Blizz dał pare info na temat W IV(czy wyjdzie??)


Fajnie jakby dał :) Ale co my samotni gracze z zadu... z Polski możemy zrobić ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak teraz czytam ten post i chciałbym sprostować. Nie że nie mam kasy na opłacanie abonamentu. Chodzi o to że nie chce wydawać na to tyle pieniędzy. Bo wg mnie nie ma sensu.
Użyłem złego słowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcrafta IV długo nie będzie niestety :( Ponieważ rozpoczęto prace nad Diablo III co trochę czasu pochłonie
ale mam nowinke ( o której pewnie już słyszeliście)
W 80% ukończony jest MOD do W3 a mianowicie Starcraft w grafice warcrafta, obejrzyjcie screny i filmiki
Informuję że ten mod jest w 100% legalny (jak wpiszecie sobie w google to zobaczycie że grópa PR dogadała się z blizzardem na temat tego MOD''u)
a o to link ;]
http://www.wc3campaigns.net/revolution/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft IV czy Diablo III ... Kocham obie serie więc nie narzekam, ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy nimi, wybrałbym oczywiście Warcrafta - jakoś tak. Może dlatego że kocham strategie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy 2007 rok i wydano pierwszy dodatek do World of Warcraft. Blizzard nigdy nie wydał jeszcze drugiego dodatku (z tego co wiem). więc gdziesz pod koniec 2009 roku wyjdzie Diablo III nad którym prace już trwają. Tak pozatym blizzard stał się taki miły że pewnie Diablo III bedzie miało abonament na gre w sieci. Rok po Diablo III będzie coś w stylu Diablo III Lord of Destrucion. Więc najpóźniej w roku 2012 blizzard albo zbankrutuje, albo wyda nowego Starcrafta lub Warcrafta (w zależności od popytu na światy Sci-Fi i Fantasty).
Zostaje jeszcze opcja rozszerzenia pakietu o zupełnie nową serie.

Podsumowując Warcraft IV bedzie modem od fanów wydanym za góra trzy lata lub oficjalną wypasioną grą blizzarda wydaną najszybciej w 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wszystko fajnie tylko :
-Blizzard zapowiedział już następny dodatek do WoW''a
-Blizzard pracuje nad nowym MMO
-Będzie Diablo )()()( ale nie będzie miało abonamentu ( wogólnie nie wiem jak można było pomyśleć , że w grze RPG będzie abonament w MMORPG tak ale w zwykłym . . .)
-Najpierw wyjdzie SC, a potem dodatek do Diablo
PS.Te tytuły bedą wychodziły co jakiś czas przecież Blizzard chyba nie ma jednego studia z parosetną obsadą, musi mieć pare takich siedzib bo przecież ciągle robią patche do WoW''a , a ostatnio w między czasie zdołali zrobić patch do WarCraft''a )()()(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Blizzard zapowiedział nową grę. Niestety nie jest to nowy Warcraft. Ale co tam! Nawet na niego nie liczyłem. Jest WoW i na razie będzie tylko on.
Starcraft też jest strategią :))) więc dobrze, bo wolę strategie. Diablo III jeszcze sobie poczeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 21:01, Super gość napisał:

No i Blizzard zapowiedział nową grę. Niestety nie jest to nowy Warcraft. Ale co tam! Nawet
na niego nie liczyłem. Jest WoW i na razie będzie tylko on.
Starcraft też jest strategią :))) więc dobrze, bo wolę strategie. Diablo III jeszcze sobie
poczeka :P


Wiemy, że będzie to StarCraft II! Polecam stronę www!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam nadzieje na wyjście Warcraft 4, bo to najlepsza seria rtsów. Przeszedłem wszystkie części z dodatkami i naprawdę bardzo ucieszyła by mnie kolejna część. A Diablo 3 też bym nie pogardził. hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nałogowo gram i w starcrafta wwarcrafta 3 i diablo 2 z wiedomości o kontynuacji karzdej z tych gier będe podskakiwał po sam sufit z radości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 21:46, Basajew napisał:

Ja także mam nadzieje na wyjście Warcraft 4, bo to najlepsza seria rtsów. Przeszedłem wszystkie
części z dodatkami i naprawdę bardzo ucieszyła by mnie kolejna część. A Diablo 3 też bym nie
pogardził. hyhy

Nie no, Starcrafcik dwójeczka ma absolutne pierwszeństwo - i piszę to z pełną świadomością wielbiciela Warcrafta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Tak ? Ja tam był wolał Warcrafta :P Ale byłem pewien że to jeszcze nie ten czas - bo jest WoW. Ale i tak się ciesze. Wreszcie coś dla samotnego gracza od Blizzarda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza moja myśl po obejrzeniu filmiku na zakończenie TFT,oraz przygody z W3 :
"(...)ale zarombiście będzie wyglądał Arthas w jedności z Ner''zhulem" :D
To by była potęga gdyby można było nim kierować.
Oblicze tejże postaci już mamy,IMO jest perfekcyjne (artworki promocyjne WoTLK)
W4 jest moim prywatnym marzeniem,o ile nie zmienią silnika graficznego.

EDIT : każdy MMORPG będzie tylko marną siekanką,z wypaśną grafą,komercyjnym nastawieniem,z historią tworzoną dla gry,a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować