Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej gry MASS EFFECT w wersji na PC!

36 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 15:08, zakrokrzy napisał:

Kusząca propozycja, niestety max. mogę 150 zł dać :/


To raczej EK nie kupisz, no chyba że poczekasz, dorobisz się trochę więcej kasy i kupisz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie ciekawe, na pewno kupię, choć spodziewałem się jakichś materiałów odnośnie powstawania samej gry. Ale przecież ceny nie można podać wkrótce - trzeba ją podać NATYCHMIAST! Nie mówiąc już o tym, że pre-order też powinien wystartować najpóźniej w tym tygodniu. Przynajmniej znamy kolejnych aktorów z polskiej wersji. I ciekawe, ile egzemplarzy dostanie sklep Gram.pl - co prawda EK Alone in the Dark rozchodzi się na razie bardzo wolno, ale ME to nieporównywalnie większy hit i pewnie zapasy szybciej się wyczerpią... No nic, musimy czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 150-160zł jeszcze bym przełknął, ale taka EK w granicach 200zł będzie kosztować :( Tym bardziej że normalna wersja kosztuje 130zł. Zostaje mi kupienie zwykłej wersji. Szkoda chciałem kupić EK, ale nie uciułam ponad 200zł :)
OFFTOP: CDP obraziłem się na was :( Kupiłem Jade Empire za 20zł w XKHIT, a czemu mnie nie powiadomiliście, że EK sprzedajecie za 30 polskich złotych?! Focha strzelę i nic od was nie kupię! Oprócz ME, AitD i kilku innych gier.
P.S.: Mam nadzieję, że są tu normalni ludzie rozumiejący żarty, bo patrząc na różne polskie witryny, takich się nie znajduje wiele. Wierzę, że użytkownicy gram.pl są lepsi :) Sorki za offa, musiałem się wyżalić :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kupic Jade w klasysce, ale mowie sobie..poczekam jeszcze ze 2 dni, wchodze na gram.pl a tam EK za 30zl :)

Jesli chodzi o ME, to moge dac z jakies 180zl....fajnie bylo np 199zl cena - ze 40zl wirtualnych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już myślałem, że będziemy musieli poczekać do premiery z informacją o składzie EK ME ;P Skład EK no mógłby być lepszy(dziwi mnie brak soundtracku) no ale i tak jeden z lepszych(wiadomo z Wiedźminem na czele). Cieszę się że EK będzie można dostać w "normalnych" sklepach, takich jak Empik czy MM, bo jakoś nie przypominam sobie, żeby w dniu premiery EK Wiedźmina można było dostać gdzieś oprócz sklepu gram.pl(przynajmniej w mojej okolicy). A to pieprzenie, że egzemplarze EK się wyczerpią to mnie wkurzają. Do niedawna nawet na gram.pl były sztuki EK Wiedźmina, a na Allegro jest tego pełno na dodatek w cenie niższej niż w dniu premiery(nawet o połowe jeśli się dobrze trafi). I tak samo będzie z ME. Ludzie nie chcą kupować orginałów, wolą piracić, to na dwa razy droższe EK się rzucą? No bez przesady. W sumie to CDP ciekawie wymyślił. Bo najpierw konsul mówił, że w poniedziałek, potem że we wtorek, ale na pewno z preorderem i zdjęciem, a dziś środa i ani pre-orderu, ani zdjęcia, ani ceny. Pewnie CDP chce zobaczyć ile daliby fani za takie EK(posprawdzają nasze komentarze) i na podstawie nich ustalą cenę i na osłodę rzucą zdjęcie i pre-order. No to ja mówię że góra 160zł/170zł( a i tak pewnie dadzą więcej :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jeszcze na wizualizację tej EK, ale nie ukrywam, że liczyłem na coś więcej. Tak naprawdę, to najważniejszy był dla mnie soundtrack, gdyby znalazł się on w tej EK to i nawet 300zł bym śmiało zapłacił. No nic mówi się trudno :-(

Mam chodziaż nadzieję, że artbook będzie pokaźnych rozmiarów i w twardej oprawie. No i skoro etui ma mieć dwustronną okładkę, to i przeźroczyste pudełko też by sie przydało ;-)

Mam jeszcze pytanko do CDP o tą pamięć przenośną: czy będzie ona posiadała np. logo gry, czy będzie to może jakieś zwykłe sklepowe wydanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nie będzie kosztowała dużo więcej niż EK Wiedźmina. Absolutne maksimum to jak dla mnie 250zł. A na pewno kupię przy 180-220zł. Zawartość wypaśna - nie mogę się doczekać pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z ''niebieskich " mógłby przynajmniej napisać , czy to "wkrótce" odnosi się do tego czy do przyszłego tygodnia ? ? .

Jeszcze sprzedaż nie ruszyła a już czuję ten sam niesmak towarzyszący składaniu zamówień na Wiedzmina pod koniec czerwca ubiegłego roku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Edycja podstawowa będzie dostępna w cenie 129,90 zł"
Łohoho :) To ja ciekawa jestem, ile to będą żądać za Edycję Kolekcjonerską.Tak czy owak - EK nie kupię. I to nie z powodów finansowych, ale dla mnie w kolekcjonerkach są bajery zupełnie dla mnie zbędne. Mam nadzieję, że w Wirtusie kupię grę za jakieś 99 zł i nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś dziwne. Podstawowa wersja niby kosztuje 129,90 zł a po obniżeniu ceny 94,90 zł. I tu czegoś nie łapię bo za owo obniżenie ceny nie płaci się wirtualnymi pieniędzmi - w podsumowaniu w "moim koszyku" cena zostaje po prostu obniżona i tyle.
Tak samo jeśli klikniemy w oknie produktu na opcję:
Kupując ten produkt w naszym sklepie oszczędzasz 35 zł. Zobacz jak:
Otrzymamy informację że:
Ten produkt kosztował wcześniej 129,90 zł. Jego cenę sugerowaną obniżyliśmy o 35 zł.
Podczas gdy przy produktach których cenę obniża się używając wPLN w tym miejscu pojawia się tekst:
Wykorzystując posiadane Wirtualne Pieniądze (wPLN), za produkt płacisz 35 zł mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poatarali się nie ma coo, obszerna EK, gdyby mi poszedł ME to pewnie bym się skusił bo jak na zawartość to jest całkiem tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować