Zaloguj się, aby obserwować  
Gumisiek2

Easter Eggs, ciekawostki, bugi, tricki itp. w grach.

52 postów w tym temacie

pierwszy post.
Ja miałem kiedyś w San andreasie coś takiego że gdy wchodzi się do siłowni w pierwszym mieście od wejścia trzeba skręcić w lewo do samego rodu ściany.
potem polecieć plecakiem rakietowym do góry i wlecimy wprzestrzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mortyr 2 - latające 3 metrowe czapki nad głowami przeciwników którzy kiedy jak ja strzelałem - patrzyli się na kwadratowe mury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem w GTA SA i pamiętam takie EE
-na cmentarzu w LS o jakiejś nocnej godzinie (chyba o 24) na ścianie pojawia się dziwny napis
-jest chyba wytłumaczenie do tych 4 worków- w barze z ufo są fotki z 4 ludźmi nad którymi jest ufo
-w podziemiach pod lotniskiem w SF, jeżeli wejdziemy w któryś słupek przeteleportujemy się na wielki statek
-w tym samym barze jest też mapa z planowanyi londowaniami ufo ale to bujda bo ufo sie tam nie pojawia
- jeżeli stuningujecie zwykłe autko to na powtórce będzie nie stuningowane
jeżeli wejdziemy zjakimś człowiekiem do painta (czy jakoś tak) to gdy wyjdziemy ten człowiek będzie nieśmiertelny
Teraz zgothica
-jeżeli skaczemy z budynu to naciskamy backskape i tracimy tylko troche życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 08:02, pioro19 napisał:

Ja kiedyś grałem w GTA SA i pamiętam takie EE
-na cmentarzu w LS o jakiejś nocnej godzinie (chyba o 24) na ścianie pojawia się dziwny
napis

Możesz mi zespoilerować ten napis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 22:37, Gumisiek2 napisał:

Coś w stylu

Spoiler

"Groove Street 4 Life"

.

Aa, to takie buty. Myślałem, że jakaś kolejna informacja o UFO i pustyni - wtedy maniacy doszukiwaliby się kolejnych EE związanych z UFO.

BTW: Słyszeliście o tej hipotezie, że mapa terenów pozamiejskich w GTA:SA przypomina twarz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja natrafiłem na dosyć nietypowego buga grając w Wiedźmina,otóż podczas questa z sefirami przy ikonce notatek pojawia się opis : Notatki Kalkstaina dotyczące Sephirota.Nie wiem czy było to zamierzone czy też nie ale jak to pierwszy raz zobaczyłem to nieźle mnie to zaskoczyło.Co ciekawe pojawia się to dopiero po zainstalowaniu wszystkich patchy,bo pamiętam,że przed edycją rozszerzoną wpis wyglądał całkiem normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś ten grób z SA co w nocy świeci na zielono i wydobywa się z niego dym :D ?

A co do Hitman'a, to w nim jest mnóstwo easter eggów. M.in. teatr szczurów, czy statek pełen zombie w Krwawej Forsie, czy jak już wymienialiście duch w trzeciej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas ucieczki z więzienia Geralt przysłuchuje się jak zamknięte w jednej z cel babka i gostek krytykują towarzysza za tatuaże z planem ucieczki z więzienia... robił je po pijaku i ni jak nie mogą uciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować