Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Trainz Railroad Simulator 2006 - zamówienia przedpremierowe

220 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2006 o 18:19, Roberttt napisał:

No i stało się :(
Kolejny poślizg... Wysyłka w marcu :(


skad wiesz ?? w sklepie nadal jest marzec 2005 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze ze jest nadal marzec 2005. jutro zobacze. jak mi odpowiedza na e-mail to wrzuce odpowiedz na forum.a jutro mampierwsza informatyke :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze to na 99% jest pomylka z ta data wysylki. na zamowieniu w sklepie nadal jest obok zdjecia pudelka napis na pomaranczowo [PRE-ORDER]. a skoro jest pomaranczowy to chyba by nie zapomnieli go zdjac skoro sie rzuca w oczy bo jest pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po raz kolejny zwodzi się nas zapowiedziami a zauważcie, że premierę przesuwają już nie pierwszy raz kilka dni przed (rzekomą) premierą. Ja wydałem już kasę na pre-order i zarządałem zwrotu pieniędzy. Jak to się dzieje, że CZesi czy Niemcy wydali swoje wersje językowe w zeszłym roku a nasi nie mogą się uporać z polską wersją od kilku miesięcy? Jak już jest możliwość zamawiania przez Internet to nie powinno być sytuacji, że w dniu ponoć wysyłki informują cię uprzejmie, że przepraszają, ale... możesz sobie wybrać za darmo jedną z gier... Wielki mi halo. Gry, które nie mają nic wspólnego z tym, co mnie interesuje nie są dla mnie żadną rekompensatą... Ja już nie wierzę CD PROJEKT. Za chwilę znów pojawią się "problemy techniczne" a premierę przesuną na kwiecień itd. Już mi się to wszystko znudziło i powoli przestają tę firmę traktowac poważnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no to juz jest skandal... jak mozna tak ciagle przesuwac premiere. rozumiem ,ze maja jakies problemy techniczne ale powinni o tym poinformowac troche wczesniej a nie w dniu planowanej wysylki i jeszcze zazadali pieniedzy :/ dla mnie taka rekompensata jest niewystarczajaca - nie chodzi o to ze chcialbym wiecej gier itp. ale chociaz jakas dowolna a nie z serii, ktora ukazala sie pare miesiecy temu i dla mnie nie ma tam interesujacych tytulow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 09:23, spider88 napisał:

No i stało się , przesunięcie na marzec dobrze chociaż że będzie rekonpensata . Teraz mam problem
z bonusem bo nie wiem co wybrać ;-)


A co tam dają w ramach rekompensaty, bo maile dopiero w domu wieczorem odbiorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:20, GeoT napisał:

A co tam dają w ramach rekompensaty, bo maile dopiero w domu wieczorem odbiorę

- Antologia Blizzard
- Colin McRae Rally 2005
- Diablo II + Lord of Destruction
- Gothic II
- Ground Control II: Operation Exodus
- Silent Storm + Sentinels
- WarCraft III + The Frozen Throne

I najgorsze jest to że tylko jedną będzie można wybrać ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:26, spider88 napisał:

I najgorsze jest to że tylko jedną będzie można wybrać ;-D


Heh, mi pasi, właśnie zastanawiałem się nad kupnem DiabloII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 14:09, GeoT napisał:

Heh, mi pasi, właśnie zastanawiałem się nad kupnem DiabloII :)

Identyczny dylemat miałem :-D . Też Diablo II chyba wybiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować