Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tani procesor Core 2 Quad od Intela

13 postów w tym temacie

Harpen

Serwis DigiTimes.com, powołując się na informacje zdobyte od producentów płyt głównych twierdzi, że w trzecim kwartale roku powinniśmy spodziewać się odpowiedzi Intela na trzyrdzeniowe procesory AMD. Na rynku ma się bowiem pojawić Core 2 Quad Q8200 w cenie 203 dolarów.

Przeczytaj cały tekst "Tani procesor Core 2 Quad od Intela" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Phenomy X4 są zagrożone. Wersja 9550 kosztuje $199 i zapewne jest dużo wolniejsza niż ten C2Q.
BTW Z tego co pamiętam to w Q2 AMD miało wypuścić taniego Phenoma 9150e i jakoś jeszcze nigdzie go nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak wolałbym kupić Intel core 2 duo 2,4 za 240 albo Amd 64 x 2 2,2Ghz za 210zł. Ale im więcej Intel będzie wojował z AMD tym bardziej skorzystają na tym gracze. Procki TAAAAAAAAAAANIEEEEEEEEEEEJCIEEEEE! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... nawet niezle choc zeby jakis sukces odniosl ten procek to sie musi pieknie krecic, min. na 3 ghz. W przeciwnym wypadku mozna zapomniec o zastosowaniu w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 19:56, Robert Szulc napisał:

I tak szybkie Core 2 Duo będą wydajniejsze, a tańsze...


zobaczymy za kilka lat : ) <Quad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

quada w tej chwili jest sens kupic jesli kupimy pod niego plyte wspierajaca ddr3 dopiero w takim wytpadku mozemy powiedziec ze mamy wydajnego kompa na pare lat i jedyne co mozna w tedy wymieniac to grafike jak sie pojawi jakas lepsza a stosowanie quadow z ddr2 jest bez sensu bo nie uzyskamy z takiej konfiguracji pelni wydajnosci na dzien dzisiejszy najoptymalniej kupowac dwu rdzeniowki bo 4 rdzenie do gier to marnotrawienie pradu i mozliwosci obliczeniowych takie moje zdanie! a co do kupowania intela lub amd to kwestia zasobnosci portfela i tego co kto woli bo w grach i tak liczy sie bardziej wydajna karta graficzna niz procesor a roznica jaka otrzymamy miedzy platformami intela i amd wyposazonymi w jednakowa grafike i podobnie taktowane procesory nie bedzie zapewne wyzsza niz 3 fpsy i to i tak zaleznie od tytulu w ktory gramy i tyle w temacie procesorow !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 21:52, Chester001 napisał:

M_Power - ma racje

zgadzam sie w 100% sam to chciałem napisac

co do AMD INTEL obojętnie co wybierzecie.. liczy sie płynność.


Właśnie!! liczy się płynność ale ja osobiście wole jak mi klatkuje, podnieca mnie to :D (lmao)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować