Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age i Saboteur w przyszłym roku

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Szef EA, John Riccitiello, ujawnił przybliżone daty wydania dwóch ważnych dla tego wydawcy gier - Dragon Age'a i Saboteura. Pojawią się one w pierwszym kwartale przyszłego roku. I o ile czekający na nowe dzieło studia BioWare mogli się tego spodziewać, tak tytuł ekipy Pandemic miał zadebiutować jeszcze w tym roku.

Przeczytaj cały tekst "Dragon Age i Saboteur w przyszłym roku " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na Dagon age choć dziwi mnie że dzisiaj o tym tytule nic nie wiadomo za dużo. Co do Saboteur - nie przypomina już tego samego Saboteur co w 1999r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saboteur obiło mi się o uszy, aczkolwiek zapowiada się średnio. Natomiast Dragon Age zapowiada się na nadspodziewanie dobrego cRPG''a - ciekawy pomysł ze zmianą kamery podczas walki/zwiedzania, edytor (wydaje się być podobnym do tego z NWN) i bardzo fajna grafika (chociaż przy cRPG to już sprawa drugorzędna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również czekam na Dragon Age, i dziwi mnie, że jak do tej pory o samej grze jest bardzo cicho. Od czasu małej zapowiedzi w CDA (chyba dobre półtora roku temu) nic więcej o niej nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saboteur wydaje mi się ciekawą pozycją i warto na nią poczekać . A że dłużej to zawszę wychodzi lepiej dla samej gry. Zawszę można coś dopracować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Dragon Age będzie miał bliżej do sagi Baldura, IWD czy PT niż do Jade Empire (jak do tej pory, moim zdaniem oczywiście, najsłabszej z gier Bioware''u).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 17:50, DArkon1990 napisał:

Zapomnieliście Dodać że ten Saboteur wyjdzie na X360 i PS3, wersji na PC brak.

A to cię muszę rozczarować bo Saboteur wychodzi na PC, X360 i PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować