Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 02/2006 [zapowiedz]

219 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2006 o 14:29, smuggler napisał:

> a ja ciągle czekam na rzetelną recenzję Dungeon Siege 2 Pl. Bo ta co była kilka miesięcy
temu
> rzetelna nie była rzetelna:( A ludzie dalej się nacinają. Kiedy dacie jakieś sprostowanie?


Tzn. jakie - ze u niektorych nie dziala jak trzeba? Prosze tez by nie nazywac tamtej recenzji
nierzetelna. Sam pogrywam i u mnie zadnych problemow, czy baboli nie ma - czy to znaczy, ze
mam nierzetelne oczy, komputer, czy jak?


Zajrzyj na forum; temat: Dungeon Siege 2- temat techniczny. Jescze nie spotkałem osoby na tym forum któram ma cut scenki(trzech brakuj), no chyba że maj ver. angielską. Wśród moich znajomych grę tą posiadają trzy osoby(razem ze mną cztery). To raczej u niektórych ona chodzi normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gra ma poważne problemy na 80% kofiguracjach, a na 20 chodzi wyśmienicie to chyba jest problem. Sam CDP przyznał że jest problem, a wy mówicie że wszystko ok. Po waszej recenzji skusiłem się na wersję PL. Spodziewałem się kiepskiej wydajności i krzczków, ale otrzymałem jeszcze brak cut scenek o tym nie wspomnieliście. I o to mam żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki w takim razie za to ale uwierz, nie bylo w tym naszej zlej woli. Pare osob w to gralo w wersji PL, nikt z tych co grali receznji sie nie czepial, nic mu nie szwankowalo - no to poszla. W zadjnym wypadku nie wyobrazam sobie sytuacji bysmy pomineli jakas istotna wade gry z np. sympatii dla dystrybutora, czy cosik takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 14:58, smuggler napisał:

Sorki w takim razie za to ale uwierz, nie bylo w tym naszej zlej woli. Pare osob w to gralo
w wersji PL, nikt z tych co grali receznji sie nie czepial, nic mu nie szwankowalo - no to
poszla. W zadjnym wypadku nie wyobrazam sobie sytuacji bysmy pomineli jakas istotna wade gry
z np. sympatii dla dystrybutora, czy cosik takiego.


Nie zarzucam wam złej woli. Poprostu stasznie się zawiodłem na tej grze( a raczej jej polskim wydaniu). Kupując ją sugerowałem się Waszą recenzją- i wiedziałem że nie będzie różowo( wypomnieliście kiepską wydajność, krzaczki itd...) ale o paru poważnych brakach nie wspomnieliście(brak fimików)

Moja krytyczna uwaga na temat tej recenzji nie wynika z ochoty żeby wam dopiec bo was nie lubię- wręcz przeciwnie lubię i regularnie czytam Wasz magazyn i nie chciałbym się kolejny raz zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:01, foXet napisał:

Ja ją mam,


Tja, w idealnym stanie, bo nieuzywana, w firmowym opakowaniu z napisem "stluc w wypadku zagrozenia".

ale niewiem jak u Ciebie z nia bywa bo z tego co widac to troche Ci jej brakuje...

>>>troche tak. Tak z 60 IQ. Do 200. Coz, nobody''s perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:10, Minsc i Boo napisał:

>

Moja krytyczna uwaga na temat tej recenzji nie wynika z ochoty żeby wam dopiec bo was nie
lubię- wręcz przeciwnie lubię i regularnie czytam Wasz magazyn i nie chciałbym się kolejny
raz zawieść.


Spoko. Nie ma nieomylnych - ale uwazam, ze szansa, ze znow sie natniesz bedzie raczej mizerna, co wynika z rachunku prawdopodobienstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:13, Podpułkownik napisał:

Jak tak patrze to CD-Action daje coraz bardziej wymagające gry (mowa tu o wymaganiach sprzętowych)
i niewiem co o tym sądzić : /


Hmm, może to, że przestali dawać totalne starocie i teraz dają... też starocie ale z większą ilośćią pixeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 15:51, Alamar napisał:

Smugg nie mów, że daliście ciała z kalendarzem w tym roku!!!??



Nie rozumiem co dla ciebie jest "daniem ciala" - brak kalendarza w lutym? A gdzie jest napisane, ze zawsze w nr 02 ma byc kalendarz? Nie wspominajac o tym, ze na CD/DVD byl juz KLARENDARZ, a rok 2006 dopiero sie zaczal.
A kalendarz np. moze byc w maju - od maj 06 do maj 07 i swiat tez sie nie zawali (co nie oznacza, ze tym samym deklaruje sie, ze bedzie). W ogole to chcialbym zauwazyc, ze kalendarz byl tylko milym acz NIEOBOWIAZKOWYM dodatkiem do pisma, wiec wszelkie pretensje o jego brak sa tak troszke z Marsa wziete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:03, lurynowicz napisał:


> ...Talerze?!
>
Nooo... eee... Wasz magazyn "cyber niekulturalny z talerzykiem (DVD)".


No ale nie rozumiem - ksztalt ci sie nie podoba, czy zawartosc? Bo jak zawartosc to pokaz mi palcem ktore pismo w tym miechu dalo cos godnego uwagi na tymze talerzu, zebysmy wzieli przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli żadne inne nie dało czegoś porządnego to nie znaczy, ze w CDA znajdizemy coś godnego uwagi.

Może niektórzy są zadowoleni, ale ja nie. Poprostu nie kupię i tyle. Moja wola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 16:19, Smerdek napisał:

Nawet jeśli żadne inne nie dało czegoś porządnego to nie znaczy, ze w CDA znajdizemy coś godnego
uwagi.

Może niektórzy są zadowoleni, ale ja nie. Poprostu nie kupię i tyle. Moja wola:)


A czy ja zabraniam NIE kupic? :) Czynie z tego powodu wyrzuty? Obrazam sie na niekupujacego? Toz zawsze powtarzam "nie pasuje - nie kupuj, twoja kasa, twoj wybor, mnie nic do tego". Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować