Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 02/2006 [zapowiedz]

219 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2006 o 22:00, ShadowG napisał:

Ktoś grał może w CT? Ja szczerze nie przeglądałem zawartości płytki, tylko od razu zabrałem
się za Hitmana.

Ja grałem i na razie ukończyłem kilka misji. Gra ogólnie nie jest zbyt trudna (chociaż dla mnie, kto ma już wprawę w różnych strzelaninach to każda gra tego typu jest prosta i krótka ;)). W każdym razie etapy są ciekawe i zróżnicowane. Ciekawym pomysłem są etapy w których spada się w dół zestrzeliwując przeciwników i rakiety. Największa wada według mnie to aż nadto widoczna "konsolowość" tej gry (z interfejsem i brakiem save w dowolnym momencie włącznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaopatrzyłem sie w najnowsze CDA ver.DVD :), co do zawartości czasopisma - norma :D, pełniaczki:
Hitman - klasa sama dla siebie, Confict DS - nie trawie tego typu gier, ale to nie wada (poprostu nie instaluje), Powerdrome - hmm niestey nie uruchomił sie u mnie :( , pokombunuje zobaczymy, CT: SF - hmmm zgadzam sie z przedmówcą, konsolowy rodowód, ale miło się gra - ogólnie ok. Czekam na numer jubileuszowy CDA :) pewnie jakis pełniaczek nas zaskoczy. Ocena numeru 7,5/10. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hihi w AR było pokazane jaka cenzura jest w normalnym piśmie, a jaka w CDA. Już sobie wyobrażam starego dobrego Śmierć jak siedzi sobie przy biurku i sie nadziwić nie może co też ta ludzka rasa wymyśla. Za nim stoi sobie Pimpuś i zjada co poniektóre bardziej strawne (sensowniejsze) listy. W końcu koń Smierci nie będzie się żywił byle czym.
Poza tym rozczulił mnie ten gościu z Panopticum używając swojego "12 letni Nałogowiec" aż się chce powiedzieć "To niech sie ten nałogowiec wyleczy z uzależnienia zamiast piracić" aż dziw że Smuggler po tym motywie nie pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka historia:

We wtorek CDA do kiosku nie dotarło, kioskarz w ogóle nie otrzymał dostawy z powodu mrozu. Środa- świeże CDA z Empiku i zamówienie prenumeraty. Teraz nawet zima mi niestraszna ( co innego listonoszowi :) )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 19:36, Hubi Koshi napisał:

Poza tym rozczulił mnie ten gościu z Panopticum używając swojego "12 letni Nałogowiec" aż się
chce powiedzieć "To niech sie ten nałogowiec wyleczy z uzależnienia zamiast piracić" aż dziw
że Smuggler po tym motywie nie pojechał



Nie napisal, bo uwaza ze nie ma 12-letnich nalogowcow :). Trudno sie leczyc z czegos, na co sie nie choruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczył mnie EGM i jego recka polonizacji Still Life - wywód nt. wpłwu odbioru wulgaryzmów w grze w językach ojczystym i obcym. I to ostatnie jedno zdanie po pół strony wywodu na ww. temat - "a polonizacja moze być". Zarządził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 08:22, smuggler napisał:

Nie napisal, bo uwaza ze nie ma 12-letnich nalogowcow :). Trudno sie leczyc z czegos, na co
sie nie choruje.

Heh mam tu na argument że ten 12-latek jest nałogowcem. Noo chciałbym podzielać twój optymizm, mi tam nie jest do śmiechu jak słysze co dzisiejsze "dzieciaki" mniej więcej w powyższym wieku wyrabiają. Swoją drogą ten list mógłby być zostawiony absolutnie bez komentarza, bo jak dla mnie sam cie całkowicie pogrążył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wogole Smuggler powinien dostac nagane od moderatorow za to ze zaklada tematy nie korzystajac z wyszukiwarki, przeceiz sa juz tematu o CDA. A tak na serio to we wtorek kupilem nowy numer, w sorde juz nie mam co czytac, czyli standart. Pelniaki tez niczego sobie, szczegolnie ten managerek mnie ucieszyl. W kazdym razie z niecierpliwoscia (jak zawsze) czekam na nastepny numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie ta recenzja też zaskoczyła. Rzeczywiście prawie cała recenzja to jeden wielki wywód na temat przekładu bluzgów z ang na pol. Osobiście mocny język mi nie przeszkadzał- przecież w TLJ też było pare słówek na k, i nikt się nie czepiał.

Co do oceny zgadzam się całkowicie( dałbym nawet 9+).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj przeszedłem Hitmana i zagrałem w CT. Niezła gierka, Free Fall jest bardzo dobry, ale momenty z pojazdami zupełnie nie wyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować