Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miło było, ale się kończy - serce PlayStation 2 jest coraz słabsze...

78 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2008 o 17:15, Bratek196 napisał:

Blacka którego zagrałem na tej konsoli to było niesamowite przeżycie... Kiedyś kupię
PS2 gdy będzie chodzić po dwie stówy ..

Co powiesz na polroczna Slimke w idealnym stanie z dwoma padami, memorka, full okablowaniem i piecioma grami za 250 zl? Zaledwie kilka dni temu przyszla do mnie paczuszka wlasnie z tym wszystkim. ;-) A teraz dochodzi jeszcze Gran Turismo 4 i Tekken 5 za praktycznie 40 zl, miesieczne uzywki w idealnym stanie. Zyc, nie umierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:14, Meykan napisał:

To jest oczywiste.
Ale czemu niektórzy mówią że chcą kupić PS2 bo jest parę tytułów które trzeba przejść?

Przecież PS3 wersja 60GB odtwarza gry z PS2 i PSX więc nie wiem czemu tak się martwicie.
Można kupić PS3 i cieszyć się tymi super klasykami która dominowały na PS2.


Tak tylko w cenie PS3 60 GB możesz sobie kupić: Xboxa 360,Nintendo Wii,Playstation 2,i jeszcze Ci trochę pieniędzy zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Dnia 24.06.2008 o 19:16, gothicsheep napisał:

Co powiesz na polroczna Slimke w idealnym stanie z dwoma padami, memorka, full okablowaniem
i piecioma grami za 250 zl? Zaledwie kilka dni temu przyszla do mnie paczuszka wlasnie
z tym wszystkim. ;-) A teraz dochodzi jeszcze Gran Turismo 4 i Tekken 5 za praktycznie
40 zl, miesieczne uzywki w idealnym stanie. Zyc, nie umierac!



Dla ciebie Black pozycja obowiązkowa! Niesamowita gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:25, Bratek196 napisał:

Dla ciebie Black pozycja obowiązkowa! Niesamowita gra!

Do "szczelanek" nie palam zbyt wielka sympatia, Time Splitters 2 ze swietnym multi mi w zupelnosci wystarcza. ;-) Ale nie przecze, ze w Blacka sie nie zaopatrze. Moze kiedys, jak juz wszystkie inne osobiste must have''y ponabywam i jeszcze mi kasiorka bedzie splywac. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zamierzam sobie kupić poczciwą peesdwójkę :) Gry tanie, konsola tania, wakacje się zaczęły. Nic tylko brać i grać :) A na allegro całkiem sensowny zestaw (czyli z kartą pamięci, nie rozumiem czemu trzeba ją dokupywać osobno, tak samo jest z PSP) można dorwać za grosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:20, pawciooo23 napisał:

Tak tylko w cenie PS3 60 GB możesz sobie kupić: Xboxa 360,Nintendo Wii,Playstation 2,i
jeszcze Ci trochę pieniędzy zostanie.


To ile niby według Ciebie kosztuje ten X360, Wii i PS2? Bo nówkę PS3 60GB można kupić za ok. 350 funtów na brytyjskim eBay''u, czyli ok. 1500-1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:25, Bratek196 napisał:

.
> Co powiesz na polroczna Slimke w idealnym stanie z dwoma padami, memorka, full okablowaniem

> i piecioma grami za 250 zl? Zaledwie kilka dni temu przyszla do mnie paczuszka wlasnie

> z tym wszystkim. ;-) A teraz dochodzi jeszcze Gran Turismo 4 i Tekken 5 za praktycznie

> 40 zl, miesieczne uzywki w idealnym stanie. Zyc, nie umierac!


Dla ciebie Black pozycja obowiązkowa! Niesamowita gra!


Skąd niby tak tanio kupiłeś PS2????!!! :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:54, mtwarog napisał:

> Tak tylko w cenie PS3 60 GB możesz sobie kupić: Xboxa 360,Nintendo Wii,Playstation
2,i
> jeszcze Ci trochę pieniędzy zostanie.

To ile niby według Ciebie kosztuje ten X360, Wii i PS2? Bo nówkę PS3 60GB można kupić
za ok. 350 funtów na brytyjskim eBay''u, czyli ok. 1500-1600zł

750+900+250=1900 A doliczyc do tego jeszcze transport, mozna w zasadzie potraktowac wypowiedz pawcia jako tako prawidlowo (pomijajac oczywiscie te ostatnie stwierdzenie). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:01, TNukem napisał:

Skąd niby tak tanio kupiłeś PS2????!!! :O :O

To sie chyba tyczylo do mnie, jak mniemam. ;P Oczywiscie nigdzie indziej, jak na allegro. ;-) Trafilem na super oferte na ktora czailem sie juz od dluzszego czasu. Nawet nie musialem nic licytowac, tyle wlasnie wynosila cena "Kup teraz". Konsola przyszla w idealnym stanie, w zasadzie gdyby nie drobniutkie obicia bo bokach, ktore sa wrecz niewidoczne konsole mozna uznac za nowke, zarowno pod wzgledem wizualnym, jak i technicznym. Moge ci polecic jeszcze moj najnowszy wpis na gsie, w ktorym na ten temat troszke sie rozpisalem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 20:05, gothicsheep napisał:

750+900+250=1900 A doliczyc do tego jeszcze transport, mozna w zasadzie potraktowac wypowiedz
pawcia jako tako prawidlowo (pomijajac oczywiscie te ostatnie stwierdzenie). :P


Tamta cena to była już z kosztami transportu :P Ale mimo wszystko, to IMO nie warto kupować X360 w wersji Arcade, lepiej trochę jeszcze pozbierać i kupić wersję Elite xD Chociaż ja osobiście i tak wybrałbym PS3, bo kocham Gran Turismo i Metal Gear Solid''a, no i ogólnie kocham całe Sony xD (jakby co, to tak, jestem fanboy''em :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak PS2 będzie wiecznie żywe, ta konsolka tak szybko się nie podda, i dalej będzie walczyć o "życie". A jak! To co, kto jest ze mną? Ja nie pozwolę PS2 umrzeć, niech sobie pożyję jeszcze. Młoda jest, ładna, zgrabna, dajmy jej jeszcze kilka chwil szczęście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 19:54, mtwarog napisał:

To ile niby według Ciebie kosztuje ten X360, Wii i PS2? Bo nówkę PS3 60GB można kupić
za ok. 350 funtów na brytyjskim eBay''u, czyli ok. 1500-1600zł

Xbox 360-777 zł
Nintendo Wii-990 zł
Playstation 2-450 zł
Sam napisałeś że na brytyjskim Ebay''u a w Polsce są inne realia niestety teraz trudno nawet znaleźć tę wersje PS3 ostatnio widziałem taką za 2700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola , żyje dopkóki wychdza na nia gry , a na dlaej wychodza na ta konsolke świetne produkcje , kóre wydłużą jej ,, wiek " Jestem posiadaczem tej konsoli i czuję do niej sentement , ze kiedys uratowała mi tyłek jak nie miałem kompa przez tydzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, Playstation 2 moim zdaniem aż tak szybko nie upadnie.

Konsola nadal jest chętnie kupowana, ma ją w tej chwili bardzo dużo ludzi, tak więc szybko ona nie ''umrze'' ;) Co prawda wychodzi na nią co raz mniej gier, ale producenci nie zapominają o niej, wydając na nią takie tytuły jak Alone in The Dark 5, czy chociażby Call of Duty World at War. Według mnie robią dobrze, przynajmniej utrzymują ją dłużej przy życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować