Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna wakacyjna wyprzedaż! Cz.3

14 postów w tym temacie

a mnie odwrotnie :) ŚWIETNY race''07, jesli ktoś ceni sobie symulację a nie arkadowe ścigałki typu nfs czy grid. cena zacna, zwłaszcza ze standardowa wynosila 129.
a i maskę zdrajcy ''zaliczę'', po dobrej podstawce grzech nie zagrać. dobry zestaw.

PS. ktoś wie co to za ''niespodzianka'' przy odbiorze osobistym ;)?
wiem wiem.. wtedy juz nie byłoby niespodzianki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem NWN2 razem z Maską Zdrajcy ale opinie o drugiej części Neverwintera są podzielone. Rozgrywka w The Club mnie nie przyciągnęła, gra miała jakiś czas temu premierę i już za połowę ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->YarpenZirgin: ograniczanie sie do jednego tytułu to głupota.
rFactor dobry jest, ale mimo wszystko brakuje w nim wielu rzeczy, i choć race odstaje od rF mozliwosciami (masa modywfikacji, praktycznie kazdy rodzaj fur w rF), tak model jady jest NA PRADE dobry i sprawia dużo frajdy. a jazda z kabiny podczas deszczu (ktorego mi w rF bardzo brakowało) wymiata :]

PS. miłośnicy LiveForSpeed spaliliby cie na stosie ignorancji za to stwierdzenie. nie bądz fanbojem jednego tytułu. to ze cos jest dobre nie znaczy ze co innego nie moze tego nie uzupelniac lub sie mu nie równać. Twórcy R''07 juz przy GTR pokazali ze potrafią zrobić dobra symulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię Race 07, bo w rFactor wyścigi off-line nie są udane :( Chociaż zbyt dużo to te gry się nie różnią...ten sam silnik itp to jednak fajnie będzie się po ścigać w serii WTCC. Mod WTCC do rfactor jest średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Club już mam, a pozostałe gry mnie nie interesują, ale w ogóle bardzo podoba mi się idea tych wyprzedaży. Kiedyś sobie za pół ceny kupiłem Scarface, a teraz chciałem miec grę Devil May Cry 4 na Xbox''a 360, ale olę kupic polskiego AC. No i tak na marginesie, liczę, że w następnych takich wyprzedażach będzie więcej gier konsolowych, głónie chodzi mi o Xbox''a 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Club to całkiem przyzwoita gra akcji , na pewno warta tych 50 złotych , natomiast nic nie przebije Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy za jedyne 30 złotych to bardzo niewiele jak za taki dodatek , tylko potrzeć jak za niedługo trafi do eXtra Klasyki Dodatek , a wraz z nią podstawka do jakiejś innej tańszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować