Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dokładny spis zawartości firmware'u 2.4 do PS3 znany?

48 postów w tym temacie

Zgadza się, X360 posiada achievementy. Napisałem, "skąd wziął się system trofeów" - czyli krótko mówiąc skąd po prostu go... zapożyczono. :) Naturalnie, zmieniono co nieco, żeby tak bardzo nie przypominał achievów, ale to tylko kosmetyczne zmiany, nieprawdaż?
Nie mówię oczywiście, że X360 to święty wzór do naśladowania - knurek przecież też ponapożyczał od innych konsol, a o tym wiemy przecież, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech. Patrząc na listę zmian w nowym firmware do PS3 aż żal się człowiekowi robi, porównując ją do listy zmian softu 4.00 (który notabene miał być jakiś super-duper rewolucyjny, wprowadzać obsługę divixów, e-booki bez dodatkowych aplikacji...) do PSP.
Nie ma to jak olewanie ludzi, co nie, Sony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:09, WorldWar3PL napisał:

> Xpudło 360 jest o wiele uboższe od playstation3 ;)
> pozdr
Nie wiem czy wiesz, ale niemal wszystkie te funkcje, które dostaną posiadacze PS3 w nadchodzącym
patchu były już dawno.. na Xboksie 360. W tym przypadku to ja z politowaniem patrzyłem
na tę listę i współczułem PS3''owcom, że czegoś takiego wcześniej po prostu nie mieli.

... No i zgadnij, skąd wziął się system trofeów.
(cisza)
Od Xboxa 360. ;-)



żadna cisza ;)
chodzi tu o parametry, grafikę dla nie których różni się ona nie znacznie ale prawda jest inna ;]
a to że sony zaczeło dbać o swoich to bardzo dobrze ;) więcej takich patchów jak ten.
pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 10:09, WorldWar3PL napisał:

> Xpudło 360 jest o wiele uboższe od playstation3 ;)
> pozdr
Nie wiem czy wiesz, ale niemal wszystkie te funkcje, które dostaną posiadacze PS3 w nadchodzącym
patchu były już dawno.. na Xboksie 360. W tym przypadku to ja z politowaniem patrzyłem
na tę listę i współczułem PS3''owcom, że czegoś takiego wcześniej po prostu nie mieli.

... No i zgadnij, skąd wziął się system trofeów.
(cisza)
Od Xboxa 360. ;-)

Ehh no tak, ale to wszystko było i w PS3 od samego początku, jeśli się nie umie czytać ze zrozumieniem to można faktycznie wyciągać dziwne wnioski i patrzyć z politowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież ja mówię o dostępie do tych funkcji w czasie gry - jakoś nie zauważyłem rozbieżności w stosunku do tekstu newsa. Mógłbyś je wskazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 11:46, bartek_kawa napisał:

>trochę czytania z sensem ludzie.
Trochę pisania ze zrozumieniem, ludzie...



Skoro nie potrafisz wymyślić niczego więcej, niż jednozdaniowy post, sugeruję nie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:16, Daronk napisał:

> >trochę czytania z sensem ludzie.
> Trochę pisania ze zrozumieniem, ludzie...
>
>
>
Skoro nie potrafisz wymyślić niczego więcej, niż jednozdaniowy post, sugeruję nie odpowiadać.

Skoro nie potrafisz wymyślić nic innego niż jednozdaniowy post, odpowiadający na drugi post sprzed PÓŁ ROKU - sugeruję nie odpowiadać i nie odświeżać wątku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować