Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sacred 2: Fallen Angel - nowy materiał wideo!

30 postów w tym temacie

fett

Sacred 2: Fallen Angel wkroczy na półki sklepowe we wrześniu bieżącego roku. Na pocieszenie i zapewnienie rozrywki w okresie oczekiwania prezentujemy materiał wideo, który przedstawia rozgrywkę jedną z klas - High Elfem. Uwaga! Udostępniamy go jako pierwsi w Polsce!

Przeczytaj cały tekst "Sacred 2: Fallen Angel - nowy materiał wideo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... grafika prezentuje się ponadprzeciętnie. nawet bardzo dobrze rzec by można.
pytanie, jak będzie z grywalnością... chociaż patrząc na pierwszego Sacreda o to bym się nie martwił ;]
oby jak najszybciej się to to ukazało, jeszcze zanim wyjdzie D3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred... Gra niedoceniana przez graczy i serwisy internetowe. W część pierwszą zagrywałem się tak samo jak robiłem to w Diablo II czy Dungeon Siege - masa zadań, wielki otwarty świat, ciekawy system umiejętności i "kombosów". Mam nadzieję, że część druga będzie jeszcze lepsza i zostaną poprawione irytujące niekiedy błędy z "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika bardzo dobra, widzę że czary bedą wyglądały naprawdę imponująco, widać że walki nie bedą zwykłą siekanką ale naprawde trzeba będzie pomyśleć podoba mi się to:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grafika wygląda bardzo kusząco... Jak mój komp pociągnie, to pewnie się skuszę ;]
Po tej "transformacji" ten elf jest dość podobny do drowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część kupiłem, po tym, jak zagrałem w demo.
A drugą zaraz po premierze
Chyba drugą część też sobie sprawię, jeśli komp na to pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynkę swego czasu prawie skończyłem, co przy mojej niechęci do erpegowej rzeźni innej niż Diablo jest sporym wyczynem. Nie jestem na dwójkę mocno napalony, ale chętnie pogram jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś gorszego. Nie można napisać zbyt wiele po zobaczeniu parudziesięciu sekund gameplaya, ale grafika prezentuje się nawet ładnie, a cała rozgrywka wygląda tak samo jak w pierwszej części. Myślę, że Sacred 2: Fallen Angel powtórzy sukces "jedynki" i warto będzie czekać na kolejne filmiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika prezentuje się dobrze. Rozgrywka wygląda indentycznie jak w poprzedniczce co n apewno jest plusem.
Myślę, że gra będzie równie dobra jak część pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem całą jedynkę trzma różnym postaciami i odkryłem całą mapę i grałem. Nie ma takiej siły, muszę zagrać i w Fallen Angel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować