Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia również na DS-ie

18 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Nowa wersja przygód Księcia Persji pojawi się również na DS-ie - ujawnił Ubisoft. Gra Prince of Persia: The Fallen King będzie nastawioną na młodszego odbiorcę platformówką 2D z fabułą, która uzupełni historię opowiadaną przez tytuł na PC i konsole stacjonarne. Premiera pod koniec roku.

Przeczytaj cały tekst "Prince of Persia również na DS-ie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się też jakaś wersja nowego księcia na PSP. Tylko w żadnym razie nie taka jak na DS! Najlepiej jakby zrobili grę identyczną - pod względem rozgrywki - jak na PC, tylko po prostu z gorszą grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:26, darklordvader napisał:

i wlasnie przez tą grafike wole PSP od DS-a . Kurde , jak można grać w coś takiego ?
:D

Normalnie. W Pokemony grales? Grywalnosc na najwyzszym poziomie przebijajaca naprawde wieeele dzisiejszych produkcji, a grafika ma sie do tego nijak (aczkolwiek owczesne wersje juz tak nie odstaja i prezentuja wysoki poziom na DS-ie wlasnie). To samo moze byc i tutaj. Zreszta, jak mialbym sie decydowac na jakiegos handhelda, to wlasnie na konsolke od Nintendo. Bardzo duzo funu zarowno przy grach, jak i touch screenie. No i po co mi PSP skoro mam PS2? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 10:26, darklordvader napisał:

i wlasnie przez tą grafike wole PSP od DS-a . Kurde , jak można grać w coś takiego ?
:D


no tak przecież grafika jest ważniejsza od grywalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 11:05, Shadow Raziel napisał:

> i wlasnie przez tą grafike wole PSP od DS-a . Kurde , jak można grać w coś takiego
?
> :D

no tak przecież grafika jest ważniejsza od grywalności

Wiesz, można wsadzić do Malucha silnik Corvetty a i tak będzie brzydki :)
Chociaż, w tym przypadku, faktycznie, zgnomili nam Księcia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, zauważyłem że ostatnio Ubisoft co raz częściej wydaje więcej gier na DSa.

Dla posiadaczy tegoż handhelda musi to być znakomita wiadomość. Sam, gdybym posiadał DSa raczej na pewno skusiłbym się na nowego Prince of Persia, jakby tylko ukazał się na rynku. Swoją drogą, czekam aż wreszcie twórcy zaprezentują grywalny kod, bo chciałbym ujrzeć, jak w akcji sprawuje się nowy Książę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś poważniejszego, a nie takiego... dziecięcego.
K**wa, Ubi, co to ma być? Jednym z powodów postanowienia sprzedaży PSP i kupna DSa był nowy PoP, a tu taki cyrk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na PSP nie postanowili tego robić. Pewnie przez mega piractwo, ale cóż, prawdziwych powodów nie poznamy. Heh, dobrze, że kupiłem PSP, bo i tak mi nie żal, że takiego shitu nie będzie na PSP :). Oczywiście na PSP by zrobili lepszą gierę, to wiem, ale jakby mieli dać to samo to i tak bym nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Fools'' Day był 1 kwietnia ;). Mangowy książę? Nigdy tego nie tknę, chociaż DS''a kupuje w najbliższym czasie... W Assassin''s Creed na DS grałem i jedyne co mi się naprawdę podobało to to, w jaki sposób kradniemy klucze etc. (okienko sakiewki, po którym jeździmy paluchem żeby zdobyć upragnioną zdobycz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetna wiadomość ! O nowym Księciu Persji na DS-ie nie wiedziałem aż do tej pory. Nie ma innej możliwości kupię tą grę na 100 % , zapowiada się genialna platformówka , absolutnie muszę ją mieć w swojej przyszłej kolekcji. Patrząc na screeny grafika wydaje się całkiem niezła , a do tego intuicyjny system sterowania i będę zagrywał się w to całymi dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować