Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Mass Effect ponownie przesunięty!

121 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2008 o 15:12, krzysiek-xxx napisał:

Hehe, teraz już mamy 100% pewności, że data premiery nie ulegnie zmianie. W nocy ok.
01:50 dostałem maila z prośbą o potwierdzenie zamówienia co niezwłocznie uczyniłem. Kto
nie sprawdzał jeszcze skrzynki nie zrobi to teraz.


Ja chciałbym, ale nie mogę. Zamówiłem za pobraniem i teraz gada mi, że produkt jest niedostępny i, wbrew prawdzie, że niby już próbowałem za niego zapłacić. Ja już nie wiem, co z tym mam zrobić... Chryste, czekałem na tą grę wystarczająco długo i naprawdę mam już dosyć problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.07.2008 o 15:24, Jaro7788 napisał:


Ja chciałbym, ale nie mogę. Zamówiłem za pobraniem i teraz gada mi, że produkt jest niedostępny
i, wbrew prawdzie, że niby już próbowałem za niego zapłacić. Ja już nie wiem, co z tym
mam zrobić... Chryste, czekałem na tą grę wystarczająco długo i naprawdę mam już dosyć
problemów!


Dziwna sprawa,proponuje abyś pogadał z Akne-ona będzie wiedzieć co z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 15:29, rafekx 12 napisał:

Dziwna sprawa,proponuje abyś pogadał z Akne-ona będzie wiedzieć co z tym zrobić.


Napisałem, ale jeszcze nie odpowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 15:59, Jaro7788 napisał:

> Dziwna sprawa,proponuje abyś pogadał z Akne-ona będzie wiedzieć co z tym zrobić.


Napisałem, ale jeszcze nie odpowiedziała.


A to dobrze.Ostatecznie powinna odpisać w poniedziałek wiec bądź dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 16:42, korbest napisał:

Dziwne bo ja zamówiłem też za pobraniem i normalnie dostałem maila w celu potwierdzenia
:(


Spokojnie,to że niektózy[w tym ja] dostali dziś meila nie oznacza ze ty nie dostaniesz:)Spokojnie meil przyjdzie,ma na to jeszcze 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW, ktoś wie czy gra bedzie miała takie same durne zabezpieczenia jak ang. wersja?
Tzn koniecznosc rejestracji przez internet oraz odnawiania jej co każde 10 dni;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w opisie gry na gram.pl jest jasno stwierdzone, że wersja z logiem CDP Angielska i Polska nie będą posiadać SecuROM z aktywacją online....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak napisał korbest - Polska wersja ma być pozbawiona tych zabezpieczeń.
Zresztą jeśli chodzi o to zabezpieczenie które miało co 5-10 dni łączyć się z netem aby sprawdzać legalność gry to nawet angielska wersja go nie ma - planowano coś takiego umieścić ale po burzy jaka wybuchła po ogłoszeniu tej informacji wycofano się z tego pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 16:02, rafekx 12 napisał:

A to dobrze.Ostatecznie powinna odpisać w poniedziałek wiec bądź dobrej myśli:)


Odpisała już dzisiaj. To pewnie tylko jakiś błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 22:32, Jaro7788 napisał:

> A to dobrze.Ostatecznie powinna odpisać w poniedziałek wiec bądź dobrej myśli:)


Odpisała już dzisiaj. To pewnie tylko jakiś błąd.


No i po kłopocie:)Teraz możesz spokojnie czekać na kuriera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA premiera PL dopiero12 lipca na PC,ja sie wcale nie dziwie czemu ludzie przesiadaja sie na konsole skoro premiera na X360 byla 26 Listopad 2007 o ile dobrze pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:13, Tharis napisał:

HAHA premiera PL dopiero12 lipca na PC,ja sie wcale nie dziwie czemu ludzie przesiadaja
sie na konsole skoro premiera na X360 byla 26 Listopad 2007 o ile dobrze pamiętam :D


Naprawde??Ameryke odkryłeś,twórcy dopiero jakis czas po premierze ME na Xboxa 360 zapowiedzieli wydanie wersji na Pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:13, Tharis napisał:

HAHA premiera PL dopiero12 lipca na PC,ja sie wcale nie dziwie czemu ludzie przesiadaja
sie na konsole skoro premiera na X360 byla 26 Listopad 2007 o ile dobrze pamiętam :D


PC-towcy przynajmniej w ogóle zagrają w ME. Nie zapominaj, że jedyną konsolą, na jakiej go wydano, jest Xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 16:13, Tharis napisał:

HAHA premiera PL dopiero12 lipca na PC,ja sie wcale nie dziwie czemu ludzie przesiadaja
sie na konsole skoro premiera na X360 byla 26 Listopad 2007 o ile dobrze pamiętam :D


Jak już wspomniał Jaro7788, ME wyszedł tylko na Xboxa. To po pierwsze. Po drugie: Wielu "ludków" przesiada się na konsole, bo uważają, iż PC umiera, a producenci gier tworząc kolejne gry zmuszają do zmiany podzespołów, więc lepiej kupic konsolę aniżeli martwic się, czy dana gra ci pójdzie.

Co do newsa: "Chłyt marketindodi". Ale ogólnie cieszy mnie to, bo osobiście odbiorę grę, a akurat 17 jadę na wakacje. Pre-order zamówiony dawno, czekac teraz na 11 lipca :) ewentualnie 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować