Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polski Mass Effect ponownie przesunięty!

121 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 16:51, Molthis napisał:

NIE! Chce 13.07! W moje urodziny! ;)

Jak weźmiesz wysyłkę pocztą jest szansa że dojdzie o czasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK zamówione i cieszę się jak wszyscy z tego faktu IMO rzekomego przyspieszenia. Pomyślcie chwilę ile razy CDP przesuwał datę premiery innych gier? Baaardzo często. Dlatego w czerwcu ktoś z "góry" CDP wpadł na genialny pomysł. Zauważyli, że gramowicze zawsze psioczą na te "obsówki wynikające z przyczyn technicznych", więc postanowili ustalić premierę na 12 lipca, a gramowiczom powiedzą, że będzie 17. Efekt był jak zawsze. Skargi, marudzenia etc. Kiedy premiera zaczęła zbliżać się wielkimi krokami wysunęli swojego "asa z rękawa" i... ta dam! ! Panie i panowie premiera przyspieszona. Reakcja graczy? Pełna ekstaza, (niektórzy nawet w majtki narobili), podniecenie. I o to chodziło CDP. Chodziło o podlizanie się graczom i odzyskanie ich zaufania, co osiągnęli w 100% bo każdy już zapomniał i wybaczył im ten news z czerwca. Ehhh to tyle z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z czego Wy się cieszycie? Z tego, że Mass Effect po polsku wyjdzie "tylko" jakieś półtora miesiąca po premierze w innych krajach...? I mam nadzieję, że ludzie z CDP nie pomyślą sobie, że jak dokonali takiego "cudu", to będą mogli sobie odpuścić jakąkolwiek rekompensatę w zamian za opóźnienie w stosunku do pierwotnej daty premiery. Bo przyspieszenie premiery o kilka dni zdecydowanie nie jest w stanie zatrzeć śladu po prawie miesięcznym opóźnieniu...
Poza tym bardzo mile się zaskoczyłem gdy zobaczyłem, że mój adres mailowy tym razem nie został podany ludziom, którzy także zamówili preordera.
Zresztą i tak będę na zjeździe forumowiczów, gdy paczka z ME dotrze do mojego domu, także mi takie przesunięcie wiele nie daje. I ciągle w głowie siedzi myśl, że gdyby gra wyszła wtedy, kiedy miała wyjść, to już pewnie bym ją kończył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP rzadko informuje, że premiera będzie wcześniej niż zapowiadano, więc w gruncie rzeczy powinniśmy się cieszyć.
Jednak nadal to ponad miesiąc opóźnienia w stosunku do premiery na zachodzie...
Gdyby jeszcze zbili cenę na 99,90...Ehh, marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem tytuł newsa, to się nieźle wściekłem. :) Dobrze, że premiera została "cofnięta", bo kolejnego przełożenia na dalsządatę bym nie zdzierżył. I jeszcze pytanie do kogoś ze sklepu gram.pl. Kiedy możemy się spodziewać wysyłki pre-orderów ME, zarówno w wersji zwykłej jak i kolekcjonerskiej? Można liczyć na dostawę gry przed premierą? Dzięki za odpowiedź.
EDIT: Ok, pytanie już nie aktualne. Sprawdziłem pocztę i dostałem maila od sklepu gram.pl. Przesyłki mają realizować 10. lipca, więc jeżeli ktoś zamawiał grę kurierem, to może liczyć, że otrzyma grę następnego dnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 17:06, krzysiek-xxx napisał:

bo każdy już zapomniał i wybaczył im ten news z czerwca.


Ja nie wybaczyłem i z pewnością nie zapomniałem, ale ponarzekałem na CDP w komentarzu informującym o zawaleniu czerwcowego terminu, to teraz w tym komentarzu mogę pochwalić ich za to że premiera będzie jednak trochę szybciej.
Tamten komentarz (jak zresztą żaden) nie został usunięty i posty które w nim napisano są i będą świadectwem niezadowolenia graczy, w dzisiejszym komentarzu wypada wstawić jakąś pochwałę aby na przyszłość CDP się nie zniechęciło, w końcu to dobrze że udało im się usunąć 5 dni z czasu oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się czekać nie chciało aż w końcu wyjdzie polska wersja po przeczytaniu czerwcowego newsa i kupiłem od „elektroników” angielską wersję cyfrową, kosztowała trochę więcej ale zdążyłem już ją przejść dwa razy. Fajnie że premiera będzie 12 lipca a nie 17 ale czy to powód do chwalenia CDP? zawalili termin premiery i to poważnie, teraz można tylko powiedzieć - nareszcie, i edetchnąć z ulgą że nie będzie kolejnej obsuwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie zamierzam wychwalać naszego wydawcy gry pod niebiosa. Wiadomo, że cieszy mnie fakt, iż gra trafi w moje łapki wcześniej, ale tamtym przesunięciem premiery, moją opinię na swój temat mają wyrobioną. Nie mogę pojąć, jak to jest, że pozostali wydawcy w innych krajach mogą wyrobić się na czas, a "nasi" nie? Może zajmują się tym nieodpowiedni ludzie? Albo wychodzą z założenia jak z Euro 2012: "A tam, gadacie, damy radę!" - no i tak dają radę...

Pytanie do kogoś ze sklepu. Czy jest możliwość, aby gra została wysłana 09. lipca? 10. lipca to czwartek. Ci, którzy zamówili grę powinni otrzymać ją następnego dnia roboczego. W piątek. W przypadku firmy kurierskiej, za pomocą której, wysyłacie Państwo przesyłki jeszcze nie zdarzyło się, abym otrzymał grę po dwóch dniach od dnia nadania, ale miałem już taki przypadek w innym sklepie, że po wysłaniu gry w czwartek nie doszła ona do mnie w piątek (a powinna), a dopiero w poniedziałek. Dopiero byłem szczęśliwy... W takim wypadku pewnie będą sypać się komentarze "szczęśliwych nabywców" obwiniające sklep, a nie firmę kurierską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogarnij sie :]
dostawa jest tylko w dni robocze wieć powinienes dostać grę w piątek. a jeśli nie dadzą rady to masz niefart ... i czekasz do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:57, Stwór napisał:

Bez jaj 12 i 13 nikogo u mnie nie ma w domu O_o!!! Mam nadzieję że wersje pre-orderowe
dojdą wcześniej ala 10-11..


A to są teraz jakieś inne opcje dostępne niż pre-order?;)
Osobiście mam jednak nadzieję, że terminy, które wymieniłeś mogą być realne. Już kilka razy zdarzało się, że wysyłka miała miejsce dzień lub przed oficjalnie zapowiedzianym terminem. Pozostaje więc trzymać kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:39, Rafal G napisał:

A to są teraz jakieś inne opcje dostępne niż pre-order?;)


Oj tak mi się napisało:) Nie czepiaj się:P Wyrażam tylko swoje obawy że przesuwanie premiery w różne strony może okazać się zgubne dla mnie z odbiorem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili, gdy przeczytałem newsa pomyślałem "Kurcze, znowu przesunęli premierę"...

... ale jednak, gdy otworzyłem go, to jednak pojawił się mały banan na mej twarzy :P Myślałem, że premiera została przesunięta o dwa tygodnie, a tu się okazało, że Polscy gracze dostaną Mass Effecta tydzień wcześniej. Cóż, w tej kwestii należą się brawa dla jednego z naszych największych wydawców - CD Projektu! Ja i tak nie zagram, ale gdybym dysponował lepszym sprzętem to na pewno bym kupił Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość prosty podstęp, aby usunąć niesmak po półtoramiesięcznej obsuwie podano późniejszą (nieprawdziwą) datę premiery by potem podać tą prawdziwą. No shit Sherlock...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 20:45, master matrox napisał:

Myślałem, że premiera została przesunięta o dwa tygodnie, a tu się okazało, że Polscy
gracze dostaną Mass Effecta tydzień wcześniej.


Ale i tak dużo później niż Europa Zachodnia, nie zapominaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobrze, bo 17ego rano wyjeżdżam na wakacje, tak więc spokojnie odbiorę. No ale cały czas nie da się zapomnieć o półtoramiesięcznym opóźnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa polonizacją to chyba jednak Baldur II był ewentualnie coś z TES''a. Tu to raczej największe dubbingowanie - zresztą dość słabe jak pokazują ostatnie próbki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować