Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magdalena Różczka jako komandor Shepard - zobacz materiał wideo!

105 postów w tym temacie

dla mnie Różczka to nie aktorka. Zagrała w kilku filmach - i to jeszcze beznadziejnie! i już niby gwiazda wielka. A podkładając dubbing do ME potwierdziła, że kompletnie do tego się nie nadaje. Cyba że była pijana podczas nagrań, to zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadna wielka gwiazda, a glos ma naprawde fajny. to rezyser spartolił po całości sprawe. co do filmow to widzialem raptem ze trzy, ale w oficerze dała w sumie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, a gdybym nie grał w ME w oryginalnej wersji to powiedziałbym, że jest dobrze. Taka prawda, że najlepiej się gra, ogląda filmy w standardowym języku (japońskie anime zawsze najlepiej ogląda się w oryginale, z grami jest tak samo, rzadko który dubbing jest dobry, ale zdarzają się perełki np: shrek, albo jak dla mnie Gothic 1,2,NK). Często gdy nie słyszy sie pierwowzoru to nie zwraca się na to uwagi, ale ludzie, macie do wyboru tyle wersji językowych, że aż wam zazdroszcze (choć współczuje tak długiego oczekiwania na PC xD) i należy się duży + polskim dystrybutorom, którzy wreszcie coś robią z polonizacją, bo nie każdy zna perfekt angielski, a w ME znajomość fabuły to podstawa. CDP oby tak dalej i częściej (szczególnie X360 ! :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ludzie, nie przesadzać, źle nie jest, ale nie jest też rewelacyjnie. Rozważę grę z dubbingiem, ale pewnie jednak zagram w oryginalną. Ale za to te filmiki narobiły mi smaku na gierkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować