Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alone in the Dark - recenzja

83 postów w tym temacie

Teraz sam nie wiem co myśleć... Co prawda grę kupiłem niedawno, zainstalowałem wczoraj (jestem w 4 epizodzie, a końcówki nie włączałem) i... nie powiem, podoba mi się parę rzeczy, np.fizyka obiektów, grafika, łączenie przedmiotów. Choć praca kamery w TPP (FPS nawet nie jest zła), model jazdy i głos Sary wołają o pomstę do nieba. Ale.. podoba mi się i to nawet bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się nie podoba bo nie potrafi dobrze opanować pada lub lub nie potrafi grać i wtedy zwala na sterowanie.
Prawda jest taka że ja nawet nie odczułem tego waszego "Fatalnego Sterowania". W nowym AITD wprowadzono zmiany takie same jak wprowadzono do gry Resident Evil 4 ( patrzcie część 3 i patrzcie część 4 ). Trudno prowadzić wam auto ? A czego oczekiwaliście to przecież Survival Horror, a nie gry z serii WRC albo Toca. Oprawa dźwiękowa i muzyka to prawdziwy Masterpiece! Jak dla mnie jest to tytuł numer jeden 2008 roku. Jedyne do czego można się przyczepić to to że bohaterowie bardzo cicho rozmawiają, czasami kiedy rozmawiali w cut scenkach musiałem specjalnie podgłaszać żeby coś zrozumieć. A jako jedyny minus dodałbym że to gatunek Survival Horror, zawiła fabuła, ale kiedy już przejdziesz grę do końca, nie masz po co przechodzić jej drugi raz, bo gra i zagadki tracą sens skoro wiemy już jak wszystko się kończy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nagorsza kaszana w jaką grałem, wogóle nie da się sterować, chyba że ktoś jest masochistą! może spróbować, więcej irytacji i wkurzania się niż grania i przyjemności, żałuję każdej złotówki na tą gre, jak by rozdawali za darmo nie bierzcie tego shitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować