Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Persona 4 potwierdzona dla USA

13 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Amerykański oddział firmy Atlus podał już do wiadomości mieszkańców USA konkretną datę tamtejszej premiery gry Persona 4, która w Japonii debiutuje za trzy dni. Ten tytuł to kolejna odsłona popularnej wśród fanów gatunku jRPG serii. Zostanie wydany wyłącznie na PlayStation 2.

Przeczytaj cały tekst "Persona 4 potwierdzona dla USA" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria ani mnie ziębi, ani grzeje. Ale po opisie widzę, że raczej nie dla mnie. Ale mi chodzi o co innego. Mianowicie, ta gra to kolejny dowód na wprawiającą w osłupienie żywotność PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że takie perełki, jak inne z tego gatunku często są wydawane w Europie z dużym opóźnieniem, a czasem nawet w ogóle..

Prawdę mówiąc, to nie wiem czemu tak robią twórcy. Jak by nie mogli zrobić od razu premiery na całym świecie - dzięki temu sprzedanych zostałoby więcej egzemplarzy, a fani jRPGów dostaliby istnego "banana" na twarzy. Poprzednie odsłony przyjęły się z entuzjastycznymi opiniami graczy, a wśród recenzentów najlepiej został przyjęty dodatek do trójki, FES - osiągnął średnią ocen 90, według Metacritic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie!
Pal sześć wydanie w Europie, jak tylko wydadzą w stanach to sie przez e-baya załatwi. Przynajmniej w moim przypadku bo Persona jest tego absolutnie warta.
Ach, i czemu w opisie nikt nie wspomniał o słynnej 25 godzinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS2 WIECZNIE ŻYWE!! A na temat: To doprawdy zadziwiające jak niewiele ludzi w Polsce ma jakiekolwiek pojęcie o grach z Kraju Kwitnącej Wiśni. Gry takie jak Devil May Cry, Dynasty Warriors, Soul Calibur, Final Fantasy są wręcz niemożliwie niepopularne w Polsce... No, może taki jeden Resident Evil pozostaje... Chociaż jak widzę te komentarze, to jakaś minimalnie lepiej mi się robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 22:28, mq9demo napisał:

PS2 WIECZNIE ŻYWE!! A na temat: To doprawdy zadziwiające jak niewiele ludzi w Polsce
ma jakiekolwiek pojęcie o grach z Kraju Kwitnącej Wiśni. Gry takie jak Devil May Cry,
Dynasty Warriors, Soul Calibur, Final Fantasy są wręcz niemożliwie niepopularne w Polsce...
No, może taki jeden Resident Evil pozostaje... Chociaż jak widzę te komentarze, to jakaś
minimalnie lepiej mi się robi...



No nie wiem... Czytasz może PSX Extreme? Tam w dziale listów co miesiąc peeełno ludzi zachwyca się nad FFVII, Soul Calibur III czy nawet nowymi Zeldami (które to rzeczywiście są baaardzo mało popularnie w Polsce, mimo tego iz to jedne z najlepszych serii gier).

Teraz każdy wie co to Street Fighter, Soul Calibur, Metal Gear Solid, Devil May Cry, Final Fantasy, Persona, Yakuza czy też Fatal Frame. Playstation (i konsole wogule) stają się w polsce bardzo popularnie ostatnimi czasy. Wystarczy popatrzeć na prężnie rozwijający się rynek gier na obecne current-gen''y! Wystarczy popatrzeć jak dobrze na allegro sprzedawał się DMC 4 czy też sukces w polsce MGS4! Polska bardzo prężnie się rozwija, ceny gier na konsole tanieją dzięki temu iż zostają spolonizowane (więc nie grozi im już eksport do innych krajów, więc CDP lub Cenega może dowolnie ustalić cenę gry! No, w granicach rozsądku).

We spomnianym już PSX Extreme Cd-projekt ostatnio wykupił pełno przestrzeni reklamowej i reklamował m.in MGS4, UT3 czy nawet We Love Golf Wii! Założę się że za 2lata w polsce ceny gier na konsole będą wynosić max 129zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera Persona 3 FES w PAL''u! Premiera Persony 4 zdaje się już w grudniu, a ja tymczasem już jakiś miesiąc mam tę gierkę w NTSC, tylko że nie zagłębiałem się w nią gdyż jest po japońsku, ale mogę powiedziec z dużą dozą prawdopodobieństwa iż jest lepsza od Persony 3, w znacznej mierze grafiką i klimatem ( o dziwo z lekka taki silent hillowaty jest), najwazniejsze że po sukcesie poprzedniczki także i ta zostaje wydana w PAL''u. I kto tu mówi że ps2 ginie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować