Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Terminator-zwalona czy nawet dobra gra????

36 postów w tym temacie

To zależy o którą część ci chodzi. Sam co prawda w żadną nie grałem, ale czytałem sporo recenzji i na tej podstawie mogę wyrobić sobie własne zdanie. Jeśli chodzi ci o Terminator: Bunt Maszyn (jedyna z Terminatorów wydana przez CDP) to stanowczo odradzam - na Gamespocie dostał ocenę 2/10 - chyba autorzy mieli więc swoje powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:24, ciaputek napisał:

A co jest w niej złego??


Poczytaj sobie recenzje, to będziesz wiedział. Nie wierzyłbym jednej, ale różni recenzenci w jej przypadku są akurat zgodni. Dam ci jeszcze cytat z gry.wp.pl: "Terminator 3: Bunt Maszyn, to gra kiepska pod prawie każdym względem. Beznadziejna oprawa graficzna, jeszcze gorsza grywalność, postacie poruszające się jak kukły. Jednym słowem - żenada." Mniej-więcej do tego ograniczają się wszystkie recenzje. W tytule nie podałeś jednak o którą część ci chodzi i na jaką platformę, więc na pocieszenie dodam, że inne części (np. T3: The Redemption, T: Future Shock, T: Dawn of fate), ktore pojawialy się raczej tylko na konsole są oceniane dosyć wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam konsol.Mi chodziło tylko czy Terminator: Bunt Maszyn est dobry.Chciałem go zamówić na gram.pl ale będę słuchał innych.Jak nie polecacie to nie kupię.Dzięki że mnie ostrzegliście bo już ją miałem w koszyku.Jeszcze raz Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:57, Raylin napisał:

(...) ale czytałem sporo recenzji
i na tej podstawie mogę wyrobić sobie własne zdanie. (...)


Abstrahując od tematu: nic podobnego, jeżeli nie grałeś w żadną z tych gier to nie wyrobiłeś sobie własnego zdania, tylko powtarzasz cudze (i podejrzewam że większość tu obecnych robi to samo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 13:00, Vilmar napisał:

Abstrahując od tematu: nic podobnego, jeżeli nie grałeś w żadną z tych gier to nie wyrobiłeś
sobie własnego zdania, tylko powtarzasz cudze


Owszem, ale myślę, że jeśli przeczytam powiedzmy pięć różnych recenzji różnych serwisów (różnojęzycznych), to jeśli tych pięciu ludzi zawodowo zajmujących się recenzjonowaniem gier ma dokładnie takie samo zdanie na ten sam temat to coś w tym musi być. I na tej właśnie podstawie uważam, że T3: Bunt Maszyn to słaba gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 18:09, T-800 napisał:

No o której no której części gadacie ??????????????


A zauważyłeś że tamte posty były pisane kilka miesięcy temu?:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2006 o 18:10, Stwór napisał:

> No o której no której części gadacie ??????????????

A zauważyłeś że tamte posty były pisane kilka miesięcy temu?:P :D

Nieeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin-91

Przodownik

24.05.2006, 18:06
Moze jakiś modek by tu zarzucił kódeczke?

ODPOWIEDZURL A ponad to chciałbym dodać , że Roman Giertych musi odejść.

O co mu chodziło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować