Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Trainz Railroad Simulator 2006 przesunięta na 23 lutego

40 postów w tym temacie

Chamberlyn

Pragniemy poinformować, że ze względu na problemy techniczne związane z przygotowaniem Trainz Railroad Simulator 2006 do wejścia na rynek polski, premiera gry będzie miała miejsce 23 lutego 2006. Za opóźnienie premiery wszystkich graczy serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj cały tekst "Premiera Trainz Railroad Simulator 2006 przesunięta na 23 lutego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To miał być prezent na 18-stkę!! Nie no ile można to przesuwać!! Przecież to tylko tłumaczenia!! Może dajcie to innym osobom skoro ten zespół sobie nie radzi!! To jest już skandal!! Parę miesięcy w plecy!! Już się cieszyłem że zaraz premiera a tu znowu ludzi w balona robicie!! Nie ma sie co nastawiać na tą grę! Przed 23 lutym CDP napisze kolejną wiadomość: Przykro nam ale premiera TRS 2006 została przełożona na rok 200x z powodów technicznych. Przepraszamy za problem...bla bla bla! Może dalibyście jakiś powód a nie wkólko problem techniczny!! Ludzie czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem edycję kolekcjonerską i teraz jest mi łatwiej się pogodzić z tym, że muszę na nią poczekać ponad miesiąc - a razem ze mną nabywcy wersji zwykłej :P
Oczywiście żartowałem - mam nadzieję, że obie edycje będą gotowe jednocześnie - 23 lutego - bez dalszego przekładania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ekipa z dawne cd projekt jesteś cie nędzni już chyba dziesiąty raz przekładacie premiere tego symulatora czekałem na nigo z niecierbliwością a wy mi mówicie ż e dopiero 23 lutego myślałem że już 27 stycznia będe mugł pojezdzić paroma składami a ty dupa na przyszłoś starajcie się tak nie robić bo to odstrasz klijentów wiem po sobie bo też nim jestem cd projekt był biedniejszy ale konsekwętniejszy w nowa ekipa z gram.pl dała plame i to nie pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu widac niezadowolenie potecjalnych nabywcow gry :/ No coz tutaj macie wielki minus, CDP moze stracic swoich klientow, choc wiadomo gra nie cieszy sie tak duzym entuzjazmem jak HoMM, bo przeciez wiadomo, ze to wlasnie ten produkt jest oczkiem w glowie CDP. Mysle, ze to wlasnie przez to premiera Trainz''a bedzie przesunieta :/ Czyzby CDP sobie nie dawalo rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP przez kilka miesięcy ma problemy techniczne w związku z lokalizacją samego TRS2006. A na swojej stronie Auran już zapowiada Service Pack 1. Jeżeli gra w końcu trafi do graczy pod koniec lutego to znowu trzeba będzie czekać pół roku aż przerobią SP1 żeby działało z polską wersją. A wtedy oczywiście będzie już kolejny update od Auranu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który to już raz? Były podane chyba trzy konkretne daty w listopadzie, potem dwie w grudniu, za każdym razem przesuwali prawie tydzień przed premierą. Potem był "początek 2006", a teraz znowu to. Czy tak robią poważni ludzie?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 12:48, SLBM napisał:

Który to już raz? Były podane chyba trzy konkretne daty w listopadzie, potem dwie w grudniu,
za każdym razem przesuwali prawie tydzień przed premierą. Potem był "początek 2006", a teraz
znowu to. Czy tak robią poważni ludzie?!?


Jeśli napotkali na jakieś problemy, to chyba lepiej, żeby opóźnili premierę, ale za to sprzedawali produkt bez wad, nie? Chyba, że wolisz potem ściągać mnóstwo patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że premiera się przesunąła ale CDP musi mieć konkretne powody i myślę, że rekompensatą będzie porządnie przygotowana gra i każdy będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos wypowiedzi valdezs''a - SP1 będzie zintegrowane z EK TRS''a 2006??? Jeśli mam być szczery wolałbym dłużej poczekać i mieć SP1 zintegrowane!!! Co wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować