Zaloguj się, aby obserwować  
K-MARO

Teamspeak 2

35 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 20:25, K-MARO napisał:

Czy ktoś wie jak założyć serwerw Teamspeak 2 ??????
Jeśli tak to niech mi powie.
Bardzo prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A masz client czy serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 20:39, iro1979 napisał:

> Czy ktoś wie jak założyć serwerw Teamspeak 2 ??????
> Jeśli tak to niech mi powie.
> Bardzo prosze o pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A masz client czy serwer?

Mam client
A trzeba mieć serwer ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Tak - poszukaj w necie. Client nie ma takich ustawień :). Wiedziełem że to o to chodzi bo miałem na odwrót. Zgrałem serwer a potrzebny był mi client do gadania w Joint Operations :) i za nic nie mogłem się połaczyć z qmplami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak bedziesz instalowal Server do Ts zapisz sobie loginy Super Admina i Admina oraz hasla. w cliencie loguj sie na Admina potem mozesz sobie dodac reszte uprawnien. jesli masz zmienne IP polecam programik No-IP zeby co zmiane IP nie robic tego w TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Dalej nie pamiętam :/ A teraz nie wiem gdzie dostać tego serwera :/ Jakbym popatrzył to bym postawił server. Myślałem że jak będziesz miał server to dasz już rade :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 09:09, iro1979 napisał:

...
Dalej nie pamiętam :/ A teraz nie wiem gdzie dostać tego serwera :/ Jakbym popatrzył to bym
postawił server. Myślałem że jak będziesz miał server to dasz już rade :|


Server mam tylko nie znam jego adresu. Dziwne nie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 09:33, K-MARO napisał:

> ...
> Dalej nie pamiętam :/ A teraz nie wiem gdzie dostać tego serwera :/ Jakbym popatrzył to
bym
> postawił server. Myślałem że jak będziesz miał server to dasz już rade :|

Server mam tylko nie znam jego adresu. Dziwne nie ?????

www.whatismyip.com - o to adres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 09:47, iro1979 napisał:

...
Bardzo dziwne, bo to twoje IP jak WorldWar3PL wspomniał :)

właśnie =] adres ip = adres server ktory hostujesz ;)

offtop chwilowy : iro jak masz gg to daj numer, ja w sprawie bf''a 2 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
nr GG 8264955.Ale mam prawie zawsze wyłączony - dzisiej zrobie wyjątek. Jak coś sie nie uda to kontaktuj się mailowo iro1979@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie,a mianowicie gdy chce się połączyć z serwerem (wszystko co potrzeba wpisałem) wyskakuje mi coś takiego:Bad Login (name and/password wrong)...no ludzie próbowałem ze 100 razy,grzebałem w opcjach i nic mój kumpel bez problemu łączył się gdy ja nie mogłem!!! Łącze się nie mając podłączonego mikrofonu,a może to przez to? Proszę o odpowiedź i jakieś rady....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 18:41, owczar4 napisał:

Ja mam inne pytanie,a mianowicie gdy chce się połączyć z serwerem (wszystko co potrzeba wpisałem)
wyskakuje mi coś takiego:Bad Login (name and/password wrong)...no ludzie próbowałem ze 100
razy,grzebałem w opcjach i nic mój kumpel bez problemu łączył się gdy ja nie mogłem!!! Łącze
się nie mając podłączonego mikrofonu,a może to przez to? Proszę o odpowiedź i jakieś rady....

Napewno nie przez mikrofon, miałem kumpli na TS''ie bez mikrofonu tylko po to by mnie słuchali :P. Komunikat znaczy że masz złe hasło, ale to pewnie wiesz i hasło wpisujesz dobre. Może też być tak że musi cię dodać admin ts''a bo nie ma cię w rejestrze imion (name), a tu musisz się bezpośrednio kontaktować z adminem żeby cię dopisał. Nie jest tak na każdym serwerze, ale na niektórych tak robią by im się ktoś nie ładował niechciany ;). Najczęściej tak jest na serwerach klanowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 19:02, iro1979 napisał:


Napewno nie przez mikrofon, miałem kumpli na TS''ie bez mikrofonu tylko po to by mnie słuchali
:P. Komunikat znaczy że masz złe hasło, ale to pewnie wiesz i hasło wpisujesz dobre. Może też
być tak że musi cię dodać admin ts''a bo nie ma cię w rejestrze imion (name), a tu musisz się
bezpośrednio kontaktować z adminem żeby cię dopisał. Nie jest tak na każdym serwerze, ale na
niektórych tak robią by im się ktoś nie ładował niechciany ;). Najczęściej tak jest na serwerach
klanowych...

No to wlaśnie jest serwer klanowy,jak mam sprawdzić kto jest jego adminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 01.12.2006 o 19:12, owczar4 napisał:

No to wlaśnie jest serwer klanowy,jak mam sprawdzić kto jest jego adminem?

Zapytaj kolegów którzy się tam logują, skądś wzięli przecież hasło i musieli z nim się jakoś ugadać by mogli wchodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować