Zaloguj się, aby obserwować  
K-MARO

Teamspeak 2

35 postów w tym temacie

Czemu gdy rozmawiam przez TSa musze się wydzierac microfonu :) a gdy rozmawiam przez skype juz nie ?może jest to wina strów do karty audio ?Bo przed formatem mogłem normalnie rozmawiac,a po już nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 19:05, Kolumb22 napisał:

Czemu gdy rozmawiam przez TSa musze się wydzierac microfonu :) a gdy rozmawiam przez
skype juz nie ?może jest to wina strów do karty audio ?Bo przed formatem mogłem normalnie
rozmawiac,a po już nie mogę :/

W opcjach Sound Input/Output Settings zwiększ czułość mic-a. Powinno pomóż.
Do tych wszystkich którzy mają problemy z pogłosem itp. Tutaj jest wszystko, jak ustawić:
http://spik.wp.pl/pomoc.html?kat=25429&ticaid=15894;
http://ravensguild.pl/viewtopic.php?t=1057&view=next&sid=42523c8240c119e2f0757b659 07 54d23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo kiedy wchodzę na jakiś kanał to widzę napis "Codec not supported" Ale jak ja już sam zołożę kanał to wszystko działa.. proszę o pomoc ponieważ jest to naprawdę denerwujące szczególnie przed sparem..

EDIT: Już działa =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Wczoraj byłem zalogowany do serwera teamspeaka i normalnie rozmawałem itp Nagle rozłączyło mnie z serwere i od tamtej pory nie mogę się zalogować pomimo, że innym znajomym chodiz ten serwer. Przy każdej próbiwe połączenia się wyskkauje mi kominikat: "No reply from server
Maybe the server is offline
or maybe teamspeak is not running on it" Czy ktos wie co moze być powodem tego problemu ? Wczesniej mi się zdażało, że zostałem wyrzucony z serwera nie mogłem się zalogować, ale po jakimś czasie to mijało, teraz nic się nie zmienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem serwer przez Team speak server ale nie ma go na liście w wyszukiwarce serwerów. Miałem go robić po zalogowaniu sie na superadmin i create serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam następujący problem z teamspeakiem: gdy wchodzę sobie na jakiś TS i podłączam mikrofon, ale słuchawki pozostawiam wyłączone i rozmawiam na głośnikach to inni mnie słyszą, ale powstaje echo. Wiem, że odsłuchując z głośników jest to normalne zjawisko, ale nie w tym rzecz. Gdy podłączam słuchawki ludzie, którzy siedzą ze mną na ts słyszą tylko szum gdy coś mówię, a mnie nie słychać. Jeśli ktoś wie co może być przyczyną powstawania w/w efektu niech mi wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 16:05, Snoopik napisał:

Odświeżam temat, bo moze nie wszyscy widzieli, a to naprawdę pilne :)

Napisz do mnie na gg 6220371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pobrałem teamspeak''a... niestety gdy coś mówię to inni mnie nie słyszą (nawet ta zielona kropka nie reaguje). Moje ustawienia na obrazkach. Na Skype i x-fire mogę rozmawiać normalnie, ale do pełnego szczęścia potrzebny mi jeszcze TS. Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, mianowicie, nie słyszę siebie jak mówie do mica, pomimo iż słyszę szu i diodka się świeci. Ktoś pomoże ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować