Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brothers In Arms: Hell’s Highway - zapowiedź

40 postów w tym temacie

Ah i coś jeszcze... piszecie, że ta gra nie zyskała rozgłosu, bo nie jest zwykłą strzelanką, w której toczyło się przez kolejne misje i w pojedynkę niszczyło machinę wojenną wroga.

Dlaczego więc taki Operation Flashpoint, który na pewno nie jest bezmyślną sieczką zyskał rozgłos i wielką rzeszę fanów? Dlaczego do dziś jest popularny i wielu ludzi w niego gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w 2 poprzednie,moim osobistym zdaniem CoD:MW jest nr 1 a BiA pokaze moze cos lepszego,jedenego sie obawiam czy znow bedziemy museli patrzec,jak nasi kapani po smierci ozywaja,wesolo biegnac w kolejnych etapach to byl najwiekszy minus poprzednich czesci...:/ pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno bedzie super i sie na nia pokusze.

Mam pytanie bo to tam najwieksza operacja powietrzno desantowa wiec jak bedzie rozwiazany proces skoku z samolotu i ladowania na spadochronie tak samo jak W MoH A? Czyli swobodnie czy moze bedzie oskryptowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety.....o Sosabowskim zapomniano mimo że spełnił kluczową role w operacji brytoli tego dnia.
Niestety ale po wojnach, panuje polityka......i to ona wybiera swoich bohaterów (często zapominając o wielu prawdziwych herosach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko twoje zdanie. Spora grupa ludzi ceni serię za klimat, super-wygodny interfejs, muzykę, odwzorowanie pola bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie którzy wspominali tu o tym że fajnie by było spotkać Polaków w grze. No coż niestety ich nie spotkamy
(być może sie mylę) bo polscy żołnierze walczyli pod brytyjskim dowódzctwem i mieli wyznaczone inne sektory działan niż spadochroniarze ze 101-szej. Ale chyba nie wszyscy zauważyli że w BiA RtH 30 był jeden Polak w składzie sierż. Bakera - Stephan "Obi" Obrieski, który niestety zginął w Carentan. Swoją drogą ja jako wielki fan BiA nie moge się już doczekać gry, a w necie "udało" mi się zauważyć że znowu przesunęli premierę na wrzesień.
BiA to nie jest zwykła gra typu CoD ;) ta gra to prawdziwa historia o prawdziwych ludziach. Podziela ktoś moje zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 20:51, Matt Baker napisał:

Co nie którzy wspominali tu o tym że fajnie by było spotkać Polaków w grze. No coż niestety
ich nie spotkamy (być może sie mylę) bo polscy żołnierze walczyli pod brytyjskim dowódzctwem i mieli
wyznaczone inne sektory działan niż spadochroniarze ze 101-szej.


Też tak myślę. Warto wejść na oficjalną stronę gry, gdzie jest kalendarium całej operacji "Market Garden" - wraz ze zdjęciami, filmami i mapami. To, co będzie zaprezentowane w grze, to jedynie mały fragment tego, co się tam faktycznie działo. Ale gra, znowu, sprawia wrażenie, że to Amerykanie byli tam najwazniejsi i to oni ponieśli największe ofiary. Wystarczy że tylko 10% graczy przejmie uzna tę wykładnię za prawdziwą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już ceny na stronie cenegi - 99,90 za wersje PC, 139,90 za kolekcjonerke i po 239,90 za wersje konsolowe...

Nie wiem co teraz robic... kupic na PC+modernizacja kompa czy Xbox? hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować