Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Subkultury młodzieżowe

382 postów w tym temacie

Ja jestem chyba poza "standardową" klasyfikacją. Właściwie słucham głownie rocka (Pink Floyd, Ramones, White Stripes, Nirvana, Led Zeppelin, Kult, OZ itp. itd), nieco metalu (tu właściwie jako wyjątek tylko jeden zespół, genialnie Iron Maiden) no i z rzadka, ale jednak funku (Kool and The Gang), rapu (różne old schoolowe kawałki, Snoop Dogg i Dope DOD), no i cokolwiek co mi się spodoba, bywa że nawet synth pop... Safety Dance!
Staram się za bardzo nie ograniczać. Od czterech lat z umiłowaniem słucham rocka, ale na prawdę warto czasem zrobić sobie małą odmianę. W związku z tym chyba nie należę do jakiejś konkretniej subkultury. Może to i dobrze, bo tak mi pasuję. Jednak jak wiele innych osób uważam że najlepsze kawałki pochodzą z lat 70-80. Mam swój dziwny gust który lubi psychodelicznego rocka z końca lat 60-tych, jak i najnowsze dubstepowo-rapowe kawałki Dope DOD. Co do wyglądu mej osoby... "nie krótkie" włosy (ale zdecydowanie nie można ich nazwać długimi) bo ok. 5cm, obowiązkowo rozczochrane, buty najlepiej najki, ciemne bojówki, przeróżne koszulki.
Może ktoś z Was podziela podobny styl? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 21:21, error721 napisał:

Może ktoś z Was podziela podobny styl? ;p

Ty to nazwałeś stylem.. :D Jak masz taki to proszę bardzo. Ja również nie ograniczam się do jednego gatunku muzycznego, z resztą napisałem o tym kilka postów wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować