Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: nowości Sony na PSP

17 postów w tym temacie

Valkiria nie będzie na PSP, był to błąd montażysty w Sony. Dziękuję za uwagę;)
(a teraz atak na Sony, że nawet nie umieją porządnie zmontować ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie myślę ,że jest się o co martwić .Konwersje z dużych konsol + sequele .Przyszłość mojego PSP staje pod znakiem zapytania na rzecz gier na Xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:49, Musiolik napisał:

Valkiria nie będzie na PSP, był to błąd montażysty w Sony. Dziękuję za uwagę;)
(a teraz atak na Sony, że nawet nie umieją porządnie zmontować ;p)


O! A info skąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:53, Renor Mirshann napisał:

> Valkiria nie będzie na PSP, był to błąd montażysty w Sony. Dziękuję za uwagę;)
> (a teraz atak na Sony, że nawet nie umieją porządnie zmontować ;p)

O! A info skąd?

Prosto od Segi :) Nie wiem czy mogę wrzucić dokładnego linka, ale na forum NeoGAF jest odpowiedni temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:56, Musiolik napisał:

> > Valkiria nie będzie na PSP, był to błąd montażysty w Sony. Dziękuję za uwagę;)

> > (a teraz atak na Sony, że nawet nie umieją porządnie zmontować ;p)
>
> O! A info skąd?
Prosto od Segi :) Nie wiem czy mogę wrzucić dokładnego linka, ale na forum NeoGAF jest
odpowiedni temat :)


Na PSPFanboy.com też już o tym napisali, że jest błąd.
Druga sprawa: skąd wiecie, że w RR wcielimy się w postać Nathana Hale''a? Skąd info?! Przecież ten gość z filmików, które już udostępniono, nie jest nawet do niego podobny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:01, Thompson napisał:

Druga sprawa: skąd wiecie, że w RR wcielimy się w postać Nathana Hale''a? Skąd info?!
Przecież ten gość z filmików, które już udostępniono, nie jest nawet do niego podobny!


OK, to zaraz korekta. A Nathan Hale z Eurogamera: "The biggest of these was Resistance Retribution, which will be created by Sony Bend studio and once more follows hero Nathan Hale as he climbs and shoots his way past hordes of Chimera alien baddies". Sam tego potwierdzić nie mogę, bo w Resistance''a nie grałem i kolesia nie kojarzę z wyglądu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:55, Renor Mirshann napisał:

>Konwersje z dużych konsol + sequele

Jeśli do tylko dobre konwersje i dobre sequele, to ja nie mam nic przeciwko ;)

Ale ja mam ,bo rok od kupna Slimki coraz bardziej dogorywa mi brak gier .Nie ma w co grać ,a kilka tytułów ,które mi się ostały na długo nie wystarczą .PSP nie dostanie już killera takiego jak GTA ,Burnout ,LocoRoco ,czy Patapon (oprócz sequeli,choć te wspomniane ciężko mi nazwać killerami ,bardziej system sellerami).DS nie narzeka na brak gier a Sony już wykłada się z PS3 ,więc analogia względem słabego line-upu PSP jest oczywista .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:06, Renor Mirshann napisał:

> Druga sprawa: skąd wiecie, że w RR wcielimy się w postać Nathana Hale''a? Skąd info?!

> Przecież ten gość z filmików, które już udostępniono, nie jest nawet do niego podobny!


OK, to zaraz korekta. A Nathan Hale z Eurogamera: "The biggest of these was Resistance
Retribution, which will be created by Sony Bend studio and once more follows hero Nathan
Hale as he climbs and shoots his way past hordes of Chimera alien baddies". Sam tego
potwierdzić nie mogę, bo w Resistance''a nie grałem i kolesia nie kojarzę z wyglądu ;)


No to mamy teraz nowe info:
The story takes place in between Resistance and Resistance 2. Set in the weeks after Fall of Man, Retribution follows the story of former British Marine James Grayson. He is forced to kill his own brother inside a Chimeran conversion center, and thus inspires his bloodlust to destroy every conversion center he can find. Unfortunately, the Chimera have figured out a new way to convert humans ... and he must join the Mquis, the European resistance, in their fight against the deadly Chimera army.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, może PSP pożyje jeszcze ze dwa lata dłużej. Nie wiem czy Sony zdoła uratować swój produkt, ale przynajmniej coś zaczyna się dziać w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 11:46, Nights64 napisał:

Dni PSP są już policzone... Dziwne, że Sony nie zdecydowało się na prezentację PSP2.


Buahah... A Ty niby skąd masz takie teorie, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu zapowiedziano jakieś nowe, porządne tytuły na kieszonsolkę Sony. Bo po premierach GoW i FF VII straszny zastój się zrobił w tej kwestii na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo fajnych gier ale najbardziej mnie rajcują nowe Star Warsy. Szkoda, że nie będzie ich na PC. A no i nowe Lego - ciekawe czy podbije serca graczy tak jak poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować