Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

"Pure" to ciekawe gra, w której zasiadamy na kierownicę quadów, czyli czterokołowych motocykli, w których poruszamy się po trudnym terenie. Producenci gry przygotowali wiele atrakcji, wśród których wymienić można m.in. możliwość wykonywania efektownych powietrznych akrobacji, zlokalizowanych na różnego rodzaju skoczniach. Premiera gry: wrzesień 2008r. [żródło Gry-Online.pl]

Pure może być bardzo dobrą grą. Zapowiada się ciekawie. Niezła grafika, multum podniebnych akrobacji, wiele modeli quadów oraz różnorodne trasy. Czego chcieć więcej? Jest to temat ogólny o tej grze.

A oto zapowiedzi Pure z serwisu gram.pl i Gry-Online.pl:
http://www.gram.pl/art_8AzlGe1_Pure_zapowiedz.html
http://gry.onet. pl/3995,1475872,,Pure,zapowiedz.html


Premiera: 2008
Gatunek: symulacyjne
Developer: Disney Interactive Studios
Producent: Black Rock Studio
Platformy: PC, PS3, Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem o niej w CDA, muszę przyznać że zapowiada się nieźle. podobna do MX vs. ATV, a ta gra jest całkiem niezła, choć z lekka niedopracowana. ;] Moim zdaniem Pure może być jeszcze lepszy, z dużą nutką rywalizacji/adrenaliny, a takie gry to ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się wyjątkowo szalona ścigałka. Po screenach widać, że będzie ładna grafika, więc wystarczy tylko liczyć na to,aby grywalność stała na równie wysokim poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj macie świeżutki trailer tej gry, prosto z E3:
http://pl.youtube.com/watch?v=7sxw_8Z1u5U
Oraz kilka screenów z samej gry.

Ajacu
Raczej nie, mimo iż to Disney jest developerem. Grę robi doświadczone nawet studio, więc nie ma co się obawiać. Jeśli wszystko wypali to gra naprawdę może być bardzo dobrą arcadową ścigałką. No i jeszcze te quadziki... ;)

20080718161018

20080718161118

20080718161137

20080718161200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ścigałki nie są na pewno moim ulubionym gatunkiem, ale ta (nareszcie!) nie traktuje o samochodach ani motocyklach tylko o quadach. Szczerze mówiąc byłam znudzona ciągłym ściganiem się autami albo jednośladami, a tu odmiana :P Mam nadzieję, że z tej gry wyjdzie COŚ..coś porządnego.
Ma być może demo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że wolę to od wszystkich wychodzących ostatnio gier wyścigowych z samochodami. Tamte gry stają się rutyną i według mnie powoli nudzą. Niedługo nie będzie co dodawać do rozgrywki bo się pomysły skończą. A Pure wydaje się mi być miłą odskocznią od reszty "szybkich" produkcji. Rozrywka i adrenalina kosztem realizmu bardzo przypada mi do gustu. Imho to będzie spory hicior i na pewno na jednej części się nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem gdzies w necie juz prawdziwe gameplaye z wersji na Pc takie robione przez normalnych użytkownikow. Powiem jedno: zapowiada sie fajnie ale ta gra wielkim przebojem to nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastawiałem się na Burnout Paradise ale raczej tę grę kupię powody
1) wiadomo cena
2) lubię takie gry
3) Brak DRM
4)tuning quada - fajnie to wyglądało na filmiku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wymiata! Grałem w demko ściągnięte z PlayStation Store. Normalnie szok. Świetny model jazdy, the best tricki, piękna grafika. To najlepsza gra w swojej klasie wyprzedzająca ponad wszystko MotorStorma (ten jakoś nie przypadł mi do gustu)! W pełnej wersji będzie możliwość robienia swojego quada, bo widziałem filmik po skończeniu demka! Jest na co czekać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:16, marcinshinoda napisał:

Jest demo na PC?

Demko wyszło tylko na PS3 i Xboxa 360. Na pc nie wiadomo czy wyjdzie ale chyba raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kusi mnie aby sobie gierę zamówić. Tylko jest jeden problem brakuje cashu. No i boję się rozczarowania, bo jakby wyszło demko na PC to było by wszystko jasne. Ale chyba zamówię sobie po lubię szybkie gry. Ale jakbym nawet miał dużo kasy to i tak Pure edycja kolekcjonerską bym nie zamówił bo to słabe wydanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl sobie ile ja bym musiał szmalu wyłożyć na wersję na PS3... Jest to około 190 zł. I jest to na dodatek wersja zwykła, bo EK na konsole nie ma. Normalnie nóż się w kieszeni otwiera xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 21:57, gpodoba napisał:

Pure już grałem ale w demko na x''a :/ gra jest świetna tylko ta cena na konsolę eh razi,
jak potanieje to kupie pewnie na allegro.


Jeśli grałeś w demko na "boksiaka" to mam do Ciebie prośbę... Jestem w posiadaniu wersji PC (LEGANIE, więc niech nikt się nie przyczepia, że mam, a gra w Polsce premiery nie miała), i po podłączeniu pada nie mam ustawionego domyślnego sterowania, i zupełnie nie wiem jak ma wyglądać, i co obłożyć pod jaki przycisk.
Czy na podstawie xBoxowego demka mógłbyś objaśnić, którzy przycisk za co odpowiada, a ja bym ustawił tak samo u siebie ; o

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować