Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2008 o 20:33, Lex napisał:

Kto pobije rekord najwyższego combosa? ;>


Jaki psychol ! xD
Ja narazie największe combo zrobiłem 3700 xD
Co prawda gram dopiero od wczoraj, ale wątpie, żebym kiedyś skleił coś podobnego : )

Respekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 22:40, dominik11kot napisał:

Gram w tą grę już jakiś czas, opanowałem triki zaawansowane specjalne i inne ale nadal
nie wiem jak można w tej grze robić salta do przodu i do tyłu proszę o pomoc !!


salto do tyłu czyli backflip robi się bardzo łatwo. Wystarczy po wybiciu wcisnąć szybko 2x strzałke do tyłu i przytrzymać (na domyślnych ustawieniach). Jeśli chcemy zrobić frontflipa to strzałka do przodu. Jak będziesz miał naprawdę dużą górkę to przytrzymaj dłużej a może uda Ci się triple backflip czyli potrójne salto. Ważne jest to żeby zaraz po wyskoku szybko wcisnąć 2x kursor do przodu lub do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Po wybiciu wciskasz 2 razy strzałkę do przodu/tyłu, przy drugim puknięciu w klawisz nie puszczasz, go tylko trzymasz. Jeżeli grasz na padzie sytuacja jest analogiczna - przesuwasz gałeczkę 2 razy do tyłu/przodu. Pamiętaj, że w czasie wykonywania salta możesz robić inne triki. :]

EDIT: Spóźniłem się niestety. :/
@Grizzly
Pierwszy raz słyszę, że triple backflip to podwójne salto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2008 o 12:44, Lex napisał:

EDIT: Spóźniłem się niestety. :/


xDD

Dnia 28.11.2008 o 12:44, Lex napisał:

@Grizzly
Pierwszy raz słyszę, że triple backflip to podwójne salto. :)


przecież wyraźnie napisałem że triple to potrójne.. lol :P

Co do pobicia rekordu to nie pamiętam jaki miałem największy wynik w freestyle ale wiem że też duży xD Potem sprawdze w zakładkach wyniki i też zrobię screena :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2008 o 20:33, Lex napisał:

Kto pobije rekord najwyższego combosa? ;>


o kurde sprawdziłem swoje najlepsze wyniki i raczej Ci nie podskocze :P Mam o ok 18k mniej.
To ile ty zmieściłeś tricków specjalnych w jednym ciągu że tak ci wyproskillowało ? ;]


20081128184652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Już nie pamiętam, ale było coś koło 2 specjali (po 7,5k każdy) + kilkanaście zaawansowanych i średniozaawansowanych, do podniesienia mnożnika do 13 lub 14 + nitro przed każdym hopem, żeby nie stracić multipliera = MEGA COMBO. ^^ Spadam, próbuję wyrobić combosa za 500 000. :) Zobaczymy czy się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem sobie tą grę (to normalne , że instaluje się 10 minut ?) i jestem mile zaskoczony. Spodziewałem się , że wyskoczy mi jakiś błąd , albo zobaczę pokaz slajdów , a gra co prawda włączała się dość długo , bo z minutę , ale żadnych zauważalnych problemów nie ma. Gra wygląda bardzo ładnie i działa płynnie , i jestem zadowolony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:49, Sebat1 napisał:

Właśnie zainstalowałem sobie tą grę (to normalne , że instaluje się 10 minut ?) i jestem
mile zaskoczony. Spodziewałem się , że wyskoczy mi jakiś błąd , albo zobaczę pokaz slajdów
, a gra co prawda włączała się dość długo , bo z minutę , ale żadnych zauważalnych problemów
nie ma. Gra wygląda bardzo ładnie i działa płynnie , i jestem zadowolony. :)


Nie zapomnij zmienić rozdzielczości. Wtedy robi naprawdę o wiele większe wrażenie. Mi się tak naprawdę napoczątku aż tak nie podobała ale jak zmieniłem rozdziałke to było już zupełnie co innego. Na tych niskich mało widać i to wkurza. Czasami nawet nie wiadomo jak w zakręt wejść bo mało się widzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 01:01, Grizzly. napisał:

Nie zapomnij zmienić rozdzielczości. Wtedy robi naprawdę o wiele większe wrażenie. Mi
się tak naprawdę napoczątku aż tak nie podobała ale jak zmieniłem rozdziałke to było
już zupełnie co innego. Na tych niskich mało widać i to wkurza. Czasami nawet nie wiadomo
jak w zakręt wejść bo mało się widzi :P


Domyślną rozdzielczość miałem 1024x768 i rzeczywiście widoczność na zakrętach była nie najlepsza. To ustawiłem sobie maksymalną rozdziałke (chyba) 1280×1024 i od razu wszystko stało się bardziej widoczne , a zwłaszcza na zakrętach. ;) Trochę szkoda , że nie można sobie ustawić 2048×1536. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co biega z achievementem Mechanic ? Mam mieć 5 quadów ,każdy z innym silnikiem ,ale przecież są tylko 4 klasy silnikowe ( A,B,C,D ) .Dodatkową odblokowuje się po przejściu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 08:39, Qbasmok007 napisał:

Ja narazie największe combo zrobiłem 3700 xD


W tej grze jest jeszcze takie cos jak Specjal Trick , nie wiem czy wiesz...peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 20:58, jackass napisał:

O co biega z achievementem Mechanic ?

eee.. a co to jest ?

Dnia 26.12.2008 o 20:58, jackass napisał:

Mam mieć 5 quadów ,każdy z innym silnikiem ,ale
przecież są tylko 4 klasy silnikowe ( A,B,C,D ) .Dodatkową odblokowuje się po przejściu
gry ?

Wydaje mi się że było pięć, do E. Odblokowuje się wszytko normalnie po przejściu zawodów. Do innych rzeczy żeby odblokować ważna też jest pozycja na końcu.
__________________________________________

Wie może ktoś z was które kontrolery odpowiadają za trick Gyromaniec ? Bo ja jak próbuje specjale to najczęściej wychodzą mi ciągle te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:02, Sweet16 napisał:

> Ja narazie największe combo zrobiłem 3700 xD

W tej grze jest jeszcze takie cos jak Specjal Trick , nie wiem czy wiesz...peace


Wiem, wiem, ale zobacz chłopie kiedy ja tego posta pisałem ...
Od dawna nie grałem, ale o ile dobrze pamiętam to combo podciągnąłem do powyżej 45k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo noo to szacun... ja niestety miałem problemy z kompem i wszystko przepadło format dysku , ja również nie wydziwiałem na początku , potem to się łupało po 37k . Ta gra zasługuje na podziw , a szczególnie że została zrobiona częściowo przez Disney co mnie zniechęciło na początku ...ale po trailerach i po zainstalowaniu Oo zong. Nie oderwałem się od tej gry przez kilka ładnych godzin. Oby wymyślili jeszcze coś np. Pure 2 i wiele nowych patentów które powalą przed monitorem x)mam nadzieję.A tak z ciekawości...4 PC'ty na chacie !!! OO omg. Jeszcze xbox 360 i PS3 a o żytniku to już nie wspomnę , pewnie wyjebicho się gra na takim ekranie. Dobry jesteś i pewnie ten najleprzy komp to twój , albo wszystkie twoje x)...pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2008 o 21:04, Grizzly. napisał:

> O co biega z achievementem Mechanic ?
eee.. a co to jest ?

Osiągnięcia na X 360.

Dnia 26.12.2008 o 21:04, Grizzly. napisał:

> Mam mieć 5 quadów ,każdy z innym silnikiem ,ale
> przecież są tylko 4 klasy silnikowe ( A,B,C,D ) .Dodatkową odblokowuje się po przejściu

> gry ?
Wydaje mi się że było pięć, do E. Odblokowuje się wszytko normalnie po przejściu zawodów.
Do innych rzeczy żeby odblokować ważna też jest pozycja na końcu.

Jestem ambitny i nie schodzę poniżej pierwszego miejsca na mecie .Chcę mieć 100% gry i zrobić 1000/1000 gamerscore .

Dnia 26.12.2008 o 21:04, Grizzly. napisał:

__________________________________________

Wie może ktoś z was które kontrolery odpowiadają za trick Gyromaniec ? Bo ja jak próbuje
specjale to najczęściej wychodzą mi ciągle te same.

Nie czasem skos w prawo-dół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować