Zaloguj się, aby obserwować  
GhosteKl

AI w Crysisie

6 postów w tym temacie

Witam wszystkich szanownych obywateli gram.pl :D xD przejdzmy do glownego watku... : moje pytanie brzmi jak sie sprawuje AI w Crysisie na najwyzszym stopniu trudnosci, czy naprawde w danych momentach gry trzeba sie zatrzymac i przemyslec nastepny atak na wroga tak zeby nie dostac w kosc i na nowo przechodzic, po prostu chodzi mi o to czy AI w tej gierce na najwyzszym stopniu trudnosci potrafi "myslec". Sami ocencie, pytanie kieruje do uzytkownikow Crysisa (szczegolnie), ew. do ludzi ktorzy testowali gre kladac nacisk wlasnie na AI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:36, Ghostek14 napisał:

Witam wszystkich szanownych obywateli gram.pl :D xD przejdzmy do glownego watku... :
moje pytanie brzmi jak sie sprawuje AI w Crysisie na najwyzszym stopniu trudnosci, czy
naprawde w danych momentach gry trzeba sie zatrzymac i przemyslec nastepny atak na wroga
tak zeby nie dostac w kosc i na nowo przechodzic, po prostu chodzi mi o to czy AI w tej
gierce na najwyzszym stopniu trudnosci potrafi "myslec". Sami ocencie, pytanie kieruje
do uzytkownikow Crysisa (szczegolnie), ew. do ludzi ktorzy testowali gre kladac nacisk
wlasnie na AI.


Spytaj tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6158&u=4255

Naprawdę, wyszukiwarka nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 23:42, Ghostek14 napisał:

oki sorki za nowy temat ale wczesniej sie naszukalem i znalezc nie moglem, Panowie dzieki
za trop, temat uwazam za zamkniety.


W takim razie pozdrawiam i temat zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować