Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 6 nie tylko na PS3?!

57 postów w tym temacie

Może to chodzi o PSP i inne mobilne? ;) Wszakże T5 wyszedł na tą konsolkę, Tekken był także na GameBoy Advance. Ciężko mi trochę sobie wyobrazić combosy na padzie Xboxowym, chociaż gdyby wyszło na X360 - nie przeszkadza mi to, przecież i tak nie kupię tej wersji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sth`Devilish ---> może przecież być tak, że gra ukaże się na PS3 w grudniu, a na Xboksie 360 kilka(naście) miesięcy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 21:09, Pile napisał:

Jak tak dalej pójdzie to ps3 może się pakować. :]
Skoro sony tak trudno utrzymać exclusivy to czemu np. gow nie wyjdzie na ps 3?
Ps3 przegrywa, ale ja od początku obstawiałem na xboxa. :]


dla mnie xbox przegrał z 2 powodów :
1. gry z xboxa wychodzą na pc
2. nie ma głośniejszego sprzętu w gospodarstwie domowym niż xbox i jego napęd :) chyba tylko samochody i samoloty głośniej działają :)

Jeśli tekken 6 wyjdzie na xboxa to i tak zagram na ps3 bo przynajmniej jest to cicha konsola i po sieci gra się bez opłat :) Ważne żeby gry na ps 3 też wychodziły, nawet jeśli także wyjdą na xboxa :)I zdenerwowałaby mnie dopiero sytuacja jakby tekken nie w wyszedł na ps3 i stał się exclusivem xboxa - co jest raczej bardzo mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:03, dark_darek napisał:

> Jak tak dalej pójdzie to ps3 może się pakować. :]
> Skoro sony tak trudno utrzymać exclusivy to czemu np. gow nie wyjdzie na ps 3?

> Ps3 przegrywa, ale ja od początku obstawiałem na xboxa. :]

dla mnie xbox przegrał z 2 powodów :
1. gry z xboxa wychodzą na pc
2. nie ma głośniejszego sprzętu w gospodarstwie domowym niż xbox i jego napęd :) chyba
tylko samochody i samoloty głośniej działają :)

Jeśli tekken 6 wyjdzie na xboxa to i tak zagram na ps3 bo przynajmniej jest to cicha
konsola i po sieci gra się bez opłat :) Ważne żeby gry na ps 3 też wychodziły, nawet
jeśli także wyjdą na xboxa :)I zdenerwowałaby mnie dopiero sytuacja jakby tekken nie
w wyszedł na ps3 i stał się exclusivem xboxa - co jest raczej bardzo mało prawdopodobne.


odp1. Co ty piszesz człowieku że gry z xboxa wychodzą na PC "śmiech na sali" :DDDD
odp2. Jest, mój komputer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałem nadzieję, że nowy Tekken pójdzie w ślady Street Fighter 4 i ukaże się także na PeCetach... Pewnie teraz na twarzach posiadaczy Xbox''a 360 pojawił się olbrzymi uśmiech, bo Tekken to najlepsza bijatyka w jak kiedykolwiek powstała (według mnie). A Sony może tylko płakać nad jednym ze swoich najlepszych exclusive''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojoj... jakby rzekł Czesio :) no cóż ... samouwielbienie Sony i wiara w siłę marki PS powoli lega w gruzach... a to bardzo dobrze bo może przy wypuszczaniu PS 4 zrobią wszystko jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gpodoba -> wyszło fable, mass effekt, gears of war no i co teraz powiesz ?? Praktycznie nie ma tytułu oprócz halo 3 którego by nie było na pc :) Nie mówię że xbox jest jest zły bo kiedyś bardzo go chciałem i nawet miałem ale odsprzedałem. Mnie jego głośność przeszkadza :)

ps - jak masz komputer głośny to zmień chłodzenie na lepsze :) Ja mam tak cichy że prawie go nie słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 22:05, HiSin napisał:

co do naruto to dojdzie jeszcze Naruto:Broken Bond :D


Tylko ze broken bond nie ma szans w porownaniu do ultimate ninja storm - zobacz sobie gameplay i twarz neji''ego. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha
Ums będzie zwykłą nawalanką
gdzie będziemy chodzić do różnych lokacji
a w broken bond będzie swoboda chodzenia po mieście i okolicach.

Po za tym znająć studio które tworzy Uns będzie to gra na 7/10

nie mów mi że grafika jest ważniejsza
A po za tym grafa w broken bond jest dużo ładniejsza teraz i jest porównywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mattio -> są to marzenia ściętej głowy hehe chociaż fajne by było miec t6 na kompa :)
Dark_darek co do xboxa i ps3 i łaczącej ich rywalizacji mozna duzo powiedzieć , czepiając się szczegułów z ps2 tez duzo gier przeniesionych zostało na pc i vice versa wiec twoje zarzuty względem ixsa i gier wychodzących na tą platformę są lekko przesadzone :) po za tym jest jedno pytanie które spędza mi ostatnio sen z powiek skoro sp3 jest takie zajeb... ciche ma blue-ray''a i takie możliwości sprzętowe czemu nie może sobie poradzić z xboxem który jest słabszy sprzętowo(możliwości ) jest marka która od niedawna zajmuje się rynkiem konsolowym itp. ?? wniosek nasuwa mi się jeden a nawet więcej :

1. na ixsa jest multum gier przez co wielu graczy woli tą platformę bo nie muszą czekać aż coś ciekawego się ukaże a co niektóre starsze orginały są tańsze niż na ps2 :P
2. ps3 spierd... jedna rzecz przez co dużo stracił chodzi mi o pada (braku dual shocka) :( ci co grali w Metal Gear Solid na ps2 wiedzą o co chodzi jednym słowem cud miód i orzeszki
3. Gdyby sony chciało nadal być marka która rządzi na rynku musiało by się znów postarać a jak na razie to sony patrzy na wszystko z dystansem (czytać olwewatorsko ) i g robi w tym kierunku
4. No i najważniejsze cena ps3 i xboxa :P za różnice cenową na ixsa mozna kupić kilka nowych tytułów lub kilka -naśćie starszych :)

No cóż to tyle jeśli chodzi o te kwestie , ale nie wykluczam że mogę się mylić
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno skoro wspominasz o grach które zostały przeniesione z xboxa na pc . Z ps3 nie ma ŻADNEGO ciekawego tytułu żeby go przenieść na pc :D ot co taka mała dygresja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:12, hubertus87 napisał:

I jeszcze jedno skoro wspominasz o grach które zostały przeniesione z xboxa na pc . Z
ps3 nie ma ŻADNEGO ciekawego tytułu żeby go przenieść na pc :D ot co taka mała dygresja
:P


ratchet, mgs 4, uncharted, hevently sword, killzone, socom , gow 3 i inne tytuły które także są tylko na obu konsolach, więc nie gadaj głupot że nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hubertus87 odpowiedzi na Twoje pozostałe zarzuty :)

ad1- na pc też jest bardzo dużo gier które także są na xboxie czy ps3 i do tego są dużo tańsze oraz po polsku(choć to drugie się zmienia ale powoli.

ad2 - jest przecież dualshock 3 na ps 3

ad3 - tu się zgodzę gdyż sony olewa ludzi i oddaje swoje kluczowe tytuły bez walki

da4 - nie do końca porównując cena xbox hdmi około 999 zl a ps 3 około 1300 zł czyli za różnicę kupi się 1 lub 2 nowe gry albo 4 starsze tytuły a nie kilka lub kilkanaście :)

To że mi przeszkadzała głośność xboxa to nie znaczy że wszystkim to przeszkadza. xbox jest popularniejszy w USA a w Europie i Azji ps 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować