Zaloguj się, aby obserwować  
adrian-paziu

Strzelanki ONLINE (temat ogólny)

36 postów w tym temacie

chciałbym się Was spytać w jakie strzekanki online gracie?
ja osobiście gram w Tribes: Zenstę i ET( rzadko i spoadycznie)
jeżeli ktoś gra w Tribes: Zemstę niech napisze( może wspólny pojedynek?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 19:03, ProChaoS napisał:

CS:S, BF2, FEAR, BF2:SF, HL:DM, F2F. W Et kiedys gralem, a tribes jest dla mnie cieniutka gra.


W FEARa grałę ale ofline i fajny ale online nie lol, co do Tribes. Gra jest słaba?? Czy grę akcji 2004 roku wg CDA uwazasz za słabiutką? Coż u nas seria Tribes nie jest popularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 19:06, adrian-paziu napisał:

> CS:S, BF2, FEAR, BF2:SF, HL:DM, F2F. W Et kiedys gralem, a tribes jest dla mnie cieniutka
gra.

W FEARa grałę ale ofline i fajny ale online nie lol, co do Tribes. Gra jest słaba??
Czy grę akcji 2004 roku wg CDA uwazasz za słabiutką? Coż u nas seria Tribes nie
jest popularna
.



Co chcesz udowodnic piszac "ale online nie lol"?
Co do tribes uwazam ta gra za lipna i nie grywalna po necie. A co w CDA pisza to mnie to nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram tyle ile moge w Call of Duty 2. mozna mnie spotkac na serwerach SLW, IB Posepny Czerep, Creative X-FI @pifpaf, do szukania serwerow uzywam all seeing eye wiec zalezy jaki serw nie jest przepelniony to tam gram. pod jakim nickiem gram narazie nie ujawniam jak ktos bedzie chcial zagrac to niech napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nałogowo łupie (aż klawisze odpadają, średnio 2-3 godziny dziennie, jak na mnie to baaardzo dużo, normalnie grałem tyle przez tydzień) w DoD:S. Kocham II wojenne klimaty, pozatym gra bazuje na CS''ie więc to chyba odpowiednia rekomendacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grywałem w CS (1.6). Kiedyś też BF1942 i MoHAA, czy DoD. Teraz nie gram w żadną-WoW... :P

@ProChaoS
Co do Tribes to każdy ma własne zdanie. Mnie się akurat ta gra podoba.

PS. FPS brzmi dla mnie jakoś lepiej niż "strzelanki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 1942, Battlefield: Vietnam, Battlefield 2, Battlefield 2:Special Forces, Battlefield 2142 (wszyskie części z dodatkami)...a dalej to: FEAR, CS:S, UT2004 i może jeszcze Quake (wszystkie części są tak samo fajne:D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake 2 - to byla rzeznicka gra. :) Jednak poszlo sie z duchem czasu i gra pzrestala tak fascynowac, bo widac w niej coraz wieksze niedorobki i po porstu brzydka juz grafike. Jak dla mnei gra numer jeden w tym momencie jest Battlefront II - gra osadzona w realiach Star Wars. NIesamowity klimat, swietna muzyka, piekne krajobrazy i tony, a moze nawet i kilotony akcji i emocji. :D Naprawde gra jest bardzo grywalna i mozna spedzic przy niej wiele godzin. Nie beded nawet opowiadal jak fajnie gra sie jedi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Americas Army. tak to jest fajne. Symulator Armii Amerykanskiej stworzony przez armie amerykanska aby zachecac mlodych amerykan do zaciagniecia sie do woja. Cos jak CS ale z ta roznica ze ZAWSZE twoj team wygalda jak zolnierze a przeciwnicy jak terro. Fajne rozwiazanie. No i baardzo ralistyczne (mozna sie wykrwawic na smierc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować