Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przeciek: niepublikowany zwiastun Final Fantasy Versus XIII w Internecie

21 postów w tym temacie

Zaitsev

Jeszcze jedna wieść dotycząca serii Final Fantasy, a konkretnie gry Final Fantasy Versus XIII. Otóż w sieci znaleziono nagranie (które nie powinno trafić do Internetu), na którym widać fragment zwiastuna tej produkcji studia Square Enix.

Przeczytaj cały tekst "Przeciek: niepublikowany zwiastun Final Fantasy Versus XIII w Internecie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ta część prawdopodobnie nie pojawi się na X360. IMO ta część będzie o wiele ciekawsza niż "zwykła" XIII. Pokaże historie z drugiej perspektywy, bardziej nastawioną na wyścig szczurów poszczegulnych bosów mafii. XIII będzie się działa w cywilizowanej częśći planety, umiejsciowionej gdziesz wysoko w chmurach (latające miasto), podczas gdy Versus XIII ma się dziać na "brudnym" dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Az slina cieknie. ajesli FF XIII bedzie na pc to bede mial kolejny powod na upgreade komputera. Szkoda se versus nie bedzie na pc, ale nadzieja jest, cza poczekc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 12:32, HiSin napisał:

nie lepiej wybrać konsole?


Przelej na jego konto kasę na PS3 a potem gadaj "nie lepiej wybrac konsole?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście czekam na gierkę, ale nie to jest najważniejsze w tej chwili. Co też za piosenka leci w tle z tego zwiastunu? Wręcz mnie urzekła. (wiadomo j-music rlz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:46, HiSin napisał:

Skoro chce zrobić upgrade to może wybrać konsole
xbox360 choć by 700zł teraz w media nowy premium

Tylko taka mała różnica, FF Versus XIII nie wyjdzie na x-boxa, także jak coś jedynie wchodziłoby w grę PS3 które jest warte tyle samo co porządny upgrade kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skąd wiesz że nie wyjdzie
koleś od ms powiedział nie dawno
lista gier których nie ma na x360 jest coraz mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 13:54, HiSin napisał:

skąd wiesz że nie wyjdzie


Bo było mówione, że FF Versus XIII nadal jest exclusive dla PS3 >.<

A koszt upgrade''u może być zdecydowanie niższy od kosztu konsoli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun według mnie jest raczej prawdziwy.

Na fanowską robotę to nie wygląda - a gdyby taką się okazała, to należałoby pogratulować autorowi. Ten trailer wygląda jak profesjonalny, więc myślę, że jest prawdziwy. Trochę tylko dziwi mnie dźwięk, wydaje mi się że jest on podłożony oddzielnie pod film, bo jakoś zupełnie mi do tego filmiku nie pasuje. Piękne lokacje, znane nam postacie, świetna oprawa wizualna - wszystko prezentuje się bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fakt chociaz nigdy nie wiadomo - widzialem taki amatorski render parku ze nie dalo sie poznac ze to grafa 3d zanim koles nie pokazal screenow z 3ds maxa w trakcie renderu. Uwazaj na moc azjatyckich fanow - nigdy niewiesz co wykreca.

p.s. sam troche w 3d modeluje(gmax + czasem 3ds max gdy mam dostep do legalnej vers) i nauczylem sie rozrozniac cgi od zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować