Zaloguj się, aby obserwować  
Misio_Rysio1

Antyfani Dragon Ball

83 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 23:20, Misio Rysio napisał:

Nie oszukujmy się,to coś ma denną fabułe,napakowanych koksem ludzików i jakieś głupie
wybuchy :P a tak to zero logiki :P nie wiem czym się podniecać :/


Podniecanie zostaw specjalistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon Ball ogladalem na rtl7... pierwsze anime ktore zobaczylem na oczy ;) nawet niewiedzialem ze to anime przez dlugi czas. Moze nie jest jakies wybitne, ale wybija sie ponad przecietnosc - w innym wypadku animete nie zdobylo by takiej rzeszy fanow. Tak samo jest z Naruto oraz Bleach... duzo osob mowi ze anime te jest przecenione i kiepskie, ale ja uwazam ze anime te ma cos w sobie... Sam ogladam duzo anime (no 50~roznych serii obejzalem jak do tej pory) i uwazam ze trudno znalesc tak ciekawe anime jak te tytuly

Dragon Ball i Sailor Moon zapoczatkowaly caly "boom" na anime w polsce, gdyby nie to to polska dalej by nie wiedziala co to anime ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:06, diablolod napisał:

Dragon Ball i Sailor Moon zapoczatkowaly caly "boom" na anime w polsce, gdyby nie to
to polska dalej by nie wiedziala co to anime ... ;)


Chyba lepiej by nie wiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:07, EmoDarius napisał:

> Dragon Ball i Sailor Moon zapoczatkowaly caly "boom" na anime w polsce, gdyby nie
to
> to polska dalej by nie wiedziala co to anime ... ;)

Chyba lepiej by nie wiedziała ;)


O gustach się nie dyskutuje. Taka mała konkluzja.

Co do obrażania fanów i antyfanów - co innego tworzyć dobrze merytoryczną i kulturalną krytykę, a co innego obrzucanie mięsem fanów/antyfanów i twórcę dzieła. Krytyka jest dobrą rzeczą, a takie wypowiedzi jak zademonstrował Misio Rysio, wskazują na niski potencjał intelektualny nadawcy wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 19:07, EmoDarius napisał:

> Dragon Ball i Sailor Moon zapoczatkowaly caly "boom" na anime w polsce, gdyby nie
to
> to polska dalej by nie wiedziala co to anime ... ;)

Chyba lepiej by nie wiedziała ;)


A ja myslalem ze to jest dyskusja w ktorej krytykuje sie dragonballa jako pojedyncze anime, a nie jako przedstawiciela wszystkich anime... czyzbym sie mylil?
Ja anime kocham, Ty natomiast z tego co widze nawet nieprobowales sie zaglebniac, tym samym wyklucza cie to z jakichs glebszych dyskusji na ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 18:37, Don Zorro napisał:

> > Racja , ten wątek też mnie obraża , DB jest świetne :D:)
> Człowieku, weź mnie nie obrażaj. Pisząc że DB jest świetne obrażasz ludzi którzy
tego
> syfu nie lubią...

Dragon Ball to syf? Zobacz lepiej u siebie w zlewie hahahhaa Szlachetny Panie Wielce
Obrażony. Prawda jest taka że to świetny serial, o czym świadczy( a właściwie świadczyła)
oglądalność.

świadczyła... Pokemony też miały ogromną oglądalność a ja nigdy dragon balla nie lubiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2008 o 14:47, Misio Rysio napisał:

Dla mnie to i tak zawsze będzie DB shitny.

Tak tylko jakbyś wytłumaczył dlaczego to było by dobrze. Bo tak każdy umie powiedzieć. Zargumentuj teraz swoją wypowiedź... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 11:38, mlynar911 napisał:

> Dla mnie to i tak zawsze będzie DB shitny.
Tak tylko jakbyś wytłumaczył dlaczego to było by dobrze. Bo tak każdy umie powiedzieć.
Zargumentuj teraz swoją wypowiedź... ;]

No właśnie , powiedz czemu uważasz że Db jest taki zły ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 12:50, heaton 1992 bdg napisał:

No właśnie , powiedz czemu uważasz że Db jest taki zły ??


No to najpierw mi ty powiedz co jest w nim fajnego?Pierdoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 17:46, Misio Rysio napisał:

No to najpierw mi ty powiedz co jest w nim fajnego?Pierdoły...

Po pierwsze, podważasz sens własnego tematu który ma na celu mówienie co jest Złego w Dragon Ballu, odpowiedzieć na pytanie co w nim takiego złego to podstawa
Po drugie, naruszasz regulamin, namawiając kogoś do offtopowania (ostatecznie w tym temacie wolno tylko zrzędzić na DB
Po trzecie, niegrzecznie jest odpowiadać pytaniem na pytanie ^^

A co fajnego ?? Humor (nieco już leciwy, ale nadal całkiem fajny) ciekawe postacie z zakręconymi wadami i zaletami, fabuła w której często mamy zakręcone zwroty jak np złe postacie przechodzące na stronę dobrych. No i jest to swego rodzaju klasyk, coś "kultowego" można powiedzieć.
Zawsze się zastanawiałem, po co narzekać na to czego się nie lubi ?? To marnotrawstwo czasu, nie lepiej się zabrać za robienie czegoś co się lubi zamiast się taplać w błocie tego czego się nie lubi ?? Tylko masochiści zajmują się tym czego nie lubią lub co sprawia im przykrość z własnej nieprzymuszonej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak się zapytam, jak w ogóle można być antyfanem DB? Albo coś lubisz, albo nie. Przecież nikt nie każe Ci tego oglądać. Skoro, dajmy na to, nie lubisz brukselki to zaraz jesteś jej antyfanem?
Zakładam, że masz wolną wolę i nikt nie zmusza Cię do oglądania DB, więc może zamiast narzekać jak dziecko po prostu tego nie oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 17:59, rick90 napisał:

A ja tak się zapytam, jak w ogóle można być antyfanem DB? Albo coś lubisz, albo nie.
Przecież nikt nie każe Ci tego oglądać. Skoro, dajmy na to, nie lubisz brukselki to zaraz
jesteś jej antyfanem?
Zakładam, że masz wolną wolę i nikt nie zmusza Cię do oglądania DB, więc może zamiast
narzekać jak dziecko po prostu tego nie oglądać?


Nieogladam i chce was tez do tego naklonić,nie ogladajcei DB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 18:04, Misio Rysio napisał:

Nieogladam i chce was tez do tego naklonić,nie ogladajcei DB!


No to kolejne pytanie... co ci to da, że ktoś nie będzie oglądał DB? Poczujesz się lepiej? Poza tym właśnie potwierdziłeś jak Twoje argumenty są niedorzeczne. Skoro nie oglądasz to skąd wiesz jakie naprawdę jest DB? na podstawie kilku odcinków?
Nie lubisz DB? Droga wolna, do niczego Cię nie zmuszam, po prostu nie oglądaj. Ale z łaski swojej nie mów ludziom co mają robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:15, rick90 napisał:


> Nieogladam i chce was tez do tego naklonić,nie ogladajcei DB!

No to kolejne pytanie... co ci to da, że ktoś nie będzie oglądał DB? Poczujesz się lepiej?
Poza tym właśnie potwierdziłeś jak Twoje argumenty są niedorzeczne. Skoro nie oglądasz
to skąd wiesz jakie naprawdę jest DB? na podstawie kilku odcinków?
Nie lubisz DB? Droga wolna, do niczego Cię nie zmuszam, po prostu nie oglądaj. Ale z
łaski swojej nie mów ludziom co mają robić.


To spamer i dzieciak neo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:15, rick90 napisał:


> Nieogladam i chce was tez do tego naklonić,nie ogladajcei DB!

No to kolejne pytanie... co ci to da, że ktoś nie będzie oglądał DB? Poczujesz się lepiej?
Poza tym właśnie potwierdziłeś jak Twoje argumenty są niedorzeczne. Skoro nie oglądasz
to skąd wiesz jakie naprawdę jest DB? na podstawie kilku odcinków?
Nie lubisz DB? Droga wolna, do niczego Cię nie zmuszam, po prostu nie oglądaj. Ale z
łaski swojej nie mów ludziom co mają robić.


TO co,mam obejrzec wszystkie odcinki by stwierdzic ze cos jest do kitu :D:D Jak kaszanka wali to nie ogladam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2008 o 18:17, Misio Rysio napisał:

TO co,mam obejrzec wszystkie odcinki by stwierdzic ze cos jest do kitu :D:D Jak kaszanka
wali to nie ogladam...


Nie oglądasz, to nie oglądaj. Jeśli czegoś nie lubisz nie powinno Cię to interesować, a Ty z tym walczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 18:17, Misio Rysio napisał:

>
> > Nieogladam i chce was tez do tego naklonić,nie ogladajcei DB!
>
> No to kolejne pytanie... co ci to da, że ktoś nie będzie oglądał DB? Poczujesz się
lepiej?
> Poza tym właśnie potwierdziłeś jak Twoje argumenty są niedorzeczne. Skoro nie oglądasz

> to skąd wiesz jakie naprawdę jest DB? na podstawie kilku odcinków?
> Nie lubisz DB? Droga wolna, do niczego Cię nie zmuszam, po prostu nie oglądaj. Ale
z
> łaski swojej nie mów ludziom co mają robić.

TO co,mam obejrzec wszystkie odcinki by stwierdzic ze cos jest do kitu :D:D Jak kaszanka
wali to nie ogladam...

Oj misio rysio , nie lubisz to po prostu nie oglądaj , po co w takim razie zakładasz taki temat , jak widzisz wszyscy co tu piszą lubią Db i ten temat w sumie jest nie potrzebny na forum , ponieważ cały czas kłócisz się z innymi użytkownikami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2008 o 21:43, Misio Rysio napisał:

Piszmy o tym jak ten serial jest beznadziejny.

Ja tu jestem słynny z tego jaka to manga "BE".
O niej jaka to ona beznadziejna jest - można pisać i pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować