Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czas rozgrzać silniki. Nowe MotoGames.gram.pl wyjechało z garażu!

10 postów w tym temacie

gram.pl

Czerwone ferrari pędzi z zawrotną prędkością ulicami nadmorskiego kurortu. Długonoga blondynka na siedzeniu pasażera piszczy z ekscytacji... Wbrew pozorom nie jest to fragment Kroniki policyjnej, ale opis klasycznego dla serii OutRun obrazka. Między innym o tej grze informacje znajdziecie na stronie MotoGames.gram.pl. Teraz dostępnej w zupełnie nowej oprawie graficznej!

Przeczytaj cały tekst "Czas rozgrzać silniki. Nowe MotoGames.gram.pl wyjechało z garażu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie aż tak dużo to się nie zmieniło na moto games. Layout się zmienił ale układ strony jest raczej podobny do tego co był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podlega dyskusji fakt, że ten layout jest lepszy od swojego poprzednika. Jednakże fajerwerków wciąż nie ma... ;) Ale pamiętajmy, że megawypasiona grafika nie robi ze strony internetowej sieciowego hitu, znam co najmniej kilka przykładów na potwierdzenie powyższego... Jeśli o wasze "redaktorowanie" chodzi, nie mam nic do zarzucenia... choć może to dlatego, że przeczytałem tylko kilka newsów i jedną recenzję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, według mnie nie ma co narzekać na wygląd.

Nie oczekujmy fajerwerków - w tym serwisie głównie liczy się treść, a nie wygląd. Moim zdaniem jest on ładny, skromny - prezentuje się fajnie, a czytelność jest spora, bo tekst jest na białym tle. Fajnie, że wprowadziliście te zmiany, bardziej rozruszacie swój portal! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam strona jest teraz znacznie ładniejsza, ale nadal posiada tą samą wadę. Nie wiele w niej treści. Bo tak naprawdę recenzję jakiejś samochodówki to mogę sobie znaleźć na każdym portalu dotyczącym gier komputerowych. Zdjęcia to samo. Newsy to samo. Na tą stronę wchodzę tylko i wyłącznie po to by przejść do gramsajtu motogames. Tego właśnie brakuje mi na głównej stronie. Luźnych rozmów i spostrzeżeń jego redaktorów, stroniczych (często krytycznych) zdań na temat jakiś samochodówek (tym bardziej kultowych), brakuje mi jakiegoś rozbudowania stron o poszczególnych grach. Nie wymagam zrzeszania społeczności danej samochodówki, ale może chociaż linku, bądź kilku ostatnich postów z forum gram.pl dotyczącej danej gry, ewentulanie gram sajtów poświęconych danej grze lub linków do stron z klanami lub jakimiś ligami online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować