Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Ogólnie jest fajnie, ale przyczepiłbym się do cieni w tle pod tekstem (mam nadzieję, że domyślasz się o co chodzi). Gdy tworzysz layout, staraj się utrzymać wszystko w jednym klimacie, bo co jak co, ale nie pasują one za Chiny do reszty. Usuń je całkowicie, lub dodaj efekt stylizujące je na komiksowy styl. Ten szary kolor w prawej kolumnie też nie pasuje. Jest zbyt jednolity i również lepiej prezentowałby się, gdyby wyglądał jak narysowany ołówkiem (wystarczyłaby nawet nałożona tekstura kartki a4 z odpowiednim mieszaniem i przezroczystością) lub został tam biały kolor.

W sumie to się czepiam, ale ja to lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 21:10, cedricek napisał:

Oto mój lay z świątecznym akcentem. Do oceny :D

Eee ^_^
Przydałoby się troszku więcej tych świątecznych akcentów ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daje swojego lay''a. Czekam na wasze opinie. Mam nadzieje, że się podoba, nad pracą spędziłem wiele godzin. Nie ma tu żadnych świątecznych akcentów, poza avatarem. Początkowo ten lay miał być świąteczny, ale podczas szukania materiałów, do głowy wpadła mi zupełnie inna koncepcja.
Oceniajcie.

20081207104343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie podoba mi się ta naga kobieta z boku. Tak jakoś nienaturalnie to wygląda. Ale reszta powiem ci, że masakryczny perfekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się lay w 100 % podoba bo jest taki no nie wiem jak to powiedzieć jest taki jak to wyże j napisano perfekcyjny a najbardziej to ten nagłówek i później tak to przyłączone jest i to jest fajne.No i może ta kobieta jest fajna ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam moje nowe dzieło.Oto one jest już 1 dzień i wyszło że jest dobry ,sami zobaczcie:
Dałem tyle screenów bo chciałem pokazać że pooddzielałem wszystkie te rzeczy jak statystyki ,moi znajomi,ostatnie odwiedziny itp.

20081207151816

20081207151833

20081207151846

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem powyżej, że to jest mój pierwszy layout, więc nie oczekiwałbym jakiegoś zachwytu. Tylko jak w temacie jest napisane, chciałem go nie tyle co do oceny podać, lecz chciałem uzyskać trochę rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kaucz
Tylko, że to nie ja wycinałem. Wziąłem po prostu ze stronki gdzie takie rendery udostępnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 15:12, Assax napisał:

Mnie się lay w 100 % podoba bo jest taki no nie wiem jak to powiedzieć jest taki jak
to wyże j napisano perfekcyjny a najbardziej to ten nagłówek i później tak to przyłączone
jest i to jest fajne.No i może ta kobieta jest fajna ^^.


Bardzo się ciesze, że doceniliście moją ciężką prace. Moim zdaniem jest to dla mnie ogromny krok do przodu, bo jak patrze się na moje poprzednie lay''e, to szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł i czas na mój świąteczny layout. Nie wyszło tak pięknie, jak miało być na początku, dwa razy zmieniałem koncepcje całkowicie, ale myślę, że ostateczny efekt nie jest zły. Czegoś mi jednak tutaj brakuje, coś nie pasuje, nie wiem tylko co to jest :/
Od razu uprzedzam, że na zdjęciu nie widać całej tapety. Nie wiem, czy Wy też będziecie mieć takie błędy jak u mnie (np. te przesunięcia w nagłówku), mam nadzieję, że nie.

20081207213659

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy się chwalą to i ja się pochwalę co stworzyłem :)

Jeszcze mi pozostało rozmieszczenie belek i dodanie kilku innych :)

Ps. Gramsajt nie jest świąteczny :))

20081208115712

20081208115731

20081208115756

20081208115816

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować