Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - betatest

126 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2008 o 10:56, Paweł127 napisał:

U mnie spokojnie pójdzie Clear Sky na max detalach mam procka intel core2duo 3,16 Ghz
RAM 4 Gb, Karta graficzna Zotac GeForce 260 GTX AMP Edition


Heh. Uwielbiam jak ktoś próbuje się chwalić. Po co Ci ten GeForce ? Już lepiej byś zrobił jak byś kupił najnowszego Radeona 4870 i miałbyś większą wydajnosć. Trzeba było kupić GeForca 280 GTX, a nie to marne gówno. Po za tym słaby procek bo nawet nie podkręcny. Ja bym kupił sobie 8200 i bez problemu wykręcił na więcej niż ty masz tylko chłodznie bym zmienił i z tamą kartą mój komp byłby wydajnejszy :). Także nie masz się czym chwalić drogi kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:12, kufa napisał:

A Pójdzie mi na kompie 3 na 3 GHz 2giga ramu i 7600 GT ??



Pójdzie ... na luzie ... być może nawet na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w zalecanych wymaganiach się zmieniło to RAM z 1 do 1.5 GB więc źle nie jest.
.P.S. Co wy nato, że Mirosław Utta znów będzie mówił w polskiej wersji ? Moim zdaniem SoC był świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 14:15, Fidorowicz napisał:

Jedyne co w zalecanych wymaganiach się zmieniło to RAM z 1 do 1.5 GB więc źle nie jest.
.P.S. Co wy nato, że Mirosław Utta znów będzie mówił w polskiej wersji ? Moim zdaniem
SoC był świetny.



Jest o tym inny temat bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król powraca. Nareszcie powstała kolejna gra, która po pierwowzorze znowu przyciągnie mnie na tygodnie do kompa. Jesli jest trudniej niż w Cieniu Czarnobyla to jeszcze lepiej, ci co lubią taką rozgrywkę zagrają, reszta ma swoje Gearsy. Cieszą usprawnienia tak dawno przecież zapowiadane.
Moderzy znowu będą mogli się wykazać.
W pierwowzorze było brudno, szaro i ponuro, miejscami nawet strasznie, a przede wszystkim bardzo klimatycznie oby dodatek podniósł poprzeczkę jeszcze wyżej lub przynajmniej utrzymał ją na poziomie starszego brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe czytam te posty, pytacie się o to czy pójdzie na waszej konfiguracji, a według zapowiedzi gra pójdzie na każdym kompie, który udźwigną Cień Czarnobyla więc nie musi być to potwór wydajności - ja mam radka x800 GTO2 P4 3.2 i 1 giga ramu i nie martwię się czy pójdzie jedyne ale to takie, że nie pogram na maksymalnych detalach. Marzy mi się ta gra na X360 ;D ale to marzenia ściętej głowy. Grę kupię na bank bo spodobał mi się klimat taki... swojski: gitarka, śpiewanie, denaturat ;), te komunistyczne bloki z płyt żelbetonowych, topole. Moim zdaniem będzie to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza produkcja w tym roku (jeżeli chodzi o klimat i grywalność) z fps''ów i hybryd cRPG FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy STALKER zapowiada się smakowicie, chyba sięgnę jeszcze raz po Przenicowany Świat ..IMO najlepsza książka jaką stworzyli Strugaccy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zamówiłem, zapowiada się bardzo ciekawie. Mam pytanie pójdzie mi?

Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.00GH
1024MB RAM
NVIDIA GeForce 7300GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie. .
Czy mi pójdzie? A u mnie pójdzie?
Mam komputer XYZ, pójdzie mi na WYSOKICH?

ehh. . no comment
Nie ma zmartwienia! Clear Sky wyjdzie, to zobaczycie.
Poza tym macie wymagania.
Mogą sie one nieznacznie różnić w stosunku do rzeczywistości
Choć wiemy jak było z SOC.

Ja sie nie martwie,
Ostatnio dokupiłem sobie kolejne 2Gb Ram czyli teraz razem 4,
A jutro zmieniam procesor na dwurdzeniowy 3.2 GHz
Kisiel w majtkach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 18:40, Econochrist napisał:

Ludzie. .
Czy mi pójdzie? A u mnie pójdzie?
Mam komputer XYZ, pójdzie mi na WYSOKICH?


Świadomy użytkownik/gracz, który wie co ma pod obudową nie zadaje takich durnych pytań ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie można spodziewać sie rewolucji(zwłaszcza graficznej)
Jesli poprawią te wszystkie najgorsze bugi z poprzedniej części to będziemy mięli do czynienia z naprawde dobrą grą.Oby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 17:47, Marco Polo napisał:

> Ludzie. .
> Czy mi pójdzie? A u mnie pójdzie?
> Mam komputer XYZ, pójdzie mi na WYSOKICH?

Świadomy użytkownik/gracz, który wie co ma pod obudową nie zadaje takich durnych
pytań ;-)



Oni po prostu się chwalą ... a nie mają czym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby pare osób tu pisze,że niektórzy się chwalą,a sami dają do zrozumienia jaki wypasiony sprzęt mają,że jeszcze lepszy,na co wam to?.Za to nagród nie przyznają.Z resztą to temat beta test,a nie jakichś wymóg.Żal chłopaki,żal :).W ogóle to Clear sky,ma takie wymogi,że nie wiem czemu tak to przeżywacie,za pół roku zoabczycie dopiero wymogi gier,to dopiero będzie kisiel w majtach.Każdy ma sprzę jaki sobie tam ma.M<nie to śmieszy,te wasze geforcew,wogóle to tak szybko sie ta technika rozwija,że ledow co kupisz najlepszą juz pazerni lecą na jeszcze lepsze.Albo te wasze core duo,ja będe podkręcał kompa po woli,bez stresu,a wy już wszystko na maxa.Rany wyluzujcie bo żyłki pójdą xD.ALbo 4,moze na miesiac juz 10 gb ramów hah xD.Crysis,clear sky,no nie wiem,możę far cray,mają mocne silniki,grafe świetną,a wymogi nie są takie straszne.
No ale ktoś zobaczy,żę na rynku nowy sprzęt i już się ślini.pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos moze czy w CS bedzie tak jak w SOH ze zadania beda musialy zostac zrobione w przeciagu jakiego czasu?
Wolalbym zeby tak nie bylo bo to jednak wiecej wad z tego wynikalo niz zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować