Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - betatest

126 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 18:24, Lucas the Great napisał:

> HAHA beta test to mieliśmy jak Beta wyciekło do neta bodajże 2 miesiące temu...

>
> Lucas the Great
<--- Dla niektórych 4 dychy to całe miesięczne kieszonkowe
(uhahahaha)
> ^^
Wtedy był kod mega niestabilny i nie była to beta, tylko demo przygotowane na pojedynczym
levelu.
Co do 4 dyszek, to 16 letnia osoba (a takie ograniczenie wiekowe ma ta gra) jest w stanie
w wakacje zarobić w kilka chwil - chociażby nawet grając na gitarze w przejściu podziemnym
:)


Wiem wiem. W Końcu wykradli to z jakimś tam targów chyba i tak tak to był pojedyńczy level ALE zawsze coś ;).Kurcze ja już chcę w to pograć. Ech pamiętam jak wspaniale się przechodziło Cień Czernobyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh,co wy tam wiecie na temat trudów grania na słabszym sprzęcie, większość z was ma jakieś kor dwa dupło i dziwki po forse 8800 albo lepsze.
Mogilny ma podobną konfigurację jak ja, z tym ze ja z ręką na setrcu się przyznam że grałem na niskich i full dynamic lighting, i grało się ok, gra nie wyglądąła tak strasznie. Tak samo licze, że CS będzie mi równie dobrze chodził, zwłaszcza po tych zapowiedziach że wymagania nie wzrosły, a bynajmniej nie jakoś znacząco.

Moja konfiguracja na jakiej nadal gram w Cień czarnobyla, to Celeron 3,2GHz 768mbramu i gf7600 256mb DDR3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też fakt,to że zagrasz na niższy wcale nie oznacza,że będzie dużo gorzej.Myślę,że też ładnie się prezentuje na niższych.Z CS może być tak samo jak z SOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 04:12, kLaUZeR90 napisał:

coś pięknego :P czekam ze zniecierpliwieniem.

Powiedzcie jeszcze tylko czy są jakieś środki lokomocji ?

Jak było wspominane w ostatnich zapowiedziach - natychmiastowa zmiana obszaru dzięki pomocy przewodnika. Samochody dalej nie hulają (tak samo jak i dzierlatki - o czym wspomniałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak cień czarnobyla poszedł mi na moim staruśkim sprzęcie tak teraz nie mam na co chyba liczyć mój sprzęt to 1,7procek 1,5gb ram i 128 grafiki jeśli jest ktoś uświadomiony w wymaganiach to niech odpowie czy pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero ostatnio nabyłem Stalkera drogą kupna i muszę przyznać że ta gra ma KLIMAT przez duże K!!.
Clear Sky będzię napewno świetny. Szkoda tylko że już kasy zabrakło na EK no ale za coś Spora trezeba było kupić :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko nadzieję, że nowy STALKER będzie bardziej stabilny, niż jego poprzednik. Silnik Cienia Czarnobyla nie był idealny i miał liczne wpadki na różnych konfiguracjach sprzętowych - w internecie jest cała masa tematów o problemach z stabilnością, ja sam tego doświadczyłem. No, ale trzeba mieć nadzieję, że faktycznie dopieścili silnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko.
Na całą serię STALKERA. .
Na każdą grę z osobna. .
. .czekam (czekałem) z niecierpliwością
Wszystkie fakty, pogłoski śledziłem zawzięcie
i jestem więcej niż pewny - mnie na pewno nie zawiedzie.
Tak było z Shadow of Chernobyl i tak będzie z Clear Sky.
Choćby wszyscy zaczęli nudzić: "Tego nie ma, tamtego też. .
To miało być! - Niema!? A to? o tym przecież była mowa"

Dziękuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 05:28, Lucas the Great napisał:

Jak było wspominane w ostatnich zapowiedziach - natychmiastowa zmiana obszaru dzięki
pomocy przewodnika. Samochody dalej nie hulają (tak samo jak i dzierlatki - o czym wspomniałem).


No właśnie na gameplayu widziałem własnie coś takiego tzn. podchodzimy od stalkera-przewodnika i natychmiastowo zmieniamy obszar czy trzeba z tego przymusowo korzystać czy można sobie to odpuścić i chodzić sobie po obszarach tak jak w pierwszym stalkerze bez jego pomocy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wreszcie pojda w ruch maski gazowe i butle z powietrzem bo w Cieniu Czarnobyla to byly dla bajery w sensie bochater ich nie zakladal i czy bedzie troche wiecej mutantow bo uważam ze w Stalkerze byla ich ciut malo a tak to miodzio zawsze marzylem aby byc wojskowym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze beta testy S.T.A.L.K.E.R.-a: Czyste Niebo czytałem już w zeszłym roku , bodajże po zeszłorocznym E3 i muszę przyznać że wtedy wyglądało to o wiele gorzej , teraz gra jest już praktycznie ukończona , więc wiadomo że jest dużo bardziej dopracowana. Zanim zagram sobie w pełną wersję to minie pewnie jakiś rok , ale mi się nie spieszy , bo nawet jeszcze nie przeszedłem pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować