Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyrusz na podbój kosmosu z grą Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - wyniki konkursu!

11 postów w tym temacie

gram.pl

Temperatura za oknami skutecznie kieruje nasze myśli w stronę zimnego jacuzzi, pucharka lodów bądź oszronionej butelki coli. Potrzeba nam zimna. Zwycięzcy naszego konkursu staną przed zadaniem ugaszenia zarzewia konfliktu i przywrócenia galaktyce naturalnego dla niej chłodu.

Przeczytaj cały tekst "Wyrusz na podbój kosmosu z grą Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca - wyniki konkursu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwyciezcow. Tak swoja droga wczoraj ja te gre tez wygralem, ale w zupelnie innym konkursie organizowanym gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców!

Konkurs nie był trudny, wystarczyło trochę poszperać w Google i od razu były informacje ;-) Sam oczywiście wziąłem w nim udział, ale jako, że od dawna mam pecha tradycyjnie nic nie wygrałem. Może w innym konkursie wygram, choć obecnie na Gramie nie ma takiego, w którym chciałbym wziąć udział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie brałem udziału w tym konkursie , ponieważ pytania były delikatnie mówiąc nieprzyjazne , a poza tym nagrody mnie nie specjalnie interesowały , ale mimo to gratulacje dla zwycięzców , może i mi kiedyś uda się coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować