Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Valve z chęcią porozmawia o przejęciu firmy

30 postów w tym temacie

Dlaczego ja mam wrażenie że wy nie umiecie czytać? Przecież Lombardi powiedział szukają firmy która nie będzie im się wtryniać w developing gier ani w steam''a. EA powiedziało im jasno "nie będziemy wam wchodzić w drogę" i to Valve wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:28, tomas92 napisał:

EA pracowało nad konwersją Orange Box''a na PS3, obecnie coraz bardziej zacieśnia współpracę,
więc wszystko jest możliwe ;)


Tak sobie pomyślałem że skoro EA robiło (wiem , wiem konwersja sry za błąd) Orange Box''a na PS3 , to może gdyby EA przejeło Valve to również skonwertowali Left 4 Dead na PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NEIN ! Half life2: Wakacje Gordona, Half Life2: Nocne Życie Alice i Gordona itp....Valve mnie rozczarowało w 100 % Episode Three pod opieką EA czy tam kogo innego to pewna klapa. Żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valve to Valve, EA to EA i niech tak zostanie ;p


>Half Life2: Nocne Życie Alice i Gordona
Gonzarion nie miałeś na myśli może Alyx (przyjaciółka Gordona ma na imię Alyx nie Alice) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy dobrze im to wyjdzie.

Jak dla mnie EA za bardzo liczy pieniądze i zamiast na grach, to skupia się na tym. Co jak co, ale najnowsze produkcje spod ich ramion nie napawają optymizmem. Ich serie, niegdyś genialne i bezkonkurencyjne - Fifa, NBA były bardzo ciepło przyjmowane przez graczy, zbierały znakomite oceny w prasie i mediach, ale niestety - to minęło. Czy wyjdzie to dobrze dla Valve, o ile się połączą z EA - to się okaże. Według mnie powinni to bardzo szczegółowo zanalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:06, szuler87 napisał:

Dlaczego ja mam wrażenie że wy nie umiecie czytać? Przecież Lombardi powiedział szukają
firmy która nie będzie im się wtryniać w developing gier ani w steam''a. EA powiedziało
im jasno "nie będziemy wam wchodzić w drogę" i to Valve wystarczyło.


Tylko że EA to rekin finansjery który nie pozwoli zbyt długo biegać Valve na wolności :P On tresuje swoje studia :P

Cmq > wiem że tony gigabajtów odstraszają ale zobacz, że w niedalekiej przyszłości szykuje się Internet2. Na dodatek myślę, że gry przejdą w streaming, coś jak filmy na youtubie. Klikasz "PLAY" i grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak EA w pełni przejmie Valve to będzie prawdziwie niewyobrażalny pogrom dla graczy. Nie mogę sobie wyobrazić aby Epizody do Half-Life powstawały jak FIFY czyli co roku , ta gra jest zbyt genialna aby na coś takiego pozwolić.... Kto wie może to przejęcie nie będzie AŻ tak straszne dla graczy , ale fakt , faktem EA tak łatwo nie popuści kurze znoszącej złote jajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2008 o 18:05, 123Eddy123 napisał:

Gonzarion nie miałeś na myśli może Alyx (przyjaciółka Gordona ma na imię Alyx nie Alice)


My bad, stary wiesz kiedy ja w to grałem ? :D ale przesłanie ma jeden sens :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OStatni ovalve coś miło mówi o EA...
Bogowie, żeby tylko EA nie ,,przygarnęło" Valve...
Zrobią z mego ulubionego Half-Life (i 2) taśmówkę jak Medal of Honor (w zasadzie, dobre jest tylko MoH:AA)....

Ale jest nadzieja-może to nie EA? Może Actvishion Blizzard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować