Zaloguj się, aby obserwować  
BIG_FISH

WIELKI PROJEKT

221 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2006 o 19:52, RadeXMaster napisał:

cholera jasna no nawet w tym poscie pelno bykow!! zamiast brac sie za wielkie rzeczy to weź
sie za podstawowe sprawy niezbedne! takie wlasnie jak ortografia! a jesli uwazasz ze jestes
dobry z ortografii to znaczy ze bledy robisz specjalnie a to na tym forum jest zabronione!
Boze jak mnie tacy ludzie wqrzaja co zamiast do porazki sie przyznac bo ewidentnie tak bledna
pisownia to porazka to jeszcze naskakuja na tych co uwage zwracaja!


spoko wiec bede pisał bez błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:59, BIG FISH napisał:

> Zapowiada się nieźle :)
> Nie chce was krytykować, ale jak macie zamiar robić grafikę 3d przy użyciu GIMP''a? Z
tego
> co napisałeś wynika, że będzie to animowana 2d. Mimo wszystko zainteresował mnie ten projekt,

> jak skończycie koniecznie dajcie na forum link do tej odlotowej gierki. Koniecznie muszę
zobaczyć
> 3d przy użyciu GIMPA i się czegoś nauczyć.

zgadza sie glimpa od czasu do czasu bedziemy uzywac,pelne 3D robimy w BLENDERZE.spoko jak
wyjdzie to dostaniesz testówke.



No chyba, że tak. Teraz to zmienia postać rzeczy. Bo pisałeś, że w samym GIMPIE to się zdziwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:00, stalowyklif napisał:

> > Zapowiada się nieźle :)
> > Nie chce was krytykować, ale jak macie zamiar robić grafikę 3d przy użyciu GIMP''a?
Z
> tego
> > co napisałeś wynika, że będzie to animowana 2d. Mimo wszystko zainteresował mnie
ten projekt,
> > > > jak skończycie koniecznie dajcie na forum link do tej odlotowej gierki. Koniecznie
muszę
> zobaczyć
> > 3d przy użyciu GIMPA i się czegoś nauczyć.
> > > zgadza sie glimpa od czasu do czasu bedziemy uzywac,pelne 3D robimy w BLENDERZE.spoko
jak
> wyjdzie to dostaniesz testówke.
> >

No chyba, że tak. Teraz to zmienia postać rzeczy. Bo pisałeś, że w samym GIMPIE to się zdziwiłem.


pszepraszam może źle się wyraźiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:52, RadeXMaster napisał:

cholera jasna no nawet w tym poscie pelno bykow!! zamiast brac sie za wielkie rzeczy to weź
sie za podstawowe sprawy niezbedne! takie wlasnie jak ortografia! a jesli uwazasz ze jestes
dobry z ortografii to znaczy ze bledy robisz specjalnie a to na tym forum jest zabronione!
Boze jak mnie tacy ludzie wqrzaja co zamiast do porazki sie przyznac bo ewidentnie tak bledna
pisownia to porazka to jeszcze naskakuja na tych co uwage zwracaja!


Wiem że to jest wredne i samolubne ale z chęcią bym zbanował kazdego kto się tak czepia ortografii, człowieku forum jest po to aby porozmawiać z ludźmi, zapytać o coś, poprosić o pomoc itp. i ja osobiście chciałbym tutaj pisać bez strachu że jakiś fanatyk ortografii przyczepi się do kazdego błędu ortograficznego jaki zaobaczy bo on nie może na to patrzeć. Powtażam ci, nie możesz patrzeć to nie patrz nikt ci na forum nie każe wchodzić. Pozatym często jak ktoś pisze na forum bądź gg to nie zwraca uwagi czy aby napewno nie zrobił jakiegoś błędu, poprostu wygłasza swoje poglądy ale to chyba jasne że przy tworzeniu takiej gry będzei zwracał uwage na ortografie i nie będzie robł błędów. Zejdź wkońcu z tej !@#$!@@ ortografi bo to już się robi nudne.

A teraz do tematu, dobrym pomysłem jest po pewnym czasie wprowadzenie innych ludzi. I powiem naqwet że to daje ci mozliwość rozdzielenia w pewnym momencie gry na dwie drogi a mianowicie w pewnej misji ludzie którymi gramy my dowiadują się że na tej wyspie rozili się również inni i też założyli baze i teraz jedna droga to pokuj i wspulny chandel a druga to woina i zabieranie ich towarów siłą i obie drogi dają zupełnie inne misje. To by było miooodzio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:11, PharauhnMizzrym napisał:

> cholera jasna no nawet w tym poscie pelno bykow!! zamiast brac sie za wielkie rzeczy to
weź
> sie za podstawowe sprawy niezbedne! takie wlasnie jak ortografia! a jesli uwazasz ze jestes

> dobry z ortografii to znaczy ze bledy robisz specjalnie a to na tym forum jest zabronione!

> Boze jak mnie tacy ludzie wqrzaja co zamiast do porazki sie przyznac bo ewidentnie tak
bledna
> pisownia to porazka to jeszcze naskakuja na tych co uwage zwracaja!

Wiem że to jest wredne i samolubne ale z chęcią bym zbanował kazdego kto się tak czepia ortografii,
człowieku forum jest po to aby porozmawiać z ludźmi, zapytać o coś, poprosić o pomoc itp. i
ja osobiście chciałbym tutaj pisać bez strachu że jakiś fanatyk ortografii przyczepi się do
kazdego błędu ortograficznego jaki zaobaczy bo on nie może na to patrzeć. Powtażam ci, nie
możesz patrzeć to nie patrz nikt ci na forum nie każe wchodzić. Pozatym często jak ktoś pisze
na forum bądź gg to nie zwraca uwagi czy aby napewno nie zrobił jakiegoś błędu, poprostu wygłasza
swoje poglądy ale to chyba jasne że przy tworzeniu takiej gry będzei zwracał uwage na ortografie
i nie będzie robł błędów. Zejdź wkońcu z tej !@#$!@@ ortografi bo to już się robi nudne.

A teraz do tematu, dobrym pomysłem jest po pewnym czasie wprowadzenie innych ludzi. I powiem
naqwet że to daje ci mozliwość rozdzielenia w pewnym momencie gry na dwie drogi a mianowicie
w pewnej misji ludzie którymi gramy my dowiadują się że na tej wyspie rozili się również inni
i też założyli baze i teraz jedna droga to pokuj i wspulny chandel a druga to woina i zabieranie
ich towarów siłą i obie drogi dają zupełnie inne misje. To by było miooodzio :D



ciesze sie ze tak pomyslales bo to jest dobry pomysl.ciesze sie ze tacy ludzie jak ty istnieja.widzisz ja przegapilbym taki fakt.jeszcze raz dzieki a jesli chodzi o fanatyka moze da spokuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:11, PharauhnMizzrym napisał:

> cholera jasna no nawet w tym poscie pelno bykow!! zamiast brac sie za wielkie rzeczy to
weź
> sie za podstawowe sprawy niezbedne! takie wlasnie jak ortografia! a jesli uwazasz ze jestes

> dobry z ortografii to znaczy ze bledy robisz specjalnie a to na tym forum jest zabronione!

> Boze jak mnie tacy ludzie wqrzaja co zamiast do porazki sie przyznac bo ewidentnie tak
bledna
> pisownia to porazka to jeszcze naskakuja na tych co uwage zwracaja!

Wiem że to jest wredne i samolubne ale z chęcią bym zbanował kazdego kto się tak czepia ortografii,
człowieku forum jest po to aby porozmawiać z ludźmi, zapytać o coś, poprosić o pomoc itp. i
ja osobiście chciałbym tutaj pisać bez strachu że jakiś fanatyk ortografii przyczepi się do
kazdego błędu ortograficznego jaki zaobaczy bo on nie może na to patrzeć. Powtażam ci, nie
możesz patrzeć to nie patrz nikt ci na forum nie każe wchodzić. Pozatym często jak ktoś pisze
na forum bądź gg to nie zwraca uwagi czy aby napewno nie zrobił jakiegoś błędu, poprostu wygłasza
swoje poglądy ale to chyba jasne że przy tworzeniu takiej gry będzei zwracał uwage na ortografie
i nie będzie robł błędów. Zejdź wkońcu z tej !@#$!@@ ortografi bo to już się robi nudne.

A teraz do tematu, dobrym pomysłem jest po pewnym czasie wprowadzenie innych ludzi. I powiem
naqwet że to daje ci mozliwość rozdzielenia w pewnym momencie gry na dwie drogi a mianowicie
w pewnej misji ludzie którymi gramy my dowiadują się że na tej wyspie rozili się również inni
i też założyli baze i teraz jedna droga to pokuj i wspulny chandel a druga to woina i zabieranie
ich towarów siłą i obie drogi dają zupełnie inne misje. To by było miooodzio :D



dlatego chodzimy i pytamy ludzi po forach i czatach by mogli cos wprowadzic do gry by czegos nie brakowalo i by bylo lebsze za kazdym razem.DZIEKI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie jest teraz ten cały projekt ?
Ruszyliście już ? Jak wygląda start... ?
To może być ciekawe :) pomysł niezły, jeśli tylko wykonanie będzie dobre.. bedziemy mieli hit :) hehe
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:09, ADih napisał:

Na jakim etapie jest teraz ten cały projekt ?
Ruszyliście już ? Jak wygląda start... ?
To może być ciekawe :) pomysł niezły, jeśli tylko wykonanie będzie dobre.. bedziemy mieli
hit :) hehe
powodzenia



projekt jest jeszcze w produkcji i bedziemy mieli moze koniec za jakies 8do 14 miesiecy bo bedzie trzeba jeszcze testowac.start gry planujemy za jakies max 18 miechow,jesli chodzi o grafike to jak narazie nie widzialem lebszej odnaszej jesli chodzi o poziom grafiki.jesli bedzie tester to damy kazdemu linka by sobie sciagnal i zobaczyl jak sie gra poto sa testery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by w to wciągnąć więcej osób ?
18 miechów to ogrom czasu ! Pewnie projekt odejdzie w zapomnienie i tyle po nim...
sorki że tak piszę, no ale chyba taka prawda :]
Jeśli by zebrać jakiś zespół, który nad tym popracuje to kto wie :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:46, ADih napisał:

Może by w to wciągnąć więcej osób ?
18 miechów to ogrom czasu ! Pewnie projekt odejdzie w zapomnienie i tyle po nim...
sorki że tak piszę, no ale chyba taka prawda :]
Jeśli by zebrać jakiś zespół, który nad tym popracuje to kto wie :) ...


wiesz rozumiem twoje obawy ale ja z kumplem jak sie zacos bierzemy to konczymy i niema mocnych by bylo inaczej.ale wiesz ciezko zebrac ekipe dobrych programistow lub jakis innych.moze ty chcesz sie dolaczyc do projektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek :)

Jesli bedzie mozna to moge machnać stronke dla programu (cos fajnego w PHP).

Mam nadzieje ze moja pomoc sie przyda.

Respekt dla kolegów programistów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:46, ADih napisał:

Może by w to wciągnąć więcej osób ?
18 miechów to ogrom czasu ! Pewnie projekt odejdzie w zapomnienie i tyle po nim...
sorki że tak piszę, no ale chyba taka prawda :]
Jeśli by zebrać jakiś zespół, który nad tym popracuje to kto wie :) ...


Widzisz ADih właśnie po to powstał ten temat. Aby wciagnac wiecej osób wkońcu w pierwszym poście BIG FISH ogłosił że jeśli ktos ma pomysły itp. to on jest otwarty na pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 22:38, Bigjack7 napisał:

Szacuneczek :)

Jesli bedzie mozna to moge machnać stronke dla programu (cos fajnego w PHP).

Mam nadzieje ze moja pomoc sie przyda.

Respekt dla kolegów programistów :)


wiesz to dobry pomysl jesli chodzi o stronke.jak masz czas i mozliwosci to zachecamy.damy potrzebne materialy i mozna zaczynac.sam chcialem sie zato zabrac ale wiesz malo czasu, a wlasnie oto chodzi w tym projekcie by zwerbowac ludzi by razem cos pokombinowac.jak chcesz i niepreszkadza tobie to w niczym to zrob stronke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super.

Dostarcznie materialy i jak opis jak to ma wygladac, dzialac.

Zabiore sie do pisanaia w przyslym tygodniu. Trzeba bedzie zarezerwowac jakas domene czy juz jest jakas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszukujemy ludzi chetnych by pomuc nam w projekcie tej gry.obojetnie czy to bedzie stronka o grze czy moze jakies bmp do ikonek a moze jakas animacje lub grafike.kazda pomoc sie liczy i bedziemy wdzieczni za zglaszanie sie.
pozdro wszystkim ludka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja zrobiłbym inną grę. Tytuł "New World" pasowałby. Ale nie kolonizacja lądów na Ziemi, ale nowych planet! Fabułę można napisać w 2 dni- wystarczy tylko określić nazwy planet i frakcji- dalszy pomysł mam. Ale może kiedyś sam napiszę taką grę :)

A co do tef gry- kilku ludzi, więc przydałby się rozwój postaci. Fabułę można dopracować. Mam taki pomysł:

Jest rok [tu wstawcie]. Angielski statek handlowy "[wasza nazwa]" płynie do portu [zgadnijcie co trzeba zrobić]. Rejs zaczął się spokojnie, ale sztorm w połowie drogi zmusił kapitana Hawka do zmiany kursu. Żeglarze trafili na nieznany sobie teren i rozbili się o skały. Przeżyło tylko 15 osób, większość towarów utopiła się. Hawk obudził się na tropikalnej wyspie. Nie pamiętał co się stało, czuł się zagubiony, ale wziął się w garść. Przypomniał sobie wszystko i poszedł poszukac swoich marynarzy.

Misja 1: Znaleźć resztę załogi i doprowadzić ich do wraku statku, rozładowac towary, które zostały.
Misja 2: Eksploracja wyspy- trzeba znaleźć miejsce do rozbicia obozu.
Misja 3: Próba nawiązania kontaktu z hiszpańskimi rozbitkami- wysłac kilku ludzi do ich obozu.
Misja 4: Zdobycie zapasów- trzeba zdobyś określoną ilość jedzenia.

Itd do chwalebnego zwycięstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 11:48, Łowca Gier napisał:

Hmmm... Ja zrobiłbym inną grę. Tytuł "New World" pasowałby. Ale nie kolonizacja lądów na Ziemi,
ale nowych planet! Fabułę można napisać w 2 dni- wystarczy tylko określić nazwy planet i frakcji-
dalszy pomysł mam. Ale może kiedyś sam napiszę taką grę :)

A co do tef gry- kilku ludzi, więc przydałby się rozwój postaci. Fabułę można dopracować. Mam
taki pomysł:

Jest rok [tu wstawcie]. Angielski statek handlowy "[wasza nazwa]" płynie do portu [zgadnijcie
co trzeba zrobić]. Rejs zaczął się spokojnie, ale sztorm w połowie drogi zmusił kapitana Hawka
do zmiany kursu. Żeglarze trafili na nieznany sobie teren i rozbili się o skały. Przeżyło tylko
15 osób, większość towarów utopiła się. Hawk obudził się na tropikalnej wyspie. Nie pamiętał
co się stało, czuł się zagubiony, ale wziął się w garść. Przypomniał sobie wszystko i poszedł
poszukac swoich marynarzy.

Misja 1: Znaleźć resztę załogi i doprowadzić ich do wraku statku, rozładowac towary, które
zostały.
Misja 2: Eksploracja wyspy- trzeba znaleźć miejsce do rozbicia obozu.
Misja 3: Próba nawiązania kontaktu z hiszpańskimi rozbitkami- wysłac kilku ludzi do ich obozu.
Misja 4: Zdobycie zapasów- trzeba zdobyś określoną ilość jedzenia.

Itd do chwalebnego zwycięstwa!



TO JEST TEZ DOBRY POMYSL NA GRE KTO WIE MOZE I TAK BEDZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 11:48, Łowca Gier napisał:

Hmmm... Ja zrobiłbym inną grę. Tytuł "New World" pasowałby. Ale nie kolonizacja lądów na Ziemi,
ale nowych planet! Fabułę można napisać w 2 dni- wystarczy tylko określić nazwy planet i frakcji-
dalszy pomysł mam. Ale może kiedyś sam napiszę taką grę :)

A co do tef gry- kilku ludzi, więc przydałby się rozwój postaci. Fabułę można dopracować. Mam
taki pomysł:

Jest rok [tu wstawcie]. Angielski statek handlowy "[wasza nazwa]" płynie do portu [zgadnijcie
co trzeba zrobić]. Rejs zaczął się spokojnie, ale sztorm w połowie drogi zmusił kapitana Hawka
do zmiany kursu. Żeglarze trafili na nieznany sobie teren i rozbili się o skały. Przeżyło tylko
15 osób, większość towarów utopiła się. Hawk obudził się na tropikalnej wyspie. Nie pamiętał
co się stało, czuł się zagubiony, ale wziął się w garść. Przypomniał sobie wszystko i poszedł
poszukac swoich marynarzy.

Misja 1: Znaleźć resztę załogi i doprowadzić ich do wraku statku, rozładowac towary, które
zostały.
Misja 2: Eksploracja wyspy- trzeba znaleźć miejsce do rozbicia obozu.
Misja 3: Próba nawiązania kontaktu z hiszpańskimi rozbitkami- wysłac kilku ludzi do ich obozu.
Misja 4: Zdobycie zapasów- trzeba zdobyś określoną ilość jedzenia.

Itd do chwalebnego zwycięstwa!


to mi troszke przypomina D&D mlotka czy inne RPG`I ale ogolnie pomysl jest dobry.planujemy po zakonczeniu tej wlasnie napisac RPG-a
ale postaramy sie bardzo dobrego zrobic RPG-a,rozbudowanego i z mozliwosciami rozbudowy bohatera bez ograniczen ale jak narazie chcemy zrobic te gre,jak chcesz to mozesz nam pomuc na tyle ile umiesz.
dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy wszystkich do wspulnego projektu.nie liczymy na wasze umiejetnosci ani nic innego,mozna przeciesz pomuc na ruzne sposoby jak np:pomysly,jakies ciekawe rozwiniecia postaci budynkow itd.
wiec czekam kochani na was licze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować