Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

No pierwszy raz to całkiem niedawno. Film jest ekstra, jak większość z Alem Pacino. Sporo fajnych akcji (jak z tą piłą łańcuchową czy na końcu) i tylko szkoda że Tony ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:39, MastAlol napisał:

> > A mogę spytać gdzie mieszkasz, bo u mnie też jest pseudo impreza w parku.
> W Łaszczowie ^_^ Cóż, na pewno nie tam gdzie Ty ;] Swoją drogą belki które masz na sajcie
wiem
> skad pochodzą, sam mam tę tapete :) Chyba że dziwnie podobne są..

Ja znalazłem taki obrazek na jakimś blogu (załączam obrazek), a że tematyka pod Scarface podobna
to musiałem skorzystać ^^. Dopracowuję go jeszcze, jutro na konkurs będzie finalna wersja :)
BTW. Oglądaliście mój ulubiony film - Scarface? Jak wrażenia?


Ja oglądałem i powiem, że film jest jednym z najlepszych filmów jakie widziałem : O Po prostu genialny... pierwsza dziesiątka mojego osobistego rankingu :P
Na pierwszym miejscu film "Black hawk down" :P właśnie... co sądzicie o tym filmie? lubicie, znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:40, NuGGet napisał:

U mnie dzisiaj jakieś imprezy w mieście, i przez cały dzien, jakiś menelski samolot, z jakimiś
menelskimi dziecmi latał nad moim domem, oszaleć szło:P
A na dodatek, już napewno nie zdam, poprawki mam 29 sierpnia, a nic na nie nie umiem:/ Czyli,
kibluje:P

Witojta Nocne Marki xD


witaj, szkoda że nie zdasz,ale chociaz spróbuj sie nauczyc czegos,byle bys cos wiedział
a z czego piszesz poprawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

A konfig jaki masz? Bo na moim starociu gra by nie ruszyła :|

EVE działa na GF4 i dobranym do niego procku. Jedyne czego potrzebuje to tak naprawdę RAM - ok.pół giga, choć na 1024 można uruchomić już 3-4 klienty.

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Czemu np 2Moons na najwyższych mi śmiga a gra o słabszej
grafie muli? Nie, to nie wina optymalizacji. Tak samo z GW. MMO są w inny sposób robione? Mój
tok rozumowania trudno pojąc więc nie łam się jesli Ci sie nie powiedzie

Z prostej przyczyny - gry MMO powstają rzadko i muszą istnieć na rynku rzez dłuższy czas. Dlatego właśnie są optymalizowane w taki sposób, ze nie wykorzystują wszystkich nowinek technicznych jakie się w czasie ich istnienia pojawiają, ale rozwijają sie skokowo. Pomiędzy tymi skokami zmiany są pojedyncze i kosmetyczne, a służą temu by gra ''udawała'' wykorzystywanie najnowszych technologii.

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Mających czas przedewszystkim ;] Cóż, jakby językiem ojczystym pisana to może, obecnie nie
ma szans.

EVE nie wymaga czasu, by grać i coś w niej osiągnąć - prawdą jest natomiast to, że gra wciąga i chce sie grać ;) W kwestii języka to głównym, jest oczywiście angielski, jednak jeśli jest sie w polskojęzycznym corpie to zawsze jest w okolicy ktoś mogący pomóc z trudniejszymi opisami.

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Oraz wojny między sobą czyż tak? ;]

I to jakie ;] Albo pracują w inny sposób - produkcja, misje, eksploracja, nauka etc.

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

40mil? Jaśniej proszę bo nie czaje ;] Waluta w grze?

Tak, 400mil ISK (interstellar kredits) za trzy miesiące grania.

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

"Ambitni gracze" jak powiedzałeś bo zapewne twojego autorstwa ów filmki będą :)

Też ;)

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Gość na forum od początku a postów tyle co nic. Znasz go z EVE nieprawdaż?

Meh, jeszcze z liceum. Teraz pewnie będziemy nawet razem wynajmowali mieszkanie w Londku ;)

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Na stronke korporacji (nie jestem pewien ale tak mniemam ;]) w której autor sygny jest jestem
;] Widzę że niejaki Milo Deadstar jest na czarnej liscie :D Cóż, mogę sie mylić i to grubo
ale tak to wygląda. Moja ledwo istniejąca "znajomość" języka angielskiego tłumoaczy to "Most
dangerous of us all)" niebezpieczny dla wszystkich ;] Czyli swoiste ostrzeżenie przed nim.

Ok, ale tu sie pogubiłem i nie wiem o co chodzi o.O ;)

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

No pusta tak ;] Bez obrazy ale gdy zobaczyłem sygne pomyślałem że stać Cię na dużo lepszy layout
na geesie. W obecnym nie pasuje mi statek na środkubo czytelnosć psuje. Sugestie? Raczej tyle
;]

Myślałem nad przerobienie tabów, ale mi się nie chce ;P Natomiast statek ma być właśnie tam. Jaką masz rozdzielczość? Ja nawet jak teraz z lapa korzystam to mi nie burzy czytelności. Wystarczy, że przewijam tak, by literki były na czarnym tle ;)

Dnia 26.08.2007 o 05:14, Obi-wan Kenobii napisał:

Uu, grafika stoi na wyskim poziomie... Z upgread''ować trza mojego dziada ;]

Tak sie wydaje - tła są statyczne (poza gwiazdami). Zaawansowane będzie grafika dopiero po upgradzie silnika graficznego do DX10 ;]

I w ogóle witam się z Markami w kolejny wieczór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się ucz ziomek, a nie siedzisz na forum cały czas :P

---> reykan, dzięki temu filmowi Pacino wyrósł na mojego ulubionego aktora ;) Moim zdaniem dobrze, że Tony zginął. Darzyłem go sympatią, ale za to co zrobił wszystkim to jednak szala się przeważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:39, MastAlol napisał:

BTW. Oglądaliście mój ulubiony film - Scarface? Jak wrażenia?

Fim kozacki:D Mam go nawet na defałde:P Wogóle, prawie każdy film z Alem Pacino jest co najmniej dobry, taki Godfather np. przekozak film xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie to chyba swojej siostrze. Ale chciał dobrze, poza tym nie wiedział, że była po ślubie z jego kumplem. Miał dobre intencje, tylko był nadopiekuńczy, myślał, że po tym co ten facet wcześniej wyrabiał z dziewczynami (nieraz je podrywał na tanie chwyty) chce ją wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:42, Memorr napisał:

witaj, szkoda że nie zdasz,ale chociaz spróbuj sie nauczyc czegos,byle bys cos wiedział
a z czego piszesz poprawke

Poprawki:P 2 poprawki:P Mam je z niemca i z praktyk, a dokłądniej, zajęć teoretycznych na praktykach:/ Taki shit że gorzej być nie mogło, z tych teoretycznych zajęć 9 osób z mojej klasy pisze poprawki:P

MastAlol>>
E tam, ja mam słaby łeb do nauki:P Cudem przetrwałem TRZY poprawki w gimnazjum xD Miałem już nie mieć wtedy poprawek, ale sama dyrektorka mi je dała, bo niechciała mnie już widzieć w tej szkole xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:44, reykan napisał:

A dużo masz tego materiału?

Z niemca, 4 strony "A4" zadań do zrobienia, i 7 tematów do nauki:/ Typiara zdrowo mi dowaliła:/ A z praktyk, mało tematów, ale nic z nich nie kumam:/ Co to jest wogóle jakieś prawo ohma czy innego menela?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, znalazłem taki sam w Googlach z miesiąc temu i zrobiłem z niego wcześniej belki, ale musiałem zrezygnować, gdyż niestety do nowego laya nie pasował. A nie miałem jak tła dopracować z krwią, gdyż takiego nie mogłem znaleźć, które pasowałoby mi. Szkoda, gorliwie szukałem, ale na tym się skończyło. Może kiedyś znajdę jakieś ładne tło, to znów wykorzystam moje belki, które leżą zakurzone gdzieś w nieprzebytych folderach wszelakich plików i "pliczków" xD Osobiście to fajny ten obrazek, ale niestety się na tło raczej nie nadaje, przynajmniej mi nie przypasował.

A jeżeli już schodzimy w drogę gangsterskich/kryminalnych filmów, to wg mnie i tak na pierwszym miejscu króluje Godfather ;] Po nim Godfather 2, później chyba Scarface, dalej wg uznania. Takich filmów nigdy za wiele, więc podpiąłbym pod mój ranking wszystkie dobre, gdyż lubię takie klimaty :)

Tak poza tym to witam wszystkich nocnych marków, wczoraj to rzeczywiście kwas się zrobił, ale przynajmniej lepsze to, niż rozpoczynanie przed czasem, tak sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, ale dlaczego zabił swojego najlepszego kumpla (w sumie patrząc z innej strony, nie miał przyjaciół, tylko wspólników od interesów), gdy zobaczył go ze swoją siostrą? Nawet jeśli nie wiedział, że są po ślubie, chyba przeczuwał, że coś do siebie czują. Trochę przesadzona scena, ale w sumie dość dobrze oddaję charakter Tonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:48, reykan napisał:

Myślę, że poradzisz sobie. Powtórz sobie wiadomosci z zeszytu i najważniejsze i najobszerniejsze
tematy z podręcznika.

dopisuje sie do tego i zycze powodzenia:)
dwóch kumpli tez pisze poprawki jeden z polaka i angielskiego,a drugi tez z angielskiego
ten drugi tak sie przejął ze do kolezanki na korypetycje zaczął chodzic:)
a ten pierwszy zbytnio sie nie przejmuje poprawką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba żartujesz że Ojciec Chrzestny 1 jest lepszy niż 2? 2 cześć rządzi, chociażby ze względu na genialne retrospekcje Vita, czy grę Pacina. To chyba jego najlepszy film. 1 także jest fajna, ale klimatem urzeka mnie bardziej 2 cześć.
Jednak najbardziej klimatyczną sceną z trylogii jest śmierć córki Michela, kurde co on musiał wtedy czuć?

A co do gry aktorskiej Pacina, to jedną z lepszych ról jest napewno Adwokat Diabła. Także polecam, ale chyba polecać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był zły na siostrę. Zresztą dała mu do tego powody, jak choćby wtedy, gdy była w klubie z tym gościem, co ją zaciągnął do toalety. Tony ledwo trzymał nerwy na wodzy ale nie wytrzymał. Może czuł się za nią moralnie odpowiedzialny, w końcu nie widzieli się przez wiele lat, a ona sama mieszkała z matką w nienajlepszych warunkach? Tony rzeczywiście nie miał za wielu bliskich osób, więc chciał chociaż polepszyć relacje rodzinne. Skupił się na siostrze i chciał się w jej oczach odkupić, z czasem stając się jednak dyktatorem jej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 00:57, MastAlol napisał:

No chyba żartujesz że Ojciec Chrzestny 1 jest lepszy niż 2? 2 cześć rządzi, chociażby ze względu
na genialne retrospekcje Vita, czy grę Pacina. To chyba jego najlepszy film. 1 także jest fajna,
ale klimatem urzeka mnie bardziej 2 cześć.
Jednak najbardziej klimatyczną sceną z trylogii jest śmierć córki Michela, kurde co on musiał
wtedy czuć?

Jak dla mnie, i 1 i 2 część jest zaj***, poprosty, nie ma dla mnie lepszego filmu niż Ojciec Chrzestny:D W "jedynce", jak pierwszy raz ją oglądałem, to jak strzelali do Dona Corleone, jak kupywał tam owoce, to mi sie płakać chciało bo myślałem że go zabili:P Teraz sie rozglądam, żeby kupić Trylogie Godfathera, widziałem kiedys w Auchanie, kosztowało coś koło 200 zeta, ale warto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Skupił się na siostrze i chciał się w

Dnia 27.08.2007 o 00:57, reykan napisał:

jej oczach odkupić, z czasem stając się jednak dyktatorem jej życia.


Właśnie tutaj popełnił błąd ;| Przejmował się czasem bardziej jej życiem, niż swoim. Albo on ułoży jej życie, albo nikt inny, nawet ona.

Dobra idę spać, bo jutro ciężki dzień :) Melanż... :P Żegnam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 01:02, NuGGet napisał:

Jak dla mnie, i 1 i 2 część jest zaj***, poprosty, nie ma dla mnie lepszego filmu niż Ojciec
Chrzestny:D W "jedynce", jak pierwszy raz ją oglądałem, to jak strzelali do Dona Corleone,
jak kupywał tam owoce, to mi sie płakać chciało bo myślałem że go zabili:P

Tak, ta scena też nieźle mną wstrząsnęła, albo jeszcze jak umarł przy wnuku, ogólnie szkoda, że umarł, jak dla mnie był najlepszy w roli Ojca Chrzestnego !
Co do Ala Pacino zagrał świetnie, szczególnie w drugiej części pokazał co potrafi !
Jedynka i Dwójka to bardzo dobre filmy(są mojej czołówce ulubionych) i traktuje je na równi ! Niestety trójki nie oglądałem, a szkoda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować