Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 05:46, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale po co to tak rozpowiadać ;] Ano tak..pochwalić się musisz że z tak wybitną jednostką rozmawiasz
xD


No tak, nie licząc tego, że gdyby nie ja, to wykładzina odgryzła by Ci nogę, a że moja moc jest potężna to wyczułem zagrożenie... Nie musisz się płaszczyć, powstań ;) Jak będziesz grzeczny, to może zostaniesz moim uczniem ;)

Dnia 28.08.2007 o 05:46, Obi-wan Kenobii napisał:

Przyłączam się tego powyżej :P


Tym razem pozdrawiam tylko reszte :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 05:56, Probos napisał:

No tak, nie licząc tego, że gdyby nie ja, to wykładzina odgryzła by Ci nogę, a że moja moc
jest potężna to wyczułem zagrożenie... Nie musisz się płaszczyć, powstań ;) Jak będziesz grzeczny,
to może zostaniesz moim uczniem ;)

xD zapomniałeś wyłączyć samozachywyt mode ;] A uczniem być nie mogę bom już Jedi jest.. padawanie xD

Dnia 28.08.2007 o 05:56, Probos napisał:

Tym razem pozdrawiam tylko reszte :P

A ja pozdrawiam muminki, w koncu im również się coś od życia należy nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2007 o 05:59, Obi-wan Kenobii napisał:

xD zapomniałeś wyłączyć samozachywyt mode ;] A uczniem być nie mogę bom już Jedi jest.. padawanie
xD


Padawanie, rzeczesz padawanie ?! :D No cóż, samozachwyt rządzi, nie powiem, że jest bardzo przyjazne tak dla mnie jak i dla środowiska, bo nie wydziela substancji trujących, oraz mnie pociesza ;)

Dnia 28.08.2007 o 05:59, Obi-wan Kenobii napisał:

A ja pozdrawiam muminki, w koncu im również się coś od życia należy nie? :)


Dodam pozdrowienia dla bohaterów ostatnich miesięcy, czyli Teletubisi, oraz naszego kochanego rządu :) Mówię od razu, że nie zrzucam się na kare od UEFA za to, że EURO 2012 się nieodbyło :P
OK u mnie już 6, koniec sesji, czas iść spać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:47, Inki napisał:

Zastanawialiście sie kiedyśco robią normalni ludzie o tej godzinie ? :P


w tym temacie piszemy od 00,00 do 6,00 a teraz many 23,48 więc poczekaj jeszcze pare minut i napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:47, Inki napisał:

Zastanawialiście sie kiedyśco robią normalni ludzie o tej godzinie ? :P


A jak myślisz, kiedy, że tak to ujmę, "zacząłeś się" ?? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:00, CzystyZysk napisał:

Ok, u mnie już po północy. ;) Więc, drodzy Nocni Markowie - Jak minął wam dzień? ;-)


mi dzien minoł spokojnie i wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz kolego? Bez snu do nastepnej sesji dotrwaliśmy :) A Dziś jak? idzesz spać czy zostawisz mnie samego? :| xD No ale teraz musisz se pograć w WiC :PP Tiaa, giera ważniejsza od kolegów... ^__^

Dnia 28.08.2007 o 06:02, Probos napisał:

Padawanie, rzeczesz padawanie ?! :D No cóż, samozachwyt rządzi, nie powiem, że jest bardzo
przyjazne tak dla mnie jak i dla środowiska, bo nie wydziela substancji trujących, oraz mnie
pociesza ;)

A propo samozachwytu... Milen6 ma go pod dostakiem ale ty z pewnością już to zauważyłeś :]

Dnia 28.08.2007 o 06:02, Probos napisał:

OK u mnie już 6, koniec sesji, czas iść spać ^^

To dziwne bo u mnie 00:04 ;D

Inki: Normalni? Znaczy się ja normalny nie jestem.. <foch> choć prawde mówi :D
BTW: Witam... i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:00, CzystyZysk napisał:

Ok, u mnie już po północy. ;) Więc, drodzy Nocni Markowie - Jak minął wam dzień? ;-)


Bardzo ciekawie kupa śmiechu i rozczarowań :) a u ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja jutro mam poprawki... i nie ide na nie bo nic nie umiem... Czyli, oznacza to że kibluje:/ Dziwne, bo jakos strasznie się tym nie przejmuje, normalnie to przyjąłem:P A teraz nie śmiejcie sie ale... pójde do zawodówki xD Teraz nie zdałem w technikum, więc ide do zawki, tam pewnie lekko:P I na dodatek kilku dobrych kumpli... też nie zdało:P Nie ma to jak ekipa łbów, nie?:P

Witam Nocne Marki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dobrze. Kupiłem sobie GTA; Vice City w SuperSellerze, bo poprzednie się porysowało (płytki).


Ps. SuperSeller - TopSeller... Czyżby CDProjekt nie miał pomysłu na nową serię gier i zabrał "Seller" Cenedze? :P To podobieństwo jest wg. mnie dosyć dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a nie przeczytałeś chociaż zeszytu i "po łebkach" tematu z podręcznika? A poza tym co ma byc śmiesznego w tym, że chcesz iść do zawodówki? Wierz mi, w Polsce brakuje ludzi z dobrze wyuczonym fachem w ręku, więc można tak nieźle zarobić. A do jakiego zawodu chcesz się przyuczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 00:07, reykan napisał:

No a nie przeczytałeś chociaż zeszytu i "po łebkach" tematu z podręcznika? A poza tym co ma
byc śmiesznego w tym, że chcesz iść do zawodówki? Wierz mi, w Polsce brakuje ludzi z dobrze
wyuczonym fachem w ręku, więc można tak nieźle zarobić. A do jakiego zawodu chcesz się przyuczać?

W sumie, dużo ludzi się z tego śmieje że ktoś idzie do zawodówki, a to że nieuk, a to że cośtam..:P Ale, teraz sam tam pójde, a pomyśleć że 2 lata temu śmiałem sie z kumpla że idzie do zawodówki:P A wybrałem zawód, Technik Elektryk:) Jedyny zawód w szkole do której chodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować